Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een zilveren schaal, versierd met twee handvatten in de vorm van draakjes. Porto, 833‰.
Een zilveren schaal, versierd met twee handvatten in de vorm van draakjes. Porto, 833‰.
Een zilveren schaal, versierd met twee handvatten in de vorm van draakjes. Porto, 833‰.

Een zilveren schaal, versierd met twee handvatten in de vorm van draakjes. Porto, 833‰.

Une coupe en argent, ornée de deux poignées en forme de dragons. Porto, 833‰.
Dim. 373 gram
SKU: 1403170177.
Category: Zilver.
Auction day: 14 March 2017 19:00
Catalogue #177
Estimate: € 120 / 180
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #967

    Een lotje zilver en verzilverd metaal, bestaande uit twee wijnstoppen, een munt in een schaaltje, een verzilverd poederdoosje en een zilveren kaasschaaf.

    Petit lot d’argent et de métal argenté comprenant deux bouchons à vin, une pièce de monnaie monté dans un petit plat, une boîte à poudre argenté et une trancheuse de fromage.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #281

    Een bladvormig schaaltje en een opengewerkte taartschep van zilver, eerste gehalte.

    Petit plat en forme de feuille et une pelle à tarte en argent. Premier titre.
    No longer available
    Dim. 170 g
    Estimate: € 40 / 60
  • #137

    Een paar vleesvorken van zilver. Russische keuren.

    Paire de fourchettes à viande en argent. Poinçons russes.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #260
    Delheid

    Een 800‰ zilveren bestek, bestaande uit achttien grote lepels, achttien grote vorken, twaalf kleine lepels en twaalf kleine vorken, twaalf dessertlepels. We voegen er een etui met twaalf gegraveerde lepels, acht dessertlepels en elf vorken aan toe.

    Couvert en argent 800‰ comprenant dix-huit grandes cuillères, dix-huit grande fourchettes, douze petites cuillères et douze petites fourchettes, douze cuillères à dessert. Nous ajoutons un étui contenant douze cuillères gravées, huit cuillères à dessert et onze fourchettes.
    No longer available
    Dim. +/- 1600 gram
    Estimate: € 1600 / 2000
  • #123

    Een paar kleine Engelse kandelaars van zilver.

    Paire de petits bougeoirs anglais en argent.
    No longer available
    Dim. h: 8 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #317

    Een zilveren kleingeldtasje van maliën.

    Petit porte-monnaie aux mailles en argent.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50

Other lots in this auction

  • #888

    “Vrouwelijke jager met haar honden”. Een groep van gepolychromeerd zamak op een sokkel van wit en zwart marmer. Het gezichtje van ivoirine. Tijdperk art deco.

    Dame allant à la chasse avec ses deux chiens. Groupe en régule polychrome sur socle en marbre blanc et noir. Visage en ivoirine. Epoque Art Déco.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #1088
    Val Saint-Lambert

    Vaas van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt.

    Vase en cristal taillé coloré vert dans la masse. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. H. 23 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #880

    Een paar kelkglazen op voet van geslepen kleurloos kristal ter gelegenheid van een trouw in 1900.

    Paire de verres de mariage obconiques en cristal taillé incolore. Vers 1900.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #477

    Een Afrikaans houten masker. Bas-Congo. Op metalen staander.

    Masque africain en bois. Bas-Congo. Sur support en métal.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #919

    Een lot van 31 verschillende strijkijzers in verschillende uitvoeringen en materialen.

    Lot de 31 différents fers à repasser.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400
  • #527

    Een Russisch kruis van brons met een beeltenis van Christus en de aartsengelen. Kleine beschadiging bovenaan. XIXe eeuw. We voegen er een vierkant reeisicoontje met een beeltenis van Christus aan toe. Resten van email bij de twee.

    Croix russe en bronze représentant le Christ et les archanges. Petit dégât à la partie supérieure. XIXe siècle. Nous joignons une petite icône de voyage représentant le Christ. Traces d’émail.
    No longer available
    Dim. 28 x 14 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #60

    Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,15 ct.

    Bague en or jaune et blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,15 ct.
    No longer available
    Dim. 1,51 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #1085

    Lot kristal, overwegend Val Saint-Lambert: een driedelig toiletstel art deco en drie diverse asbakken.

    Lot de cristaux de Val Saint-Lambert et autres dont une garniture de toilette art déco trois pièces et trois cendriers.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #1084

    Een klassieke herenbuste in XVIIIe eeuwse klederdracht van gepolychromeerd aardewerk.

    Buste d’homme classique dans le style du XVIIIe siècle en faïence polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #372

    Een rechthoekige spiegel met ajourwerk.

    Un miroir rectangulaire au cadre ajouré.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #990

    Een zwartgelakte oeil-de-boeufklok, ingelegd met parelmoer en koper.

    Pendule oeil de boeuf en bois noirci incrustée de nacre et de cuivre.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #217
    Servais frères, Anvers

    Een driedelig klokstel van messing en roodgepatineerd porselein, bestaande uit een pendule en twee kandelaars met zes lichtpunten, versierd met een decor van bomen en de handvatten van de pendule in de vorm van draakjes.

    Garniture de cheminée trois pièces en laiton et en porcelaine rouge comprenant une pendule et deux candélabres à six lumières, décorés d’arbres. Anses de la pendule en forme de dragons.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 600
View all auction items ›

Veiling van 14, 15 & 16 maart 2017

De veiling is volledig - 1130 loten online De catalogus is te downloaden in .pdf en .xls

14 March 2017 19:00
15 March 2017 19:00
16 March 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 14 March 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More