Similar lots by type
-
#237Royal Doulton
Een lot van zes polychroom porseleinen beeldjes van dames in jurk. Onderaan gemerkt.
Lot de six statuettes en porcelaine polychrome représentant des femmes. Avec marque.No longer availableDim. h: 11 - 13 cmEstimate: € 120/160 -
#798
Een emmertje van Frans porselein met een handgeschilderd meerkleurig bloemendecor.
Petit seau en porcelaine française à décor de fleurs peint à la main.No longer availableDim. Ø: 12 cmEstimate: € 25/35 -
#749
Vier aardewerken netsukes in de vorm van wijzen. Achteraan gemerkt. Eén handje manco, eentje beschadigd.
Quatre netsukes en faïence sous forme de sages. Marque au dos. Une petite main manquante, et une pièce avec dégâts.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 40/60 -
#697
Een balustervaasje en een dekselvaasje van Cantonporselein.
Vase balustre et potiche en porcelaine de Canton.No longer availableDim. h: 30 & 33 cmEstimate: € 60/80 -
#603
Een vijfdelig kaststelletje van blauw en wit Chinees porselein, bestaande uit twee balustervaasjes en drie dekselvaasjes.
Une garniture de cheminée en cinq pièces en porcelaine chinoise bleue et blanche, comprenant deux vases balustre et trois vases à couvercle.No longer availableDim. h: 14 & 15 cmEstimate: € 320/400 -
#538
Een siervaasje en een wijze van gesculpteerd jade. Op houten sokkel.
Vase décoratif et statuette d’un sage en jade sculpté. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 19 & 23 (m.s.)Estimate: € 300/350 -
#382
Een inktstelletje van meerkleurig porselein met een bloemenmotief.
Petit encrier en porcelaine polychrome à décor de fleurs.No longer availableDim. H: 12 cmEstimate: € 40/60 -
#426
Een Chinees vierkant houten tafeltje/sokkeltje.
Tabouret carré en bois. Travail chinois.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 60/80 -
#799
“Koppel in traditionele klederdracht”. Een beeldje van polychroom porselein. Onderaan gemerkt. Oost-Europees werk.
”Couple avec des habits de période”. Une statue en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 30/50 -
#733
Twee hoornvaasjes en een Madonna met Kind van Brussels porselein. XXe & XIXe eeuw.
Deux cornets et une Vierge à l’Enfant en porcelaine de Bruxelles.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 60/70 -
#268
Een pop met porseleinen hoofdje.
Poupée à la tête en porcelaine.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 100/120 -
#744
Vijf gesculpteerde eendjes van verschillende soorten mineralen. Chinees werk.
Cinq petits canards en différentes sortes de minéraux. Travail chinois.No longer availableDim. l: 8 cmEstimate: € 40/50 -
#543
Een fijn gesculpteerd turkoois siervaasje met deksel, versierd met een bloemenstruik met vogels in hoogreliëf. Chinees werk. Beschadigingen. Op sokkel.
Vase couvert décoratif en turquoise sculpté en forme d’arbuste fleurie aux oiseaux sur socle en bois. Travail chinois. Dégâts.No longer availableDim. h: 23 cm (z.s.)Estimate: € 180/240 -
#223Royal Doulton
Een lot van vijf meerkleurig porseleinen beeldjes van dames in jurk. Gemerkt.
Lot de cinq statuettes en porcelaine polychrome représentant des femmes. Avec marque.No longer availableDim. h: 16 - 20 cmEstimate: € 170/200 -
#644
“Dames op een brug”. Een herdruk van een Japanse houtsnede van Utamaro.
“Femmes sur un pont”. Réédition d’une gravure sur bois japonaise par Utamaro.No longer availableDim. 39 x 26 cmEstimate: € 10/120 -
#688
Een Chinese neksteun/dekseldoos in van meerkleurig porselein in de vorm van een liggend kind.
Une boîte à couvercle/support pour le cou en porcelaine en forme d’un enfant qui dort.No longer availableDim. l: 27 cmEstimate: € 60/80 -
#551
Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemen en langlevenstekens.
Paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de fleurs et de calligraphie.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 150/180 -
#528
Een tegel van Chinees porselein met een blauw op wit decor van vogels en bloemen.
Carreau en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’oiseaux et de fleurs.No longer availableDim. 20 x 20 cmEstimate: € 160/200 -
#647Hutschenreuter
Eetservies van wit porselein met vergulde en verzilverde reliëfrand. Theepot, sauskom, bowl, dienblad, suikerpot, melkpot, groenteschaal, 11 grote borden, 18 kleine borden, 11 kopjes en 12 schoteltjes. Onderaan gemerkt.
Service à dîner en porcelaine blanche à décor doré et argenté. Théière, saucière, bol, plateau, sucrier, pot à lait, légumier, 11 assiettes, 18 assiettes à dessert, 11 tasses et 12 soucoupes. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#727
Een paar theepotjes van meerkleurig Imari-porselein.
Paire de théières en porcelaine d’Imari polychrome.No longer availableDim. h: 8 & 10 cmEstimate: € 40/60 -
#278
Een lampenvoetje van meerkleurig Saksisch porselein, versierd met een meisje met bloemenmand.
Pied de lampe en porcelaine de Saxe polychrome décoré d’une fille à la corbeille de fleurs.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 30/40 -
#533
Een zeshoekige theepot van Chinees porselein met meerkleurig decor.
Théière hexagonale en porcelaine de Chine à décor polychrome.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 80/100 -
#273
Een pop met porseleinen hoofdje.
Poupée à la tête en porcelaine.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 100/120 -
#709
Een lotje van twaalf porseleinen beeldjes, waarbij enkele kerstversieringen
Lot de douze statuettes en porcelaine dont quelques décorations de Noël.No longer availableEstimate: € 60/80
Other lots in this auction
-
#289Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Zomers hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme en été”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 62 x 77 cmEstimate: € 80/120 -
#604
Een paar gietijzeren tuinvazen op sokkel.
Paire de vasques en fonte sur piédouches.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 400/500 -
#338
Drie verschillende clowns van meerkleurig Muranoglas.
Trois différents clowns en verre de Murano polychrome.No longer availableDim. h: 18 - 27 cmEstimate: € 60/100 -
#206
Een eikenhouten eendeurskast, versierd met gesneden geometrische motieven.
Meuble en chêne ouvrant à une porte décorée de motifs géométriques.No longer availableDim. h: 170 cmEstimate: € 50/100 -
#270Certina
Een herenhorloge in 18 karaats geelgouden kast. In werkende staat.
Montre à bracelet homme à boîtier en or jaune 18 K. En état de marche.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#463
Een vaasje van Chinees aardewerk met een decor van bloesems.
Petit vase en faïence de Cine à décor de fleurons.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 55/60 -
#759Les Ateliers L. M. à Bordeaux
Een thermometer achter glas.
Thermomètre sous verre.No longer availableDim. 102 x 15 cmEstimate: € 50/80 -
#537
Twee zeshoekige vaasjes met pioenen van fijn gesculpteerd ivoor. De vaasjes met gegraveerd decor van fazanten en tekens op de achterzijde. Enkele losse blaadjes. Gesigneerd.
Deux vases hexagonaux aux pivoines en ivoire finement sculpté. Les vases décorés de faisans gravés, des lettres en calligraphie au verso. Quelques feuilles détachées. Signés. Travail chinois, début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 22,5 cmEstimate: € 300/400 -
#781
Een luchter naar art nouveau voorbeeld.
Un lustre d’après l’Art Nouveau.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 60/100 -
#762Marcel Vaes
“Heidelandschap”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Paysage de bruyère”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60/80 -
#563
Een gebeeldhouwde houten stoel met de rug en leuningen in de vorm van een staande beer. Zwarte woud. Gebarsten.
Chaise en bois sculpté en forme d’un ours. Forêt Noire. Fissure.No longer availableDim. h: 107 cmEstimate: € 200/300 -
#479
“Krishna met vrouwen”. Een gouacheschildering op zijde.
“Krishna et des femmes”. Gouache sur soie.No longer availableDim. 65 x 95 cmEstimate: € 40/60