Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een zittend naakt van roodbruin gepatineerd metaal. Op een marmeren sokkel. Gemerkt.
Een zittend naakt van roodbruin gepatineerd metaal. Op een marmeren sokkel. Gemerkt.
Een zittend naakt van roodbruin gepatineerd metaal. Op een marmeren sokkel. Gemerkt.

Een zittend naakt van roodbruin gepatineerd metaal. Op een marmeren sokkel. Gemerkt.

A seated nude of red-brown patinated metal. On a marble base. Marked.
Dim. H. 27 cm
SKU: 1804230041.
Auction day: 18 April 2023 19:00
Catalogue #41
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #125

    Een bronzen beker met decor van een Bacchanaal. Romeins.

    A bronze cup decorated with a Bacchanal. Roman.
    No longer available
    Dim. H. 12 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #153

    “Mignon.” Een pendule met zamakken beeld op rood marmer. Naar Bruchon. Omstreeks 1870. In werkende staat.

    "Mignon." A mantel clock with zamac image on red marble. To Bruchon. Circa 1870. In working condition.
    No longer available
    Dim. h 73 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #620

    Vijf in briolette geslepen rookkwartsen met een gezamenlijk gewicht van +- 50 ct.

    Five smoky quartz cut in briolette with a combined weight of +- 50 ct.
    No longer available
    Dim. 29,90 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #270

    Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct.

    An 18 carat white gold ring set with diamonds with a combined weight of +- 1.50 ct.
    No longer available
    Dim. 9,50 g
    Estimate: € 1400 / 1600
  • #272

    “Winters landschap.” zeefdruk naar Valerius de Sadeleer.

    “Winter landscape.” serigraph after Valerius de Sadeleer.
    No longer available
    Dim. 49 x 58 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #402
    Sugai

    “Aziatisch portret”. Een tekening, inkt op papier geplakt op paneel. Onderaan gesigneerd “Sugai”.

    "Asian portrait". A drawing, ink on paper pasted on panel. Signed on the bottom "Sugai".
    No longer available
    Dim. 54 x 38 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #318

    Lot van 26 items zilver, verzilverd koper en tin, 19e eeuws, diverse schalen, deco, curiosa, waaronder 4 lepels gemarkeerd “Koninklijke Hollandsche LLoyd”.

    Lot of 26 items silver, silver-plated copper and tin, 19th century, various dishes, deco, curiosities, including 4 spoons marked "Koninklijke Hollandsche LLoyd".
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #160

    Een lange parelhalssnoer bezet met één cognackleurige diamant princess cut in zilver gezet met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.

    A long pearl necklace set with one cognac colored princess cut diamond set in silver with a combined weight of +- 0.70 ct.
    No longer available
    Dim. l: 60 cm
    Estimate: € 700 / 800
  • #250

    Een 18 karaats witgouden ring bezet met een centrale diamant van +- 0,56 ct. FSI2. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct FVS1.

    An 18 carat white gold ring set with a central diamond of +- 0.56 ct. FSI2. and brilliants with a combined weight of +- 0.40 ct FVS1.
    No longer available
    Dim. 4,80 g
    Estimate: € 1550 / 1700
  • #396
    Heywood-Wakefield Co.

    Engelse antieke bureaustoel. Stoel is draaibaar en in hoogte verstelbaar. ca. 1900. Een stevige authentieke gietijzeren veer met een comfortabele zit. H. B. & W. Co xy. Heywood -Wakefield Co. gemerkt.

    English antique desk chair. Chair is rotatable and adjustable in height. ca. 1900. A sturdy authentic cast iron spring with a comfortable seat. HB & W. Coxy. Heywood-Wakefield Co. marked.
    No longer available
    Dim. H: 81 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #664

    Een Art-deco luchter met drie lichtpunten en melkglazen coupes.

    An Art Deco chandelier with three light points and milk glass sections.
    No longer available
    Dim. h 48,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #222
    Delbeke

    “Jongens met draaitol”. Pastel op papier, onderaan gesigneerd, gedateerd ‘44.

    "Boys with spinning top". Pastel on paper, signed at the bottom, dated '44.
    No longer available
    Dim. 78 x 62 cm
    Estimate: € 100 / 140
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 18 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More