Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een zittend naakt van roodbruin gepatineerd metaal. Op een marmeren sokkel. Gemerkt.
Een zittend naakt van roodbruin gepatineerd metaal. Op een marmeren sokkel. Gemerkt.
Een zittend naakt van roodbruin gepatineerd metaal. Op een marmeren sokkel. Gemerkt.

Een zittend naakt van roodbruin gepatineerd metaal. Op een marmeren sokkel. Gemerkt.

A seated nude of red-brown patinated metal. On a marble base. Marked.
Dim. H. 27 cm
SKU: 1804230041.
Auction day: 18 April 2023 19:00
Catalogue #41
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #436

    Een commode uit kastanjehout 4-delig en donkergebeitst.

    Chestnut chest of drawers with 4 drawers and dark stain.
    No longer available
    Dim. 102 x 53 x 79 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #62
    Jef Van Leemputten

    “Hoevezicht na de regenval.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Farm view after the rain.” Oil paint on panel. Signed.
    No longer available
    Dim. 27 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #508

    Een gevarieerd lot postzegels en aanverwante. Vijf in-folio albums met varia en één met oude Belgische reeksen. Drie kleine albums met varia (één oude). Vijf lege albums (o.a. voorgedrukte Davo), een sigarendoosje met losse zegels en drie oude Belgische catalogi.

    Un lot varié de timbres et d’accessoires. Cinq albums (varia, unn avec vieilles séries belges), trois petits albums (dont un vieux), cinq albums vides (dont un DAVO), une petite boîte à cigares avec des timbres dépareillés, trois vieux catalogues belges.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #304

    Een antieke aardewerken tegel met een geglazuurd decor van een leeuw. Bijgevoegd een uitgave van “De Vlaamsche leeuw” uit 1914.

    An antique earthenware tile with a glazed decoration of a lion. Attached is an edition of “De Vlaamsche Leeuw” from 1914.
    No longer available
    Dim. Tegel: 15x15 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #108
    Auguste Moreau

    “Amour a l’Arc”. Een brons gepolijst beeld met Cupido op marmeren voet. Onderaan gemerkt “par Aug Moreau”.

    “Amour a l'Arc”. A polished bronze sculpture with Cupid on a marble base. Marked on the bottom "par Aug Moreau".
    No longer available
    Dim. 61 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #248
    Delfts blauw

    Een Delfts blauw porseleinen schaal, Pauwenstaart.

    A Delft blue porcelain bowl, Peacock tail.
    No longer available
    Dim. Ø 39 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #320

    Een set koffielepels in bijhorend kistje, gemerkt Hollands zilver.

    A set of coffee spoons in a box. Dutch silver marks.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #245

    Een set van 8 geslepen kristallen gekleurde glazen. Eén schilfer aan de voet van het oranje-rood glas.

    A set of 8 cut crystal colored glasses. One flake at the base of the orange-red glass.
    No longer available
    Dim. h 19 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #3

    Twee Duitse keramieken bierkruiken met tinnen klep en met muziek. Decor in reliëf en opschrift “Echternacherbrück”.

    Two German ceramic beer jugs with music and with tin lid. Decor in relief and inscription “Echternacherbrück”.
    No longer available
    Dim. 21 x Ø9cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #187

    Een messingen lampenvoet, begin 20ste eeuw. Versierd met putto aan de voet.

    A brass lamp base, early 20th century. Decorated with putto at the foot.
    No longer available
    Dim. h 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #574

    Een groot formaat spiegel met houten omkadering en kroonsculptuur bovenaan.

    A large format mirror with wooden frame and crown sculpture at the top.
    No longer available
    Dim. 136 x 61cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #647

    Een lot van vijf dolken en krissen, Aziatisch werk. Vermoedelijk 19de eeuws.

    A lot of five daggers and krisses, Asian work. Presumably 19th century.
    No longer available
    Dim. L: 28-45 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 18 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More