#352Een houten staf van een stamhoofd.
#169Een zilveren Mesh handtasje gemerkt LEKUBE 935, De Ridder, rue des Champs 73 Borgerhout met een gewicht van 450 gram.
#214Een lot zilver waaronder een mandje, een pollepel en een sauslepel, alledrie met Nederlandse keuren en nog 2 sigarettenkokers en een servetring met de naam Bertus.
A lot of silver consisting of a dish marked with Dutch hallmarks, 6 forks and 5 spoons with monogram marked A800, and 6 shot glasses marked 900.No longer availableDim. 800‰ 1130 grEstimate: € 250 / 300
#560HermésEen veelkleurige armband van email. Met origineel tasje.
#495Een 18 kt witgouden ring bezet met solitair van +- 0,55 ct. ESI1.
An 18 karat white gold ring set with a solitaire of approximately 0.55 carat. ESI1.No longer availableDim. 5,20 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#186Een rechte secretaire van gefineerd hout in Lodewijk XVI-stijl met twee paneeldeuren onder het klapblad en een lade onder het grijs marmeren blad.
A straight secretary made of veneered wood in the Louis XVI style, with two panel doors below the drop-front and a drawer below the gray marble top.No longer availableDim. 150 x 100 x 50 cmEstimate: € 300 / 500 -
#14Een handgeschilderd miniatuur damesportret in benen lijstje. Frankrijk, Omstreeks 1830.
A hand-painted miniature portrait of a lady in a bone frame. France, circa 1830.No longer availableDim. h 14 x b 12 cmEstimate: € 50 / 70 -
#515Een 18 karaats wit en geelgouden art deco broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct. en onyx.
#202P. Steyaert“Paysage Automne”. Een tekening, pastel op papier. Onderaan gesigneerd.
"Landscape Autumn." A drawing, pastel on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 24,5 x 30,5cmEstimate: € 40 / 60 -
#172“Maria”. Een reliëf paneel uit gips.
#154“Watervalletje in een uitgebreid landschap, een herder met zijn kudde in de verte”. Olieverf op doek (kleine letsels).
#447Een gebeeldhouwde houten lepel. Waarschijnlijk Kongo.
#147van SchierholzEen Duits porseleinen gesculpteerde kandelaar gedecoreerd met 2 putti en florale elementen. 4 lichtpunten. Onderaan gemerkt.
A German porcelain sculpted candelabra decorated with 2 putti and floral elements. 4 light points. Marked at the bottom.No longer availableDim. 52 x 28cmEstimate: € 175 / 225