Other lots in this auction
-
#530Een parelhalssnoer met grote lichtgrijze zoetwaterparels en met zilveren slot.
Un collier de perles avec de grosses perles d'eau douce gris clair et un fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 350 / 400 -
#484“Vrouwelijk naakt”. Aquarel op papier. Niet gesigneerd.
“Nu féminin”. Aquarelle sur papier. Non signée.No longer availableDim. 49 x 49 cmEstimate: € 120 / 200 -
#472“Constructivistische compositie”. Olieverf op doek. Russsische school.
“Composition constructiviste”. Huile sur toile. École russe.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 120 / 180 -
#85Een 18 karaats wit gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,44 ct. en 24 smaragden een gezamenlijk gewicht van +- 4,40 ct.
Montre à bracelet en or blanc 18 K sertie de brillants ayant un poids total de +- 0,44 ct et de 24 émeraudes ayant un poids total de +- 4,40 ct.No longer availableDim. 17,70 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#244K. M. Van de Laar“Winters zicht met hoeves aan een stroom” & “Houtsprokkelaars met paardenkar in het bos”. Olieverf op paneel. Beide gesigneerd.
Vue d'hiver avec fermes au bord d'un ruisseau & Ramasseurs de bois avec charrette à cheval dans la forêt. Huile sur panneau. Les deux signés.No longer availableDim. 39 x 46 cmEstimate: € 200 / 260 -
#12“Le Petit Paradis Emeraude”. Een kleurenlitho naar werk van Barraband.
Le Petit Paradis Emeraude. Une lithographie en couleurs d'après l'oeuvre de Barraband.No longer availableDim. 36 x 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#635Een gesculpteerde Afrikaanse vrouwenbuste van verschillende soorten mineraal.
Un buste féminin africain sculpté de divers types de minéraux.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 35 / 45 -
#660Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en pareltjes.
Une bague en or jaune 18 carats sertie de diamants taille ancienne d'un poids combiné de + - 0,30 ct. Et de perles.No longer availableDim. 3,80 gEstimate: € 150 / 200 -
#283Een messingen weegschaal.
Une balance en laiton.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 40 / 60 -
#39E. Orban“Boszicht”. Olieverf op board. Gesigneerd.
Vue sur la forêt. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 37 x 32 cmEstimate: € 50 / 80 -
#421Een Chinees porseleinen balustervaas met vogels in het decor.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor d'oiseaux.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#191ManganiEen grote porseleinen siercoupe in Griekse stijl, versierd met een decor van een optocht in de fries en met randen in malachietimitatie. Onderaan gemerkt. We voegen er een beeldje van een schorpioen van hetzelfde merk aan toe.
Grande coupe ornementale en porcelaine de style grec, décorée d'une procession dans la frise et de tranches en imitation de malachite. Marquée en bas. On y ajoute une figurine de scorpion de la même marque.No longer availableDim. Ø: 42 cmEstimate: € 300 / 400


