Other lots in this auction
-
#734R. Neeman
“Compositie”. Gemengde techniek op metaal. Gesigneerd en gedateerd 2-4-76.
“Composition”. Technique mixte sur métal. Signée et datée 2-4-76.No longer availableDim. 63 x57 cmEstimate: € 80/100 -
#600
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,90 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,90 ct.No longer availableDim. 1,74 gEstimate: € 800/900 -
#567
Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van kostbaarheden.
Paire de vases couverts en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’antiquités.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 250/300 -
#74
“Zomer” & “Herfst”. Twee gravures naar XIXe eeuwse werken.
“Eté” et “Automne”. Deux gravures d’après des oeuvres du XIXe siècle.No longer availableDim. 50 x 63 cmEstimate: € 50/70 -
#440
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,16 ct. en een centrale briljant van +- 0,10 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 carats sertie de diamants taille ancienne d'un poids combiné de + - 0,16 ct. Et d'un diamant central de + - 0,10 ct.No longer availableDim. 2,50 gEstimate: € 350/450 -
#819Jules Bovée
“Hoevegezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue de fermette”. Huile sur toile. Signé.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#18Val St. Lambert
Een geslepen kleurloos kristallen coupe met messingen montuur. Gemerkt onderaan en met sticker.
Coupe en cristal taillé incolore avec monture en cuivre. Marque sous la base et avec étiquette.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 40/50 -
#498
Een vrouwelijk figuur van meerkleurig Muranoglas geïnspireerd op de werken van Niki de Saint Phalle.
Figure féminine en verre multicolore de Murano inspirée par les créations de Niki de Saint-Phalle.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 100/150 -
#286
Een eikenhouten gatelegtafel met twee laden.
Table gateleg en chêne avec deux tiroirs en ceinture.No longer availableDim. 75 x 165 cmEstimate: € 120/200 -
#172
Tazza met geëmailleerde rand en onyxen plat, gedragen door een bronzen gevleugelde leeuw. Begin XXste eeuw.
Tazza à bord émaillé et centre en onyx, portée par un lion ailé en bronze. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 400/500 -
#803
“Kantklosster”. Een gesculpteerd beeldje met benen gezicht.
“La dentellière”. Statuette en bois sculpté à visage en os.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#828
Een lot van eenentwintig beeldjes van meerkleurig porselein. Diverse merken. Duitsland, Italië, Hongarije, ...
Lot de 21 statuettes en porcelaine polychrome. Marques diverses allemandes, italiennes, hongroises.No longer availableEstimate: € 100/120