Similar lots by type
-
#281
Twee sets messen met gedreven en gegraveerde zilveren handvatten, negen en twaalf stuks. Slijtage.
Deux séries de couteaux aux manches en argent. Repoussé et gravé. Neuf et douze pièces. Usures.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#448
Een paar zilveren zoutvaatjes in de vorm van vissen met glazen recipiëntjes.
Paire de salières en argent en forme de poissons aux récipients en verre.No longer availableDim. h: 6 cmEstimate: € 30/50 -
#620
Een verzamelmap met oude zilveren munten. België, Spanje, Duitsland, Nederland, Groot Brittanië, enz. Nettogewicht 2029 g.
Farde de collection aux pièces de monnaies anciennes en argent. Belgique, Espagne, Pays-Bas, Grande Bretagne etc. Poids net. 2029 g.No longer availableEstimate: € 850/1000 -
#289
Een sigarettendoosje van email en zilver en binnenin met vermeil. Keuren van Birmingham. Makersmerk van Barker Brothers Ltd. en jaarletter G voor 1931.
Boîte à cigarettes en émail et argent, l’intérieur en vermeil. Poinçons de Birmingham. Orfèvre Barker Brothers Ltd et lettre date G pour 1931.No longer availableDim. 9 x 6 cmEstimate: € 40/60 -
#580Franklin Mint
“The treasure coins of the Caribbean”. 25 zilveren munten in etui. 475 g.
“The treasure coins of the Caribbean”. 25 pièces de monnaie en étui. 475 g.No longer availableDim. Ø: 38 mmEstimate: € 120/200 -
#33
Een lot tafelzilver, bestaande uit twaalf messenleggers van verzilverd metaal in de vorm van hondjes, een suikertangetje in de vorm van een vogel, een flessenopener, een zilveren en een verzilverde servetring en drie zoutvaatjes met zilveren dekseltje.
Lot d’argenterie de table dont 12 porte-couteaux en métal argenté en forme de chiens, une pince à sucre en forme d’oiseau, un tire-bouchon, un rond de serviette en argent et un autre en métal argenté, ainsi que trois salières aux couvercles en argent.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#600
Een collectie van honderd zilveren penningen naar aanleiding van het Rubensjaar ‘77. In bijpassend collectiemeubeltje.
Collextion de 100 monnaies en argent commémorant l’année Rubens en 1977. Dans un petit meuble de collection.No longer availableDim. 3110 gEstimate: € 1300/1600 -
#748
Een kruisbeeld van meerdere houtsoorten en een zilveren corpus.
Un crucifix de différents sortes de bois et un Corpus en argent.No longer availableDim. h: 43,5 cmEstimate: € 40/60 -
#590Franklin mint
“The world’s greatest banknotes”. Een collectie van 50 miniatuur drukplaatjes van Sterling zilver.
“The world’s greatest banknotes”. Une collection de 50 planches en argent sterling.No longer availableDim. 407 gEstimate: € 120/160 -
#610Franklin mint
“Gemstones of the world”. Een collectie van 63 mineralen in zilveren plaquettes en in etui.
“Gemstones of the world”. Une collection de 63 minéraux dans des plaquettes en argent. Avec étui.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#181Delheid
Een zilveren bestek voor twaalf personen in etui, bestaande uit grote lepels en vorken en dessertlepels en -vorken Gemerkt, 800‰.
Couvert en argent pour douze personnes en étui. Comprenant grandes cuillères et fourchettes et cuillères et fourchettes à dessert. Poinçon de 800‰.No longer availableDim. 2473,91 gramEstimate: € 1000/1200 -
#491
Een grote bonbonnière van kleurloos Boheems kristal met een 835‰ zilveren handvat.
Grande bonbonnière en cristal de Bohème incoloe avec anse en argent 835‰.No longer availableDim. Ø: 19 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#487
Een dekselvaas van Nanking aardewerk met een meerkleurig decor van krijgers.
Vase couvert en faïence de Nankin à décor polychrome de guerriers.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 50/90 -
#469George Van RaemdonckPeriod: 1888-1966
“Interieur”. Aquarel en inkt op papier. Gesigneerd.
“Intérieur”. Aquarelle et encre sur papier. Signée.No longer availableDim. 22,5 x 18 cmEstimate: € 100/120 -
#373
Een lot kristallen glazen, bestaande uit zes geslepen kleruloze borreltjes, zes gekleurde likeurglazen op voet en twee gekleurde wijnglazen, gemerkt Val St. Lambert.
Lot de verres en cristal dont six gouttes incolores taillées, six verres à liqueur colorés sur pieds et deux verres à vins en couleurs marqués Val Saint-Lambert.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#340
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1 ct. et rubis ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 7,67 gEstimate: € 1400/1600 -
#424
Een lot van drie aardewerken kruikjes.
Un lot de trois cruches en faïence.No longer availableDim. H: 12 cm -18 cmEstimate: € 20/40 -
#280
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met twee hartvormige diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,35 ct. en een fancy diamant van ± 0,75 ct.
Une bague en or blanc 18 ct avec deux diamants en forme de coeur, avec un poids total de ± 0,35 ct et de ± 0,75 ct.No longer availableDim. 3,44 gEstimate: € 1400/1600 -
#188
Een koffie- en een theepot van Naams aardewerk met zilveren monturen. Vroeg XIXe eeuw.
Cafetière et théière en faïence noire de Namur. Montures en argent. Début du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 240/300 -
#499
Een bronzen presse-papiers in de vorm van een gestileerd olifantje.
Un presse papier en bronze en forme d’éléphant stylé.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 50/80 -
#621
Een zittende kat van donkergepatineerd brons met vergulde halsband. Naar een voorbeeld van Amerigo Tot.
Chat assis en bronze à patine foncée. Collier doré. D’après un exemple par Amerigo Tot.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 80/120 -
#597
Een serie van zes netsukés met voorstelling van diverse beroepen. Japans werk omstreeks 1900.
Une série de six netsukés représentant divers métiers. Oeuvre japonaise, 1900.No longer availableDim. H. 3,5 à 4,5 cmEstimate: € 450/600 -
#342
Set bewerkte engelse obussen gemerkt 1916 en 1917 resp.
Paire d’obus anglais datés 1916 et 1917.No longer availableDim. H 29,5 cmEstimate: € 40/50 -
#608
Een Kuan Yin van gesculpteerd ivoor op een houten voetstuk.
Un Kuan Yin en ivoire sculptée sur socle en bois.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 200/300