#33Een lot gedreven messing, bestaande uit een dekseldoosje met romantische scenes, een ovaal doosje met handvat, een notenkraker met lachende gezichten, twee kandelaars en een vide-poche met decor van vlechtwerk en bloemen.
A lot of hammered brass, consisting of a lidded box with romantic scenes, an oval box with handle, a nutcracker with smiling faces, two candlesticks and a vide-poche decorated with wickerwork and flowers.No longer availableDim. H: 6-24 cmEstimate: € 60 / 80 -
#314Een lot van 5 porseleinen handbeschilderde wapenschildborden.
#525Een hanglamp met 2 lichtpunten en glazen lampenkap, hedendaagse uitvoering naar industrieel ontwerp. Gemerkt Ikea.
#546Armstoel in Lodewijk XVI-stijl, wit gestoffeerd, houten frame.
#584N. Vermeer“Naakte vrouw op stoel”. Een schilderij, gouache op papier, onderaan gesigneerd “N. Vermeer”.
#380Een 18 karaats witgouden ring bezet met parels en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,72 ct. EVS1.
An 18 carat white gold ring set with pearls and brillants with a combined weight of +- 0.72 ct. EVS1.No longer availableDim. 9,04 gEstimate: € 700 / 800 -
#336Een notenhouten bijzetmeubeltje met lade en gallerij. Met bloemdecor.
A walnut side furniture with drawer and gallery. With floral decor.No longer availableDim. h 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#604Een Chinees porseleinen celadon dekselpot.
#428Willy CeysensPeriod: 1929-2007Een brons gestyleerd beeld. Onderaan gesigneerd “Willy Ceyssens”.
A bronze stylized statue. Signed at the bottom "Willy Ceyssens".No longer availableDim. 26 cmEstimate: € 35 / 70 -
#58Een Wiskeman sauskom (gemerkt onderaan) en een zilveren taartschep (gemerkt 835‰)
A Wiskeman sauce boat (marked at the bottom) and a silver cake server (marked 835‰)No longer availableDim. l 26 - 24 cmEstimate: € 50 / 70 -
#68Een Amsterdamse lantaarn met heraldisch schild en leeuw. 19de eeuws. Bedraad.
An Amsterdam lantern with heraldic shield and lion. 19th century. Wired.No longer availableDim. h 43 cmEstimate: € 100 / 150