#539Eugène Flametz“Stilleven met perziken”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1879.
#453Een brons gesculpteerd beeld van een Thaise tempelwachter.
A bronze sculpted statue of a Thai temple guard.No longer availableDim. 77 cmEstimate: € 120 / 200 -
#179Meullenaer“Havenzicht Antwerpen”. Een schilderij olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#16WindsorEen houten Windsor armchair, 19e eeuws.
#427Een paar smalle Chinees porseleinen vazen met meerkleurig decor, naar famille rose. Onderaan gemerkt.
A pair of narrow Chinese porcelain vases with multi-coloured decor, after famille rose. Marked at the bottom.No longer availableDim. 32 x Ø11cmEstimate: € 100 / 120 -
#493Een vintage tafellamp van glas in blauw, paars en zwart. (AID5267).
#238Een paard van zamak op houten sokkel.
#284Een uit marmer gesculpteerd boekje met bronzen beeldje van een beer.
#574Een groot formaat spiegel met houten omkadering en kroonsculptuur bovenaan.
A large format mirror with wooden frame and crown sculpture at the top.No longer availableDim. 136 x 61cmEstimate: € 200 / 240