#169Een zilveren Mesh handtasje gemerkt LEKUBE 935, De Ridder, rue des Champs 73 Borgerhout met een gewicht van 450 gram.
#214Een lot zilver waaronder een mandje, een pollepel en een sauslepel, alledrie met Nederlandse keuren en nog 2 sigarettenkokers en een servetring met de naam Bertus.
#352Een houten staf van een stamhoofd.
A wooden staff of a tribal chief.No longer availableDim. L. 75 cmEstimate: € 40 / 60
#303Een paar boekensteunen in de vorm van gestileerde paardenhoofden in albast.
A pair of bookends in the shape of stylized horse heads made of alabaster.No longer availableDim. h 18 cmEstimate: € 50 / 80 -
#52“Vioolspeler” & “Spinster”. Een paar schilderijen, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Violin Player" & "Spinster". A pair of paintings, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 50 x 40cmEstimate: € 60 / 80 -
#71Paul VaidieEen Comtoise klok met vergulde details en opschrift op email “Paul Vaidie á Passais”.
A Comtoise clock with gilded details and inscription on enamel "Paul Vaidie á Passais".No longer availableDim. 173cmEstimate: € 120 / 200 -
#590Rodania swissEen 18 kt geelgouden horloge met lederen polsband.
#427Een polychroom vogelmasker. Ivoorkust.
#161Een girandole van verguld brons met 6 lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques en een driekantige pegel bovenaan.
A girandole of gilded bronze with 6 light points and adorned with crystal pendeloques and a triangular drop at the top.No longer availableDim. 73 x 35cmEstimate: € 150 / 250 -
#92“Dorpszicht.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
"Village View." Oil on canvas. Illegibly signed.No longer availableDim. 30 x 36 cmEstimate: € 120 / 160 -
#94Abraham BloemaertPeriod: 1566-1651Een gravure van een hoeve met watermerk van Abraham Bloemaert.
An engraving of a farmhouse with a watermark by Abraham Bloemaert.No longer availableDim. 20 x 26 cmEstimate: € 100 / 150 -
#532Rémy De PillecijnEen houtskooltekening op papier van een meisjeshoofd, getekend Rémy De Pillecijn en gedateerd 14-03-1963.
A charcoal drawing on paper of a girl's head, drawn by Rémy De Pillecijn and dated 14-03-1963.No longer availableDim. h 47 x b 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#83Lladro‘Michiko’, een Lladro beeld, modelnummer 1447 in originele verpakking.
'Michiko', a Lladro figurine, model number 1447 in its original packaging.No longer availableDim. h 21 cmEstimate: € 60 / 80