#169Een zilveren Mesh handtasje gemerkt LEKUBE 935, De Ridder, rue des Champs 73 Borgerhout met een gewicht van 450 gram.
#214Een lot zilver waaronder een mandje, een pollepel en een sauslepel, alledrie met Nederlandse keuren en nog 2 sigarettenkokers en een servetring met de naam Bertus.
#352Een houten staf van een stamhoofd.
A wooden staff of a tribal chief.No longer availableDim. L. 75 cmEstimate: € 40 / 60
#447Een gebeeldhouwde houten lepel. Waarschijnlijk Kongo.
#24Een lot van 4 miniatuur schilderijtjes, 3 van een dame en 1 van een koppel.
#562Jan Vaerten“Naaktportret”. Een litho op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd, genummerd 8/25 en gedateerd ‘73.
"Nude" - Lithograph on paper, signed outside the plate at the bottom, numbered 8/25, and dated '73.No longer availableDim. 27 x 19cmEstimate: € 60 / 100 -
#375Lombard Ltd, GlasgowThe Highland Gathering, aged 21 years, Special Reserve Scotch Whisky. In een Staffordshire porseleinen kruikje met etui.
The Highland Gathering, aged 21 years, Special Reserve Scotch Whisky. In a Staffordshire porcelain jug with case.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#37Royal CopenhagenEen lot porseleinen jaarbordjes, onderaan gemerkt Royal Copenhagen.
A set of porcelain yearly plates, marked Royal Copenhagen at the bottom.No longer availableDim. Ø: 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#389Boutens“Landschap met molen en hoeve”.
#277Een paar porseleinen beeldjes van een jongen en een meisje met een boek, onderaan getekend Unter Weiss Bach.
A pair of porcelain figurines of a boy and a girl with a book, signed Unter Weiss Bach at the bottom.No longer availableDim. h 18 cmEstimate: € 25 / 50 -
#365“Fast affection bear”. Een beeld van keramiek. Gemerkt: Royal Boch een ontwerp van Rik Delrue.
"Fast affection bear." A ceramic sculpture. Marked: Royal Boch, designed by Rik Delrue.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 30 / 50 -
‘The Royal Roaster’, oil on canvas depicting a royal feast.No longer availableDim. h 111 x b 195 cmEstimate: € 120 / 180