#352Een houten staf van een stamhoofd.
#169Een zilveren Mesh handtasje gemerkt LEKUBE 935, De Ridder, rue des Champs 73 Borgerhout met een gewicht van 450 gram.
#214Een lot zilver waaronder een mandje, een pollepel en een sauslepel, alledrie met Nederlandse keuren en nog 2 sigarettenkokers en een servetring met de naam Bertus.
A lot of four silver 'ex-votos': an arm, a leg, a cow, and a three-master ship.No longer availableDim. 12.5 x 11.5 cmEstimate: € 60 / 80
#289Een paar kleurengravures. Jos Pas & Hervens (resp. genummerd 114/250 & 145/250) beide gesigneerd buiten de plaat.
A pair of color engravings. Jos Pas & Hervens (numbered 114/250 and 145/250 respectively), both signed outside the plate.No longer availableDim. 29 x 24 & 17 x 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#272Een lot van 2 oude gravures met stadszichten, Mechelen en Lier.
#17Een lot van 5 kristallen schalen en vaas.
#243LladroEen lot van 3 Lladro hertjes, ‘A Faun And A Friend’, modelnummer 5674, ‘A Quiet Moment’, modelnummer 5673 en ‘Hi There’, modelnummer 5672 in originele verpakking.
A lot of 3 Lladro deer, 'A Faun And A Friend', model number 5674, 'A Quiet Moment', model number 5673, and 'Hi There', model number 5672, in original packaging.No longer availableDim. h 16 cmEstimate: € 80 / 120 -
#398Een masker van gesculpteerd hout met resten van patina. Fang, Gabon.
A mask made of carved wood with traces of patina. Fang, Gabon.No longer availableDim. 45 x 23 cmEstimate: € 50 / 70 -
#318Een set van 2 bronzen kandelaars, rijkelijk versierd met oa. guirlandes.
A set of 2 bronze candlesticks, lavishly decorated with, among others, garlands.No longer availableDim. h 26Estimate: € 40 / 60 -
#191Een Delfts blauw-witte knobbelvaas. Eind 18e eeuw.
#291Een ronde constateur/duivenklok in koper met deksel en lederen sluiting.
#478Een bronzen groep muzikanten. Senegal.
A bronze group of musicians. Senegal.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 120 / 200