Similar lots by type
-
#138
Een vierdelig koffie- en theestel van 800 ‰ zilver met houten handvatten en op een verzilverd dienblad.
Service à café et thé en argent 800‰ aux anses en bois. Sur un plateau en métal argenté.No longer availableDim. 2482,16 g brutEstimate: € 900/1200 -
#747
Een XIXe eeuwse kom van Chinees porselein met een (vervaagd) verguld decor op een blauwe fond, binnen versierd met een meerkleurig bloemenmotief op de rand en afgewerkt met 800‰ zilveren monturen met Brusselse keuren.
Bol en porcelaine de Chine, l’extérieur décoré de fleurs dorés sur fond bleu, l’intérieur aux fleurs polychromes de la famille rose. Base en argent aux poinçons de Bruxelles pour 800‰. Usures à la dorure.No longer availableDim. Ø: 27 cmEstimate: € 200/240 -
#481
Een zilveren dekseldoosje, versierd met geëmailleerde motieven en bloedkoraal. Berberwerk, XIXe eeuw. +/- 755 g Bruto. Met bijbehorend lepeltje.
Boîte couverte en argent décoré d’émail et de corail rouge. Travail Berbère, XIXe siècle. ± 755 g brut. Avec cuillère assortie.No longer availableDim. 8 x 16 x 10 cmEstimate: € 200/300 -
#457
Twee zoutvaatjes en een mosterdpotje van zilver en met glazen binnenbakjes. 812‰. Gemerkt ‘DF’.
Deux salières et un moutardier en argent et aux récipients en verre. 812‰. Marque DF.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#477
Een zilveren doosje met gegalbeerd deksel, versierd met geëmailleerde details en afgewerkt met bloedkoraal. Berber werk, XIXde eeuw. +/- 690 g Bruto.
Boîte en argent à couvercle galbé décorée d’émail et de perles de corail rouge. ± 690 g brut.No longer availableDim. 10 x 14 x 9 cmEstimate: € 200/300 -
#218
Een zilveren bestek voor twaalf personen: 12 grote en 12 kleine lepels, 12 grote en 12 kleine vorken, een serveervork en-lepel. Keuren van Amsterdam 1844, 1e gehalte (934‰) en makersmerk van Hendrik Helweg. En dienlepels met vergelijkbaar motief: een gebakschep, tweede gehalte, datumletter b voor 1861, maker V.H. en verder Nederlandse merken van 1921, 1927, 1928. Bovendien een kleine lepel gemerkt J.B. Landry (Parijs, 1833-1856), een toeristisch lepeltje gemerkt Sterling met afbeelding van Moun(..)
Couvert en argent massif pour douze personnes: 12 grandes et 12 petites cuillères, 12 grandes et 12 petites fourchettes, une fourchette et une cuillère de service. Poinçons d’Amsterdam 1844, 1e titre (934‰) et orfèvre Hendrik Helweg. Des cuillères de service aux motifs semblables: une pelle à tarte, deuxième titre, lettre date B pour 1861, orfèvre V.H. et puis des marques des Pays-Bas pour 1921, 1927, 1928. En plus une petite cuillère aux poinçons de J.B. Landry (Paris 1833-1856), une petite cui(..)No longer availableDim. 3923,65 gEstimate: € 2400/3000 -
#413
Een lot van eenentwintig souvenirlepeltjes, waarvan twaalf zilveren.
Lot de 21 cuillères à souvenir dont douze en argent.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#577
Een famille rose hoornvaasje. Veelkleurig decor van bloemenvazen. Onderaan gemerkt met een dubbelbladige bijl. Zilveren voetje met makersmerk L & L met drie sterren.
Cornet en porcelaine à décor famille rose de jardinières fleuries. Marque sous la base à la hache double. Base en argent, orfèvre L & L et trois étoiles.No longer availableDim. H. 13,5 cmEstimate: € 60/80
Other lots in this auction
-
#304J. Libras
“Rivierlandschap”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd ‘82.
“Paysage rupestre”. Huile sur carton. Signé et daté ‘82.No longer availableDim. 28 x 38 cmEstimate: € 80/100 -
#697Franklin Mint
“Mercedes 300 SL” & “Volkswagen Beetle”. Twee schaalmodellen.
“Mercedes 300 SL” et “Volkswagen Cochinelle”. Deux modèles de voitures.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#512Kunichika
Een paar ingekleurde Japanse prenten. Beiden gesigneerd. Tweede helft XIXe eeuw.
Paire d’estampes japonaises en couleurs. Les deux signées. Deuxième moitié du XIXe siècle.No longer availableDim. 35 x 22 cmEstimate: € 100/160 -
#428
Een parfumverstuiver, een dekselpotje en een karafje van deels verguld Booms glas.
Vaporisateur, pot couvert et carafon en verre de Boom partiellement dorés.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#433
Een achthoekige dekselvaas van Delfts aardewerk met een meerkleurig bloemendecor en bovenaan getooid met een leeuw.
Vase couvert octogonal en faïence polychrome de Delft à décor de fleurs. Frétel en forme de lion.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 60/80 -
#606
Gietijzeren kerkkandelaar met drie lichtpunten.
Candélabre d’église en fonte à trois lumières.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#553
Een gemberpot van meerkleurig Chinees porselein met voorstellingen met betrekking tot het Chinese nieuwjaar. Op houten sokkel. Haarscheur in de bodem. XIXe eeuw.
Pot à gingembre en porcelaine de Chine polychrome décoré d’une fête du nouvel an chinois. Sur socle en bois. Cheveux dans la base. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#25
Twee stoelen van witgepatineerd hout met beige stoffen bekleding.
Deux chaises en bois laqué blanc recouvert de tissu beige.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#45Swarovski
Een horloge met lederen polsband in originele doos.
Montre à bracelet en cuir dans la boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#277
Een bronzen kandelaar met vijf lichtpunten in de vorm van bloemenranken, gedragen door een engel. Omstreeks 1900.
Candélabre en bronze à cinq lumières en forme d’un bouquet de fleurs, porté par un ange. Vers 1900.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 120/190 -
#329Ward Eecken
“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 79 x 57 cmEstimate: € 50/60 -
#267
Een oude pop van composiet. Belgisch werk.
Ancienne poupée en composite. Travail belge.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 40/50