Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een zittend naakt van roodbruin gepatineerd metaal. Op een marmeren sokkel. Gemerkt.
Een zittend naakt van roodbruin gepatineerd metaal. Op een marmeren sokkel. Gemerkt.
Een zittend naakt van roodbruin gepatineerd metaal. Op een marmeren sokkel. Gemerkt.

Een zittend naakt van roodbruin gepatineerd metaal. Op een marmeren sokkel. Gemerkt.

A seated nude of red-brown patinated metal. On a marble base. Marked.
Dim. H. 27 cm
SKU: 1804230041.
Auction day: 18 April 2023 19:00
Catalogue #41
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #92
    Ronal(?)

    Een paar vijverzichten met wandelaar en zwanen. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    A few pond views with walker and swans. Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 50 x 25 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #544
    Gaston Noelanders
    Period: °Elsene 1910-2003

    “Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Still life". Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #453

    Een brons gesculpteerd beeld van een Thaise tempelwachter.

    A bronze sculpted statue of a Thai temple guard.
    No longer available
    Dim. 77 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #562

    Een sac-à-perles luchter van verzilverd metaal en kristal.

    A sac-à-perles chandelier in silver-plated metal and crystal.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #556

    Een rechte, mahoniehouten secretaire met klapblad, onderaan twee deuren, bovenaan een lade “en doucine”. Binnenin kleine laden met benen trekkers. Marmeren blad. Tijdperk Louis-Philippe.

    A straight, mahogany secretaire with folding top, two doors at the bottom, a drawer “en doucine” at the top. Inside small drawers with bone pullers. Marble leaf. Era Louis-Philippe.
    No longer available
    Dim. 155 x 165 x 45 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #662

    Drie diverse kraagvazen van Chinees blauw en wit porselein met een drakendecor in reliëf. Eén beschadigd aan de rand.

    Three various collar vases of Chinese blue and white porcelain with a dragon decoration in relief. One damaged on the edge.
    No longer available
    Dim. H. ca 25,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #404

    “Aziatisch portret”. Een tekening, inkt op papier. Onderaan gesigneerd “Sugai”.

    "Asian portrait". A drawing, ink on paper. Signed on the bottom "Sugai".
    No longer available
    Dim. 34 x 26 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #211

    Een paar bronzen Sphinx kandelaars op marmeren voet.

    A pair of bronze sculpted Sphinx candlesticks on a marble base.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 225 / 275
  • #385

    “Geometrisch sculptuur”. Een beeld in pleister. Onleesbaar gesigneerd onderaan.

    “Geometric sculpture”. An image in plaster. Illegibly signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 20 x 15 x 7 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #519

    Een paar grijs gebeitste spiegels met rocaillelijst in reliëf.

    A pair of gray stained mirrors with an embossed rocaille frame.
    No longer available
    Dim. 76 x 38 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #222
    Delbeke

    “Jongens met draaitol”. Pastel op papier, onderaan gesigneerd, gedateerd ‘44.

    "Boys with spinning top". Pastel on paper, signed at the bottom, dated '44.
    No longer available
    Dim. 78 x 62 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #124
    Jan Bollaert
    Period: 1958

    “Gullivers reizen”. Een boek met een schilderswerkje in acrylverf op de achterflap. Gesigneerd en gedateerd op de verso 1995.

    "Les voyages de Gulliver". Un livre avec une peinture acrylique sur la couverture arrière. Signée et datée 1995 au verso.
    No longer available
    Dim. 43 x 32 cm
    Estimate: € 300 / 500
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 18 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More