Other lots in this auction
-
#146
Een Jacobean Wainscotstijl armstoel van gebeeldhouwd eikenhout. Rijkgesculpteerde rug met rozetten. Gedraaide poten met H-verbinding. Elegant gebogen armleuningen.
Un fauteuil de style Jacobean Wainscot en chêne sculpté. Dos richement sculpté de rosaces. Pieds tournés avec joint en H. Accoudoirs élégamment incurvés.No longer availableDim. H. 111 cmEstimate: € 500/800 -
#244Georges Renson
“Parkzicht te Oudergem”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1943.
« Vue parc à Auderghem ». Huile sur toile. Signée et datée 1943.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 120/200 -
#278
Twee bajonetten laat XIXde eeuw.
Deux baïonnettes fin XIXème siècle.No longer availableDim. l: 65 cmEstimate: € 80/120 -
#33Boch
Een blauw-wit aardewerken theepot op komfoor, versierd met Delfts decor. Gemerkt.
Une théière en faïence bleue et blanche sur un rechaud, ornée d'un décor de Delft. Marquée.No longer availableDim. H: 34 cmEstimate: € 35/45 -
#469Enrico TodaroPeriod: °1912
“Compositie”. Gemengde techniek. Gesigneerd.
"Composition". Technique mixte. Signée.No longer availableDim. 22 x 28 cmEstimate: € 150/200 -
#66
Een pittoreske eikenhouten driepoottafel met rond blad. Holland, XVIIIe eeuw.
Une table tripode pittoresque en chêne avec un plateau rond. Hollande, XVIIIe siècle.No longer availableDim. 78 x Ø 98 cmEstimate: € 120/200 -
#266
Een vierkant bijzettafeltje van eikenhout. Vier gedraaide poten met vernauwingen en met H-verbinding. XIXde eeuw.
Une table d'appoint carrée en bois de chêne. Quatre pattes tournées avec des étranglements et avec une entretoise en H. XIXème siècle.No longer availableDim. 62 x 56 x 51 cmEstimate: € 80/120 -
#208
Vier antieke Chinese vazen van grijs geglazuurd steengoed. Kleine beschadigingen en randslijtage.
Quatre vases chinois anciens en grès émaillé gris. Dégâts mineurs et usure des bords.No longer availableDim. H. 17 à 13 cmEstimate: € 100/160 -
#211
Een driedelig art deco schouwstel van natuursteen en marmer met vogeltjes in zamak. Loopwerk vervangen door een mechanisme op batterij.
Une cheminée Art Déco en trois parties en pierre naturelle et marbre avec des oiseaux en régule. Mouvement remplacé par un mécanisme à piles.No longer availableDim. H: 23 cmEstimate: € 120/200 -
#546Samuel MartiPeriod: 1922 -
Een pendule van verguld brons in Rococo stijl. Rondom versierd met rocailles en acanthus. Wijzerplaat van email op koper. Frankrijk, omstreeks 1900. Gemerkt op het uurwerk. Met sleutel en slinger.
Une pendule de cheminée en bronze doré de style rococo. Décoré tout autour de rocaille et d'acanthe. Cadran en émail sur cuivre. France, vers 1900. Marqué sur le mouvement. Avec clé et pendule.No longer availableDim. h:42 cmEstimate: € 1400/1600 -
#340
Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de brillants d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 3,68 gEstimate: € 500/550 -
#409
Een vaasje in geel glas.
Un vase en verre jaune.No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 30/40