Similar lots by type
-
#330Een paar wit gouden oorbellen.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc.No longer availableDim. 1,76 gEstimate: € 100 / 150 -
#263Zes Sterling zilveren lepels. Omstreeks 1920. Gemerkt van Georg Jensen.
Six cuillères en argent sterling. Vers 1920. Marque de Georg Jensen.No longer availableEstimate: € 300 / 340 -
#248Een lot zilver, bestaande uit (souvenir)lepeltjes, servetringen, serveerbestekken een handvat van een wandelstok.
Lot d’argent comprenant cuillères de souvenir, anneau à serviettes, couverts de service, une manche de canne.No longer availableDim. 1006 gram BrutoEstimate: € 200 / 300 -
#298Twee etuis, waarin twaalf zilveren dessertlepels, twaalf lepels en twaalf vorken.
Deux étuis contenant six cuillères à dessert, douze cuillères et douze fourchettes en argent.No longer availableDim. 1479,15 gEstimate: € 500 / 600
Other lots in this auction
-
#486Een handgeknoopt Pakistaans wollen karpet.
Carpette pakistanais en laine. Nouée main.No longer availableDim. 198 x 152 cmEstimate: € 40 / 60 -
#608Balustervaas van polychroom Chinees porselein. Decor van personages en bloemen in uitsparingen, omgeven door bloemen in roze en groen. Vooraan talrijke personages in een interieur, achteraan een optocht. Oren in de vorm van fo-honden. Canton, XIXde eeuw. (Restauratie aan oren).
Vase balustre en porcelaine de Chine polychrome. Décor famille rose de personnages et de fleurs dans des cartouches, entourés de fleurs en rose et vert. Le front présentant de nombreux personnages, l’arrière un cortège. Anses en forme de chiens de Pho. Canton, XIXe siècle. (Restauration aux anses).No longer availableDim. H. 59,5 cmEstimate: € 400 / 600 -
#201Emile PicaultPeriod: 1833 - 1915“Le Minérai”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.
“Le Minéral”. Sculpture en bronze. Signée.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#289Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Zomers hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme en été”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 62 x 77 cmEstimate: € 80 / 120 -
#22“Chien de chasse”; “Chasse aux canards” & “Shih-Tzu”. Drie lithografieën, waarbij de eerste twee gesigneerd ‘Leon Danchin’ buiten de plaat. Eén met vochtplekjes.
“Chien de chasse”; “Chasse aux canards”, “Chien de chasse aux canards” & “Shih-Tzu”. Trois lithographies, dont deux signées par Leon Danchin hors planche.No longer availableDim. 80 x 57 cmEstimate: € 400 / 500 -
#689Alfons Van MeirvennePeriod: °1932“Uilen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd
“Hibous”. Huile sur toile. Signée et datée.No longer availableDim. 85 x 65 cmEstimate: € 100 / 150 -
#410Een reeks van vier stoelen in Louis-Philippestijl, bekleed met rood fluweel.
Suite de quatre chaises de style Louis-Philippe recouvertes de velours rouge.No longer availableDim. H. 86 cmEstimate: € 50 / 80 -
#372Een ronde breakfasttafel van mahoniehout.
Table à petit déjeuner ronde en acajou.No longer availableDim. Ø: 79 cmEstimate: € 100 / 120 -
#243Een paar grijsgepatineerde ronde bijzetmeubeltjes.
Paire de meubles d’appoint d’appoint patinés gris.No longer availableDim. 76 - 34 cmEstimate: € 100 / 120 -
#228Drie bordjes van Delfts aardewerk met meerkleurige decors, waarbij een koppel met een bloemenvaas in het decor en een pannekoekbordje met een decor van een personage met bloemen. Omstreeks 1800. (letsels aan de rand).
Trois assiettes en faïence de Delft à décor polychrome dont un couple décoré d’un vase fleurie et une assiette pannenkoek décorée d’un personnage et des fleurs. Vers 1800. (cheveux et usures au bord).No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 250 / 350 -
#650Een gefineerde commode met gebogen front met twee grote en twee kleine laden. Patina te vernieuwen.
Commode en bois de placage à fronton galbé et ouvrant à deux grands et deux petits tiroirs. Patine à rafraîchir.No longer availableDim. 85 x 90 x 48 cmEstimate: € 180 / 220 -
#754Een mahoniehouten spiegel met ingelegde biesjes. XIXe eeuw.
Miroir en acajou aux traits incrustés.No longer availableDim. 60 x 52 cmEstimate: € 80 / 100


