Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een zittend naakt van roodbruin gepatineerd metaal. Op een marmeren sokkel. Gemerkt.
Een zittend naakt van roodbruin gepatineerd metaal. Op een marmeren sokkel. Gemerkt.
Een zittend naakt van roodbruin gepatineerd metaal. Op een marmeren sokkel. Gemerkt.

Een zittend naakt van roodbruin gepatineerd metaal. Op een marmeren sokkel. Gemerkt.

A seated nude of red-brown patinated metal. On a marble base. Marked.
Dim. H. 27 cm
SKU: 1804230041.
Auction day: 18 April 2023 19:00
Catalogue #41
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #271
    Gouda Holland

    Een polychrome plateel vaas - ‘Carlos Royal.’

    A polychrome earthenware vase - 'Carlos Royal.'
    No longer available
    Dim. h 35 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #358

    Een crucifix van wit porselein en houten kruis. 19de eeuws.

    A white porcelain crucifix and wooden cross. 19th century.
    No longer available
    Dim. h 39 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #556

    Een rechte, mahoniehouten secretaire met klapblad, onderaan twee deuren, bovenaan een lade “en doucine”. Binnenin kleine laden met benen trekkers. Marmeren blad. Tijdperk Louis-Philippe.

    A straight, mahogany secretaire with folding top, two doors at the bottom, a drawer “en doucine” at the top. Inside small drawers with bone pullers. Marble leaf. Era Louis-Philippe.
    No longer available
    Dim. 155 x 165 x 45 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #681

    Een Chinees porseleinen, famille noir, versierd met diverse figuren en decor. Onderaan gemerkt.

    A Chinese porcelain, famille noir, decorated with various figures and decor. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 27 x Ø 14 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #155

    Een Byzantijns kruis van koper, een Russische reisicoon van messing, met voorstelling van Johannes de Dopers en een schapulier van brons met de Heilige Drievuldigheid.

    A Byzantine cross in copper, a Russian travel icon in brass, depicting John the Baptist and a bronze scapular with the Holy Trinity.
    No longer available
    Dim. L: 8-14 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #73
    Colenbrander

    Een replica vaas “Ram” - Patroon ‘druipend.’ Aardewerken vaas met decor van bloemen en vogels naar Colenbrander.

    A replica vase “Ram” - Pattern 'dripping.' Earthenware decorated with flowers and birds after Colenbrander.
    No longer available
    Dim. h 23 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #312

    Een lot van 4 houten, antieke harp-stoelen met gesculpteerd detail en originele bekleding in lineair decor. (AID3220)

    lot of 4 wooden, antique harp chairs with sculpted detail and original upholstery in a linear decor. (AID3220)
    No longer available
    Dim. 88 x 35 x 35 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #276

    Een Louis XV-XVI palissanderhouten schrijftafel op klauwpoten met 4 laden.

    A Louis XV-XVI palissander wood writing table on claw feet with 4 drawers.
    No longer available
    Dim. 77 x 110 x 58 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #433

    Een overgedecoreerd Chinees porseleinen bord met bloemendecor en vergulde accenten. Oude restauratie aan de rand. 18de eeuws.

    An over-decorated Chinese porcelain plate with floral design and gilt accents. Old restoration on the edge. 18th century.
    No longer available
    Dim. Ø 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #321

    Een lot van 5 herdenkingsmunten. 1 ronde munt met opschrift PVLCHRI STVDIO VERBOUWS HERREZEN 1972, 1 vierkant met opschrift “Bezetting Nederland 10 mei 1940, bevrijding 1944”, 1 ronde medaille meet opschrift Wereldwinner Amsterdam ‘85 met certificaat, 1 vergulde munt met opschrift “Nationale Maatschappij voor de Huisvesting”, 1 medaille met opschrift “Vlaamse Raad”.

    A lot of 5 commemorative coins. 1 round coin with inscription PVLCHRI STVDIO VERBOUWS HERREZEN 1972, 1 square with inscription “Occupation of the Netherlands 10 May 1940, liberation 1944”, 1 round medal with inscription Wereldwinner Amsterdam '85 with certificate, 1 gold-plated coin with inscription “Nationale Maatschappij voor de Huisvesting” , 1 medal with the inscription “Flemish Council”.
    No longer available
    Dim. b14cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #158

    Een zwart marmeren 3-delige pendule met vergulde leeuwenhoofden versierd.

    A black marble 3-piece mantel clock decorated with gilded lion heads.
    No longer available
    Dim. 49 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #602

    Een paar Indische tankhas op zijde.

    A pair of Indian tankhas on silk.
    No longer available
    Dim. 28 x 20 & 30 x 28 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 18 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More