#170Een 14 karaats wit gouden ring bezet met een fancy yellow diamant van ± 0,52 ct.
A 14 carat white gold ring set with a fancy yellow diamond of ± 0.52 ct.No longer availableDim. 2,25 gEstimate: € 300 / 400 -
#342Een fauteuil en een armstoel in Régencestijl.
#285Val Saint Lambert.Een kristallen fluitvaas rood in de massa. Circa 1900.
#63Een koffie-en theestel met melkpot van Naams aardewerk met zilveren bekroning van een Medici-vaas. Theepotje op drie poten. Eind 18de eeuw. Deksel van de koffiepot hersteld.
A coffee and tea set with milk pot of Namur earthenware with silver crowning of a Medici vase. Teapot on three legs. Late 18th century. Lid of the coffee pot is repaired.No longer availableDim. H: 12-32 cmEstimate: € 200 / 250 -
#381Een Chinees porseleinen vaasje met sang-de-boeuf-glazuur decor in twee tinten.
A Chinese porcelain vase with sang-de-boeuf glaze decoration in two shades.No longer availableDim. h 23 & Ø 8,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#269Een art deco spiegel met verguld kader en opgelegd frame binnenin. Empire stijl. Kleine barst in frame bovenaan.
An art deco mirror with gilded frame and imposed frame inside. Empire style. Small crack in top frame.No longer availableDim. 72 x 56 cmEstimate: € 60 / 80 -
#276Een Louis XV-XVI palissanderhouten schrijftafel op klauwpoten met 4 laden.
A Louis XV-XVI palissander wood writing table on claw feet with 4 drawers.No longer availableDim. 77 x 110 x 58 cmEstimate: € 150 / 250 -
#295Twee klarinetten in etui van J. Dessaert. - Eén van Jacques Albert et Fils Bruxelles.- Eén van Kohlert Winnenden.
Two clarinets in case by J. Dessaert. - One of Jacques Albert et Fils Bruxelles. - One of Kohlert Winnenden.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#286Een recente drieladenkast naar Lodewijk XV voorbeeld.
A recent three drawer cabinet after Louis XV example.No longer availableDim. 80 x 39 x 94 cmEstimate: € 200 / 240 -
#462Japanse houtdruk met geisha op een brug.
#177Een bruin lederen reiskoffer. (AID694).
“Drifted in the fall.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 64 x 94 cmEstimate: € 80 / 120