#498Een gevarieerd lot postzegels. Twee kleine album met gestempelde en postfrisse Belgische zegels. Een doos met Postfolders met ingekleefde zegels, meestal met eerstedagstempel, jaren 60-70. Een doos met losse zegels, diverse landen. Vier diverse albums met een varia Belgische postzegels. Drie albums “Safe Dual”, jaren 80 weinig gevuld, 1968-1974 vrij compleet.
Lot de timbres variés. Deux petits albums avec cachets belges oblitérés et MNH. Une boîte de dépliants de la poste avec des timbres collés, la plupart avec un timbre du premier jour, des années 1960-1970. Une boîte avec des timbres détachés, divers pays. Quatre albums différents avec une variété de timbres belges. Trois albums "Safe Dual", années 1980 peu remplies, 1968-1974 assez complètes.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#188Een paar Napoleon III sokkels in Boulle marquetterie gemonteerd op houten plank.
A pair of Napoleon III pedestals in Boulle marquetry mounted on a wooden plaque.No longer availableDim. 72x28x22 cmEstimate: € 60 / 100 -
#197Milieu de table van zilver en kobaltblauw glas. Bestaande uit een coupe, gedragen door vier korinthische zuilen op een voetstuk. Duitse keuren, 800/1000.
Centerpiece of silver and cobalt blue glass. Consisting of a coupe supported by four Corinthian columns on a pedestal. German hallmarks, 800/1000.No longer availableDim. Ø 29,5 - H. 36 cm 1845 g zilverEstimate: € 1000 / 1500 -
#510Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,78 ct.
An 18 carat white gold ring set with diamonds with a combined weight of +- 1.78 ct.No longer availableDim. 9,55 gEstimate: € 1600 / 1700 -
#456Een ronde messingen salontafel met onyxen blad.
A round brass coffee table with onyx top.No longer availableDim. h 48, Ø 85 cmEstimate: € 40 / 50 -
#584N. Vermeer“Naakte vrouw op stoel”. Een schilderij, gouache op papier, onderaan gesigneerd “N. Vermeer”.
#121DelvauxEen portefeuille clutch. “Madame PTF long vernis.” Nude kalfsleder met certificaat en stofzak.
#339Val Saint LambertEen drageoir van geslepen en rood gedubbeld kristal. Gemerkt.
#630Een 18 K geelgouden ring bezet met twee kleuren briljanten en met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en onyx.
Une bague en or jaune 18 carats sertie de deux couleurs de brillants et d'un poids combiné de + - 1 ct. et onyx.No longer availableDim. 9,65 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#314Een lot van 5 porseleinen handbeschilderde wapenschildborden.
A lot of 5 porcelain hand-painted coat of arms plates.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 50 / 60