#394
Een reeks van vier Engelse stoelen.
Suite de quatre chaises anglaises.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#547
#676
#109Ferdinand De PrinsPeriod: Brecht 1859 - Reet 1908
Drie paneeltjes met winterse landschappen”. Olieverf op paneel (2 x 12,5 x 11 cm, 1 x 13,5 x 24 cm). Gesigneerd.
Trois petits panneau aux paysages hivernaux. Huile sur panneau. Signés. (2 x 12,5 x 11 cm, 1 x 13,5 x 24 cm).No longer availableEstimate: € 150/200 -
#770
Een gebeeldhouwd eikenhouten koffer. XIXe eeuw.
Coffre en chêne sculpté.No longer availableDim. b: 113 cmEstimate: € 60/100 -
#654
#61
Een ovale houten wandklok met een eglomisé-wijzerplaat. Met gewichten.
#124
#804C. Van Santweghe
“Landschap met berk”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1924.
”Paysage et bouleau”. Une aquarelle. Signée et datée 1924.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#613
Een paar vazen van cloisonné op brons, versierd met leeuwenkoppen.
#609
Een XIXe eeuwse Belgische tschako.
Shako belge du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#461
Een plaasteren wandversiering in de vorm van een neushoornkop.
Décoration murale en plâtre en forme de tête de rhinocéros.No longer availableDim. l: 35 cmEstimate: € 50/80