Other lots in this auction
-
#237
“Koppensneller”. Een groot beeld van gebeeldhouwd hout.
”Chasseur de têtes”. une grande statue en bois sculpté.No longer availableDim. h: 127 cmEstimate: € 120/200 -
Een paar mahoniehouten bijzettafeltjes met klapbladen en een lade.
No longer availableDim. h 54 cmEstimate: € 25/50 -
#575
Een halluchter van messing met een centrale coupe en drie bloemvormige kapjes.
Un lustre de vestibule en laiton avec une coupe centrale et trois abat-jour en forme de fleur.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 120/200 -
#796Gabbeh
Een loper van rode wol.
Un couloir en laine rouge.No longer availableDim. 255 x 50 cmEstimate: € 40/60 -
#200
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger in de vorm van een dobbelsteen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,75 ct. GH/ VS2. De dobbelsteen kan open geschroefd worden en kan voorzien worden van een dierbaar voorwerpje naar keuze.
Une chaîne en or jaune 18 ct et pendentif en forme de petite boîte sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,75 ct. GH/ VS2.No longer availableDim. 36,77 gEstimate: € 2100/2200 -
#481
Een Chinees juwelenkistje met messingen beslag en een plaquette van jade in het deksel.
Un coffret à bijoux chinois, montures en laiton et une plaquette en jade dans le couvercle.No longer availableDim. b: 17 cmEstimate: € 35/45 -
#410
“Kunst des 20-Jahrhunderts”. Ruhrberg, Schneckenburger, Fricke & Honnef. Ed. Taschen. Keulen, 1998. Twee volumes in stofhuls.
”Kunst des 20-Jahrhunderts”. Ruhrberg, Schneckenburger, Fricke & Honnef. Ed. Taschen. Cologne, 1998. Deux volumes avec pochette.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#427
Een lot van tien kleine houten schildersezeltjes.
Un lot de dix petits chevalets en bois.No longer availableEstimate: € 50/55 -
#859S. Meusel
“Jongen met hond”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd.
“Garçon et son chien”. Huile sur panneau. Monogrammé.No longer availableDim. 40 x 56 cmEstimate: € 60/80 -
#288Keralux
Een achthoekige dekselvaas met ‘Fleur de Saxe’ decor. Onderaan gemerkt.
Un vase à couvercle, décor ‘Fleur de Saxe’. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 40/50 -
#537
“Man met leeuw”. Een beeld van gesculpteerd speksteen. Chinees werk.
”Homme et lion”. Une statue en pierre de lard sculptée. Travail chinois.No longer availableDim. h: 20,5 cmEstimate: € 40/50 -
#615
Een Marie-Thereseluchter met acht lichtarmen, versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre Marie Thérèse à huit bras, décoration de pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 200/240