Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een zittend naakt van roodbruin gepatineerd metaal. Op een marmeren sokkel. Gemerkt.
Een zittend naakt van roodbruin gepatineerd metaal. Op een marmeren sokkel. Gemerkt.
Een zittend naakt van roodbruin gepatineerd metaal. Op een marmeren sokkel. Gemerkt.

Een zittend naakt van roodbruin gepatineerd metaal. Op een marmeren sokkel. Gemerkt.

A seated nude of red-brown patinated metal. On a marble base. Marked.
Dim. H. 27 cm
SKU: 1804230041.
Auction day: 18 April 2023 19:00
Catalogue #41
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #114
    Aline Perrignon de Frénoy

    “De Muziek. D’àpres Lairesse.” Beschilderd porselein. Gedateerd 1877.

    "The music. D'àpres Lairesse.” Painted porcelain. Dated 1877.
    No longer available
    Dim. 40 x 32 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #1

    Een waterkan in de vorm van een grijze haan met rode kam. Kleine beschadiging aan de snavel.

    A water jug in the shape of a gray rooster with a red comb. Minor damage to the beak.
    No longer available
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #479
    M. Louissaint

    “Abstract met ananas in ovaal.” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘96.

    “Abstract with pineapple in oval.” Oil on canvas. Signed and dated '96.
    No longer available
    Dim. 93 x 68 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #214
    Vital Van Puyenbroeck

    “Hooien van het veld.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd 1945.

    “Making hay from the field.” Oil on canvas. Signed. Dated 1945.
    No longer available
    Dim. 58 x 77 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #377

    Lot Chinees en Japans porselein met drie theekopjes, waarvan één met deksel, een schoteltje en een blauw en wit dessertbord met decor van een bloeiende theeboom. XIXde eeuw.

    Lot of Chinese and Japanese porcelain with three teacups, one of which has a lid, a saucer and a blue and white dessert plate decorated with a flowering tea tree. XIXth century.
    No longer available
    Dim. Ø: 7-22 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #544
    Gaston Noelanders
    Period: °Elsene 1910-2003

    “Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Still life". Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #551

    Een paar blauw-wit Chinees porseleinen schaaltjes met divers decor, onderaan gemerkt.

    A pair of blue and white Chinese porcelain bowls with various decors, marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 28 x 23 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #361

    Een Balinese “healing” gong in hout gesculpteerd frame met draken ornament bovenaan.

    A Balinese "healing" gong in wood carved frame with dragon ornament on top.
    No longer available
    Dim. H: 52 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #145

    Een kleine triptiek met een centrale icoon van Sint-Joris in albast. Binnenin beschilderde luiken met heiligen.

    A small triptych with a central icon of Saint George in alabaster. Inside painted panels with saints.
    No longer available
    Dim. H. 28 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #525

    Een hanglamp met 2 lichtpunten en glazen lampenkap, hedendaagse uitvoering naar industrieel ontwerp. Gemerkt Ikea.

    A hanging lamp with 2 light points and a glass lampshade, contemporary version with an industrial design. Marked Ikea.
    No longer available
    Dim. 80 x 75 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #139
    Salvador Dali

    “Gala regardant son propre corps”. Kleurenlitho. Genummerd 235/295 in potlood en gesigneerd met goudstempel. Herkomst Espace Dali, Montmartre.

    « Gala regardant son propre corps ». Lithographie en couleurs. Numéroté 235/295 au crayon et signé au tampon or. Origine Espace Dali, Montmartre.
    No longer available
    Dim. 56 x 45 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #11

    “La Nativité” Zamakken beeld naar Catineau. Makersmerk bovenaan. Achteraan G.R. & France gemerkt.

    “La Nativité” Zamac sculpture after Catineau. Maker's mark on top. Marked GR & France on the back.
    No longer available
    Dim. h 16 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 18 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More