Other lots in this auction
-
#160
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 2 ct.No longer availableDim. 12,96 gEstimate: € 1200/1400 -
#44
“Liggende man”. Een sanguinetekening op papier. XVIIIe eeuw.
”Homme couché”. Une sanguine sur papier. XVIIIème siècle.No longer availableDim. 23 x 12 cmEstimate: € 85/100 -
#360
Een 18 karaats licht roze gouden ring bezet met een fancy yellow diamant van ± 0,40 ct. I1.
Bague en or rose clair 18 ct sertie d’un diamant “fancy yellow” de ± 0,40 ct. Qualité I1.No longer availableDim. 3,45 gEstimate: € 500/600 -
#381
Een groot lot kunstboeken.
Un grand lot de livres en relation avec l’Art.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#484
“Stormloop naar de sterren, de ruimtevaart” & “De auto’s in de wereld 1964”. Twee albums met chromo’s van Chocolade Jacques.
”L’espace” & “Les voitures dans le monde en 1964”. Deux albums chromo’s. Chocolat Jacques.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#161
Henri Desarces. “Nouvelle Encyclopédie Pratique de Mécanique et d’Electricité”. Ed. Quillet, Paris, 1924. 4 delen, in-4°, goede staat, mooie harde covers met reliëfdruk. Deel 4 is de “Atlas” met 14 uitklapbare kleurenmodellen.
Henri Desarces. “Nouvelle Encyclopédie Pratique de Mécanique et d’Electricité”. Ed. Quillet, Paris, 1924. 4 vol., in-4°, bon état, jolies couvertures dures imprimées en relief. Vol. 4 est l’“Atlas” avec 14 modèles dépliants en couleurs.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#721
Een handbeschilderd porseleinen bord met surrealistische voorstelling.
Une assiette en porcelaine peint à la main, une représentation surréaliste.No longer availableDim. ø: 20 cmEstimate: € 10/20 -
#245
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 2,00 ct.No longer availableDim. 12,44 gEstimate: € 1000/1200 -
#118
Een Westerwaldkruik van steengoed met een blauw decor.
Une cruche Westerwald en faïence à décor bleu.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50/80 -
#236
Een antiek eikenhouten front van een ingemaakte kast met vier deuren, later omgebouwd tot kast.
Un front en chêne antique d’une armoire à quatre portes, transformation vers une autre armoire plus tard.No longer availableDim. 225 x 160 cmEstimate: € 100/150 -
#84Jan CockxPeriod: 1919 - 1980
“Schepen in een haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Navires au port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 74,5 x 94 cmEstimate: € 120/200 -
#252G. Kimzeke
“Zeilboten bij de steiger”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1924. Kleine perforatie.
”Voiliers au quai”. Huile sur toile. Signée et datée 1924. Petite perforation.No longer availableDim. 72 x 100 cmEstimate: € 100/120