#276Een sobere gefineerde rechthoekige eettafel. Verlengbaar.
Une table dînatoire rectangulaire en bois de placage sobre. A rallonges.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#288Val St-LambertLampenvoet van roze kristal. Gemerkt onderaan en met etiket.
#591Drie gesculpteerde Afrikaanse slagtanden in de vorm van krokodillen. Eerste helft XXste eeuw.
Une paire de défenses africaines sous forme de crocodiles sculptés.No longer availableDim. l: 58 cmEstimate: € 200 / 240 -
#57Een paar XVIIIe eeuwse bronzen schijfkandelaars.
Une paire de candélabres en bronze, XVIIIème siècle.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 220 / 240 -
#617Staande Boeddha van brons. Thais werk, mogelijk XVIIde eeuw.
Un Bouddha assis en bronze. Travail Thaï, probablement XVIIème siècle.No longer availableDim. H. 467 cmEstimate: € 250 / 300 -
#629Mercy Park LightingEen lampenkap van gekleurd glas in lood. Bovenaan gemerkt. Jaren ‘60.
#267Een paar verguld bronzen houders met struisvogeleieren.
Une paire de supports aux oeufs d’autruche en bronze doré.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 120 / 140 -
#143Een gevarieerd lot begin XXe eeuws laboratoriumglaswerk.
Lot varié de verres de laboratoire. Début XXe siècle.No longer availableDim. h: 6 - 46 cmEstimate: € 120 / 200