Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een zilveren ring bezet met een granaat van ± 0,50 ct.

Een zilveren ring bezet met een granaat van ± 0,50 ct.

Bague en argent sertie d’un grenat de ± 0,50 ct.
Dim. 2,19 g
SKU: 1012190615.
Auction day: 11 December 2019 19:00
Catalogue #615
Estimate: € 50 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #493

    Een paar borden van Kutaniporselein.

    Une paire de chiens en porcelaine Kutani.
    No longer available
    Dim. Ø: 21 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #213
    Hermés Paris

    “Les Bois de Boulogne”. Een kleurrijke zijden sjaal. Gemerkt en in originele doos.

    ”Les Bois de Boulogne”. Un châle en soie de couleurs. Marque et emballage d’origine.
    No longer available
    Dim. 88 x 83 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #403

    Een art deco vaas van amberkleurig glas. Kleine randschilfers.

    Un vase Art Déco en verre ambré. Petits éclats.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 32 / 36
  • #711
    Minton, England

    Een lot van twee kleinere en twee grotere ronde borden, twee vierkante borden en twee schaaltjes. Gemerkt. Jaarmerk. 1866. Eén bordje gerestaureerd.

    Un lot de deux grandes et de deux petites assiettes, deux assiettes carrées et deux petits plats. Marque. 1866. Une assiette restaurée.
    No longer available
    Dim. Ø: 20 - 26 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #299
    Val St. Lambert

    Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.

    Un vase en cristal incolore taillé. Marque.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #351

    Replica in hout van de Santa Maria, een van de schepen van Columbus.

    Une réplique de la Santa Maria, un navire de Christophe Colomb.
    No longer available
    Dim. h: 72 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #114
    Paul Smolders
    Period: 1921 - 1997

    “Terras”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    ”Terrasse”. Aquarelle sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 50 x 38 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #283

    “La vapeur”. Een allegorisch beeld van bruingepatineerd zamak op een een rood marmeren voetstuk. Naar een werk van Laurent Charles. XIXe eeuw.

    ”La vapeur”. Une statue en régule à patine brune sur socle en marbre rouge. D’après une oeuvre par Laurent Charles. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 78 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #606

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis de Perse en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 353 x 260 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #184
    Frans Van Roie

    “Interieur van de Begijnhofkerk te Lier”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd.

    ”Intérieur du béguinage à Lier”. Huile sur toile. Signature au dos.
    No longer available
    Dim. 70 x 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #229

    “Kinderen op een holle weg”. Olieverf op doek. Apocrief gesigneerd.

    ”Enfants sur un chemin”. Huile sur toile. Signature apocryphe.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #598

    Een zittende Boeddha van verguld brons.

    Un Bouddha assis en bronze doré.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 250 / 300
View all auction items ›

Veiling 10 & 11 December 2019

10 December 2019 19:00
11 December 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 11 December 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More