#352Een houten staf van een stamhoofd.
#214Een lot zilver waaronder een mandje, een pollepel en een sauslepel, alledrie met Nederlandse keuren en nog 2 sigarettenkokers en een servetring met de naam Bertus.
#169Een zilveren Mesh handtasje gemerkt LEKUBE 935, De Ridder, rue des Champs 73 Borgerhout met een gewicht van 450 gram.
A cut and etched white glass with gilded edges and decoration. On a silver plated foot, marked 815‰. Presumably Bohemian, mid-19th century.No longer availableDim. 18,5 x Ø22 x 815‰Estimate: € 150 / 200
#229Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983‘Hoeve op de heide’, olieverf op doek, gesigneerd H.J. Pauwels.
'Farm on the Heath', oil on canvas, signed H.J. Pauwels.No longer availableDim. h 65 x b 88 cmEstimate: € 80 / 120 -
#267Een wit porseleinen lamp met zwanenhandgreep. 78cm met kap.
#157Een zuil/piëdestal in zwart geaderd marmer.
#165DelvauxEen licht bruine lederen ceintuur. Gemerkt.
A light brown leather belt. Marked.No longer availableEstimate: € 220 / 250 -
#482“Berglandschap met kastelen”. Een borduurwerk op doek, op paneel.
#12Maurice FelbierPeriod: 1903 -1991Een lot van vier houtsneden en een lithografie, waarbij drie wenskaarten. Allen gesigneerd buiten de plaat.
A lot of four woodcuts and one lithograph, including three greeting cards. All signed outside the plate.No longer availableDim. 25x16 cm - 32x24 cmEstimate: € 30 / 40 -
#235Een lot van 3 geglazuurd, aardewerken zaan-of boterpotten.
A walnut Frisian tail clock decorated with a painted landscape and gilded angels with a globe. Beautifully detailed replica.No longer availableDim. 125 x 41 cmEstimate: € 200 / 240