Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een zilveren ring bezet met een granaat van ± 0,50 ct.

Een zilveren ring bezet met een granaat van ± 0,50 ct.

Bague en argent sertie d’un grenat de ± 0,50 ct.
Dim. 2,19 g
SKU: 1012190615.
Auction day: 11 December 2019 19:00
Catalogue #615
Estimate: € 50 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #473

    Een lange kleurloos glazen cilindervaas en een rode bolle vaas met lange hals.

    Un long vase cylindrique en verre incolore et un vase rond rouge à long col.
    No longer available
    Dim. h: 80 & 67 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #713

    Een tegel van Chinees porselein, versierd met blauwe motieven. Restauratie.

    Un carreau en porcelaine de Chine, décoration de motifs bleu. Restauration.
    No longer available
    Dim. 12 x 20 cm
    Estimate: € 85 / 100
  • #683

    Een paar theekommetjes van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een draak en een feniks. Onderaan gemerkt: Da Qing Guangxu Nian Zhi, laat XXste eeuw.

    Une paire de bols à thé en porcelaine de Chine, décor polychrome de dragons et de phoenix. Marque à la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 7,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #664

    Een ingekaderd Peruviaans artisanaal wandkleed uit het Andesgebergte. Aangekocht Galerij Cellart te Antwerpen, 1982.

    Un tapis mural du Pérou, les Andes, travail artisanal, avec encadrement. Achat à la Galerij Cellart à Anvers, 1982.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #74
    Nestor Cambier
    Period: 1879- 1957

    “Landschap met spelende kinderen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Paysage et enfants qui jouent”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 39 x 28 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #645

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct. en een centrale robijn van ± 0,40 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 0,60 ct et d’un rubis central de ± 0,40 ct.
    No longer available
    Dim. 3,72 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #621

    Een pijpvaas van celadonporselein. Onderaan gemerkt.

    Un vase à long col en porcelaine céladon. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 650 / 750
  • #154
    Auguste Musin
    Period: 1852 - 1923

    “Uitvarende vissersboten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Bateaux de pêche quittant le port”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 1400 / 1800
  • #188

    Een paar bronzen girandoles met zes lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques. Gemonteerd op elektriciteit.

    Une paire de girandoles en bronze à six points lumineux et pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #798

    Een opvouwbare schildersezel.

    Un chevalet pliable.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #467

    Een lot van 6 boeken met betrekking tot fotografie: - “Directory of Photographers in Belgium 1839-1905”. - “Van ‘t Kipdorp tot ‘t Zuid”. E Fierlants. - “Photoblätter”. - Enz.

    Un lot de six livres en relation avec la photographie: - “Directory of Photographers in Belgium 1839-1905”. - “Van ‘t Kipdorp tot ‘t Zuid”. E Fierlants. - “Photoblätter”. etc.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #453
    Lalique, France

    Een eekhoorntje en een vredesduif van deels gesatineerd kleurloos kristal. Gemerkt.

    Un écureuil et un pigeon de paix en cristal partiellement incolore. Marque.
    No longer available
    Dim. h: 9 & 11 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling 10 & 11 December 2019

10 December 2019 19:00
11 December 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 11 December 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More