Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een zilveren zakhorloge 800‰ in houten doosje beschilderd met drie poesen. We voegen er een te herstellen zakhorloge van 800‰ aan toe.

Een zilveren zakhorloge 800‰ in houten doosje beschilderd met drie poesen. We voegen er een te herstellen zakhorloge van 800‰ aan toe.

Montre de poche en argent 800‰ dans une boîte en bois peint à décor de trois chats. Nous ajoutons une montre de poche à réparer en argent 800‰.
SKU: 2908170540.
Category: Uncategorized.
Auction day: 30 August 2017 19:00
Catalogue #540
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #395

    Een zilveren armband bezet met robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 10 ct.

    Bracelet en argent serti de rubis ayant un poids total de ± 10 ct.
    No longer available
    Dim. 14,43 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #335

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 0,60 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,60 ct.
    No longer available
    Dim. 4,90 g
    Estimate: € 900 / 1000
  • #616

    Een mahoniehouten divan. Medio XXe eeuw.

    Un divan en acajou. Milieu du XXième siècle.
    No longer available
    Dim. b: 231 cm
    Estimate: € 240 / 360
  • #535
    Heraeus Edelmetalle GmbH Hanau

    Een serie van zes zilveren baren van 999 ‰ met voorstelling van gebouwen in Offenbach.

    Suite de six ligots en argent 999‰ représentant des bâtiments à Offenbach.
    No longer available
    Dim. 186,65 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #350

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,49 ct. en een amethist van ± 7,24 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,49 ct et d’une améthyste de ± 7,24 ct.
    No longer available
    Estimate: € 1900 / 2000
  • #806

    Een sac-à-perles luchter van kristal en koper.

    Sac-à-perles en cristal et cuivre.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #530

    Acht verschillende dasspelden van verzilverd en verguld metaal waarvan één in originele doos van S.T. Dupont France.

    Huit épingles de cravate différentes en métal argenté et doré dont une dans la boîte d’origine de S.T. Dupont France.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #450

    Een zijden bloesje met mechanische kanten kraag en parelmoeren knoopjes. 1900-1920.

    Petite blouse en soie à col en dentelle mécanique. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 25
  • #295

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,55 ct. en een centrale maansteen van ± 12,10 ct.

    Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,55 ct et d’une pierre de lune centrale de ± 12,10 ct.
    No longer available
    Dim. 9,35 g
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #105

    Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,74 ct.

    Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,74 ct.
    No longer available
    Dim. 1,26 g
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #625

    Een gynaecologische tafel. Jaren ‘60.

    Une table d’examen gynécologique. Années ‘60.
    No longer available
    Dim. H: 90 cm B: 120 cm D: 49 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #798

    Een gietijzeren staander in drie niveaus, opengewerkt in bloemmotieven.

    Un support en fer forgé a trois niveaux, décor floral.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #823

    Een antieke Friese staartklok met wijzerplaat van gepolychromeerd gedreven messing met een decor van schepen. Eerste helft XIXe eeuw.

    Pendule murale ancienne de type “staartklok” frisonne au cadran en laiton repoussé et polychrome à décor de bateaux. Première moitié du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h 125 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #812

    Een messingen luchter met vijf armen met telkens twee lichtpunten.

    Lustre en laiton à cinq bras, chaque fois à deux lumières.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #445

    Twee zetelkleedjes in Vieux-Flandres kant of fanchons. We voegen er een gekloste kraag aan toe.

    Deux fanchons en dentelle dite Vieux-Flandres. Nous ajoutons un col en dentelle aux fuseaux.
    No longer available
    Dim. 65 x 29 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #440

    Een grote strook machinale Vlaamse zwarte kant.

    Grande bordure en dentelle noire flamande.
    No longer available
    Dim. 190 x 100 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #826

    Een paar verguld bronzen vuurbokken in Lodewijk XV-stijl.

    Deux chenets style Louis XV en bronze doré.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #330

    Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger in de vorm van een hartje bezet met diamentjes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,17 ct.

    Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif en forme de coeur serti de diamants ayant un poids total de ± 0,17 ct.
    No longer available
    Dim. 3,10 g
    Estimate: € 450 / 550
  • #400

    Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met fantasiestenen en twee parels.

    Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de pierres de fantaisie et de deux perles.
    No longer available
    Dim. 3,70 g
    Estimate: € 50 / 100
  • #175

    Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct. en een grijze parel.

    Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 0,45 ct et d’une perle grise.
    No longer available
    Dim. 10,32 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #619

    Een wandconsole met vlakken van wortelnootfineer met bronzen monturen en een grijsgeaderd marmeren blad. Begin XXe eeuw.

    Console décorée de surfaces en ronce et aux montures en bronze. Tablette en marbre veiné gris. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. 100 x 106 x 35 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #545

    Een gedeelte bestek van Hollands zilver 833 ‰. Bestaande uit één grote vork en één lepel en 6 vorkjes. We voegen er nog vier verzilverd metalen lepeltjes aan toe.

    Partie de couvert en argent aux poinçons hollandais de 833‰. Comprenant une grande fourchette et une cuillère et six petites fourchettes. Nous ajoutons quatre petites cuillères en métal argenté.
    No longer available
    Dim. 137,45 g
    Estimate: € 40 / 50
  • #820

    Een rechthoekige wandspiegel van notenhout met geelkoperen versieringen.

    Miroir rectangulaire en noyer aux détails en cuivre jaune.
    No longer available
    Dim. 141 x 82 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #525
    F. Z. M. 1955 / 61.

    Een theaterkijker van messing en parelmoer. Gesigneerd.

    Paire de lunettes de théâtre en laiton en nâcre. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150

Other lots in this auction

  • #34
    A. van Snick

    “Stilleven met taart en theepot”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1930.

    “Nature morte au gâteau et à la théière”. Huile sur toile. Signée et datée 1930.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #214
    Vic Dooms
    Period: 1912 - 1994

    “Zicht op Latem”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Vue sur Latem”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 19 x 24 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #109
    Fred. Sibille

    “Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Vue forestière”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 59 x 77 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #833

    “Man en vrouw”. Een modern kunstwerk van groengepatineerd brons.

    “Homme et femme”. Une oeuvre d’art moderne en bronze patiné vert.
    No longer available
    Dim. h: 94 cm
    Estimate: € 3000 / 3200
  • #472

    “Compositie”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening.

    “Composition”. Techniques mixtes. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 39 x 24 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #460

    Drie verschillende zakhorloges met letsels.

    Trois montres à gousset, endommagées.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #127

    Een wassen Madonna met kind in een houten kapelletje. Met lampje.

    Vierge à l’Enfant en cire dans une petite chapelle en bois. Avec lampe.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #411

    Een lot Chinees porselein, bestaande uit twee zalfdoosjes, een kleine terrine (gebroken deksel), een kom, een penseelkoker, een dekselpot, enkele waterkommetjes, een potje op hoge pootjes met houten deksel, twee koppen, een bordje en een kom.

    Lot de porcelaines de Chine dont deux boîtes à onguent, une petite terrine (couvercle cassé), un bol, un cylindre à pinceaux, un pot couvert, quelques rince doigts, un petit pot sur pieds et à couvercle en bois, deux tasses, une soucoupe et une coupe.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #198
    Edouard Drouot
    Period: 1859 - 1945

    “Boerin met os”. Een groep van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.

    “Paysanne et boeuf”. Groupe en bronze à patine brune. Signé.
    No longer available
    Dim. l: 40 cm
    Estimate: € 650 / 750
  • #164
    Jaak Van Wijck

    “Zonsondergang op de Schelde”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “L’Escaut au crépuscule”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 80 x 80 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #594

    Een lange buffetkast van gebeeldhouwd hout met vier laden en vier paneeldeuren boven- en onderaan, versierd met wapenschilden en middeleeuwse taferelen.

    Long buffet en bois sculpté ouvrant à quatre tiroirs et quatre portes pleines, décorés d’écussons et de scènes médiévales.
    No longer available
    Dim. 151 x 273 x 54 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #204
    Guy Seradour
    Period: 1922 - 2007

    “La Lecture à Deauville”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Met catalogue raisonné.

    “La Lecture à Deauville”. Huile sur toile. Signée. Avec catalogue raisonné.
    No longer available
    Dim. 56 x 45 cm
    Estimate: € 1000 / 1500
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 augustus 2017

De veiling is volledig. 835 loten. Downloads in .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

29 August 2017 19:00
30 August 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 August 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More