Other lots by Louis Vuitton
Similar lots by type
-
#111Delvaux, Bruxelles
Een handtas van rood leder, model ‘Mémoire’. Met certificaat.
Un sac à main en cuir rouge, modèle 'Mémoire'. Avec certificat.No longer availableEstimate: € 350/450 -
#158Delvaux, Bruxelles
Een handtas van kanstanjebruin leder. In stofhoes. Gebruikssporen.
Un sac à main en cuir marron. Avec housse anti-poussière. Traces d'utilisation.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#91
Een crossover tas van donkerbruin leder.
Un sac crossover en cuir marron foncé.No longer availableEstimate: € 350/450
Other lots in this auction
-
#650
Een 18 K geelgouden zakhorloge met sleuteltje en vergulde horloge ketting. (schade aan de wijzerplaat).
Une montre de poche en or jaune 18 carats avec clé et chaîne de montre plaquée or. (dégât au cadran).No longer availableDim. bruto 70,18 g Ø 4,5 cmEstimate: € 200/300 -
#390
Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,41 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,41 ct.No longer availableDim. 4,95 gEstimate: € 700/750 -
#455
Een grijsgeaderd witmarmeren zuil, opgebouwd uit acht delen.
Une colonne en marbre blanc veiné de gris, composée de huit parties.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 100/120 -
#378
Een vintage metalen bureaulamp.
Une lampe de bureau vintage en métal.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 40/60 -
#311
Een lot van twee kleine reliekhoudertjes en een groter reliekschrijn. XIXe eeuw. Pootje afgebroken. We voegen er een doosje met schildpad binnenin aan toe.
Lot de deux petits reliquaires et un plus grand reliquaire. XIXème siècle. Jambe cassée. Nous ajoutons une boîte avec une tortue à l'intérieur.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 35/50 -
#639
“Privilège”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd op 50 exemplaren buiten de plaat.
"Privilège". Une lithographie. Signée et numérotée sur 50 exemplaires hors planche.No longer availableDim. 45 x 80 cmEstimate: € 40/50 -
#194
Een Friese staartklok, gedecoreerd met personages boven de wijzerplaat.
Une horloge à queue frisonne, décorée de personnages au-dessus du cadran.No longer availableDim. h: 130 cmEstimate: € 60/100 -
#375
Een lot van drie verschillende borden van Chinees porselein, waarbij één met blauw-wit decor van een plantenvaas, één met meerkleurig decor van bloemenvazen en het derde met meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders. Respectievelijk XVIIIe, XIXe en XXe eeuw.
Lot de trois assiettes en porcelaine de Chine différentes, une à décor bleu et blanc d'un vase végétal, une à décor multicolore de vases fleuris et la troisième à décor multicolore de fleurs, oiseaux et papillons. XVIIIème, XIXème et XXème siècle respectivement.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 50/80 -
#231
Een driedelig kaststel van gesculpteerd albast, bestaande uit twee siervazen en een coupe op voet. Versieringen van druivenraken en bloemen.
Une garniture en trois pièces en albâtre sculpté, composée de deux vases décoratifs et d'une coupe sur pied. Décors de vignes et de fleurs.No longer availableDim. h: 37 & 30 cmEstimate: € 180/240 -
#257
Een lot van drie stenen kruiken. Waarvan 1 gedateerd 1856.
Lot de trois pichets en pierre. Dont un daté de 1856.No longer availableDim. h. +- 30 cmEstimate: € 45/50 -
#572
“Rivierlandschap”. Pastel op papier.
"Paysage fluvial". Pastels sur papier.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 40/60 -
#655
Een wandklok in houten kast en met emailschildering op de wijzerplaat. Met slinger en gewichten.
Une horloge murale dans un meuble en bois et avec une peinture émaillée sur le cadran. Avec pendule et poids.No longer availableDim. 42 x 35 cmEstimate: € 50/80