#474Jef Sempels“Groen portret”. Een schilderij, gemengde techniek op papier, onderaan gesigneerd “Jef Sempels”.
#413Een gedreven Chinese messingen koro gedecoreerd met mythische taferelen en draken als handvaten. Onderaan gemerkt met zegel.
#618Een Polynesisch gesculpteerd houten vijzel/pot met vrouwelijke figuren.
#654Vier diverse affiches. Twee voor een “Ontpanningsavond” uit 1961, rondom met reclames van Imperial Products (72 x 53 cm). Ed. Drukkerij van het Bedrijf. Klein letsel aan een hoek. Eén van Compagnie Générale Maritime “The French Line”, ontwerp door Pierre Fix-Masseau 1993 (80 x 60 cm). Een kunstfoto “Column” uit de reeks Surrational Images of Scott Mutter. Ed. Scott Mutter, University of Illinois Press 1993 (66 x 34 cm).
#67Een polychroom gesculpteerde houten Jezus Corpus. XIXe eeuw.
A polychrome wood sculpted Jesus Corpus. XIX century.No longer availableDim. 42 cmEstimate: € 60 / 80 -
#333Een ovale koperen dienschaal met geëtst decor van fruit en een centrale vaandel.
An oval copper serving dish with etched decoration of fruit and a central banner.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 25 / 35 -
#292Een houten armchair met madras uitvoering gestoffeerd en gerestaureerd.
#432Een lot van 2 mappen met reeks litho’s m.b.t. De Koninklijke Wase Kunstkring, illustratieve werken Luc Schuiten.
A lot of 2 folders with a series of lithographs related to De Koninklijke Wase Kunstkring, illustrative works by Luc Schuiten.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#660Een groot lot Oosterse dolken, we voegen er nog een jagersmes en een houten knuppel aan toe.
A lot of Oriental daggers, together with a hunter’s knife and a wooden bat.No longer availableDim. l: 46 - 53 cmEstimate: € 50 / 80 -
#488Ovale tafel met uitschuifbaar tafelblad in mahoniehout.
Oval-shaped table with extendable table top in mahogany.No longer availableDim. h73 x l116 x b100cmEstimate: € 80 / 120