Similar lots by type
-
#281Een bladvormig schaaltje en een opengewerkte taartschep van zilver, eerste gehalte.
Petit plat en forme de feuille et une pelle à tarte en argent. Premier titre.No longer availableDim. 170 gEstimate: € 40 / 60 -
#123Een paar kleine Engelse kandelaars van zilver.
Paire de petits bougeoirs anglais en argent.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 25 / 40 -
#317Een zilveren kleingeldtasje van maliën.
Petit porte-monnaie aux mailles en argent.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#967Een lotje zilver en verzilverd metaal, bestaande uit twee wijnstoppen, een munt in een schaaltje, een verzilverd poederdoosje en een zilveren kaasschaaf.
Petit lot d’argent et de métal argenté comprenant deux bouchons à vin, une pièce de monnaie monté dans un petit plat, une boîte à poudre argenté et une trancheuse de fromage.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#260DelheidEen 800‰ zilveren bestek, bestaande uit achttien grote lepels, achttien grote vorken, twaalf kleine lepels en twaalf kleine vorken, twaalf dessertlepels. We voegen er een etui met twaalf gegraveerde lepels, acht dessertlepels en elf vorken aan toe.
Couvert en argent 800‰ comprenant dix-huit grandes cuillères, dix-huit grande fourchettes, douze petites cuillères et douze petites fourchettes, douze cuillères à dessert. Nous ajoutons un étui contenant douze cuillères gravées, huit cuillères à dessert et onze fourchettes.No longer availableDim. +/- 1600 gramEstimate: € 1600 / 2000 -
#137Een paar vleesvorken van zilver. Russische keuren.
Paire de fourchettes à viande en argent. Poinçons russes.No longer availableEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#812Een glazen vaas op voet met een verguld en handgeschilderd decor van bloemen. Beschadigd aan de voet. We voegen er twee mondgeblazen kleurloze vaasjes aan toe.
Vase en verre sur pied à décor doré et peint à la main aux fleurs. Dégât à la base. Nous ajoutons deux vases incolores soufflés à la bouche.No longer availableDim. h: 34 & 11 cmEstimate: € 40 / 60 -
#225Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,79 ct. en een natural fancy diamond van ± 1,47 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,79 ct et d’un diamant “natural fancy” de ± 1,47 ct.No longer availableDim. 5,86 gEstimate: € 3300 / 3500 -
#75Twee verschillende zakhorloges van zilver 800‰.
Deux montres de poche en argent 800‰.No longer availableEstimate: € 80 / 150 -
#364Een spiegel van gebeeldhouwd hout in Lodewijk XV-stijl.
Miroir en bois sculpté de style Louis XV.No longer availableDim. 90 x 50 cmEstimate: € 50 / 80 -
#1119Een luchter met acht lichtpunten met kristallen pendeloques.
Lustre à huit lumières et aux pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#796Een eikenhouten begijnentafeltje. Begin XXe eeuw.
Table de béguine en chêne. Début du XXe siècle.No longer availableDim. b: 87 cmEstimate: € 30 / 50 -
#222“Landschap in de Oostkantons”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening.
“Paysage des Fagnes”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 48 x 59 cmEstimate: € 150 / 250 -
#41Een mechanisch blikken speeltuigje met zes bewegende autootjes. Met sleutel. Gemerkt.
Jouet mécanique en tôle et ses six voitures miniatures à clé. Avec marque.No longer availableDim. 11,5 x 24 x 5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#790Een Afrikaans patchwerk, een Afrikaanse gordel en muts met kralen en schelpen en een vestje van gekeerd schaap met borduurwerk.
Patchwork africain, ceinture africaine, bonnet aux perles et coquilles et une veste en mouton retourné brodé.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#391Een plateau en een schaaltje van zwartgelakt metaal met handgeschilderde decors, waarvan het tweede ingelegd met paarlemoer. We voegen er een mahoniehouten dienblad aan toe.
Plateau et plat en métal laqué noir aux décors peints à la main dont le second incrusté de nacre. Nous ajoutons un plateau en acajou.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#165Een 18 karaats roze gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en centrale amethist van ± 5,50 ct.
Bague en or rose 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct et d’une améthyste centrale de ± 5,50 ct.No longer availableDim. 8,82 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#622“Compositie”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Van den Broek.
“Composition”. Huile sur toile. Porte une signature: Van den Broek.No longer availableDim. 78 x 58 cmEstimate: € 300 / 400



