Other lots in this auction
-
#658
Een antiek Chinees houten theekistje en een gelakt Japans juwelenkistje.
Une ancienne boîte à thé chinoise en bois et une boîte à bijoux japonaise laquée.No longer availableDim. b: 21 & 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#185
Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,07 ct.
Une bague en or jaune 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de 0,07 ct.No longer availableDim. 1,81 gEstimate: € 280 / 350 -
#90
Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,50 ct.No longer availableDim. 4,15 gEstimate: € 650 / 750 -
#200
Een 18 K geelgouden ring bezet met een yellow fancy diamant markies cut van 1,21 ct. VVS2. Met ALGT certificaat.
Une bague en or jaune 18 carats sertie d'un diamant jaune fantaisie taille marquis de 1,21 ct. VVS2. Avec certificat ALGT.No longer availableDim. 4,46 gEstimate: € 3600 / 3800 -
#43
Een verzilverd metalen milieu de table met geslepen kristallen recipiënt. Op geslepen spiegel met verzilverd metalen voet.
Un milieu de table en métal argenté avec réceptacle en cristal taillé. Sur miroir taillé avec base en métal argenté.No longer availableDim. b: 40 & 45 cmEstimate: € 35 / 50 -
#376
Een gesculpteerde cabrioletfauteuil, bekleed met naaldwerk.
Un fauteuil convertible sculpté, recouvert de petit point.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#251Royal Dux
Een sierjardinière van meerkleurige zachte pasta in de vorm van een jonge vrouw op een schelp. Gemerkt onderaan met roze driehoek.
Une jardinière décorative de pâte tendre multicolore en forme de jeune femme sur une coquille. Marquée en bas d'un triangle rose.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 200 / 260 -
#59Yvette Jansens
“Twee paarden”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd. Twee schilderijen.
Deux chevaux . Huile sur toile. Non signée. Deux tableaux.No longer availableDim. 80 x 59 cmEstimate: € 80 / 120 -
#688
2 boeken:- 1001 droomauto’s. - Corvette 1953 to present.
2 livres: - 1001 voitures de rêve. - Corvette 1953 au présent.No longer availableEstimate: € 25 / 30 -
#570
Een modern bronzen beeldje op sokkel van wit en zwart marmer.
Une statue en bronze moderne sur un socle en marbre blanc et noir.No longer availableDim. h: 34,5 cmEstimate: € 70 / 100 -
#390
Een vergrootglas met handvat van schaapshoorn.
Une loupe avec un manche en corne de mouton.No longer availableDim. l: 31 cmEstimate: € 40 / 50 -
#201
Een sobere eikenhouten tweedeurskast. Omstreeks 1900.
Une armoire sobre à deux portes en chêne. Vers 1900.No longer availableDim. 113 x 114 x 38 cmEstimate: € 50 / 70