Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een zittend naakt van roodbruin gepatineerd metaal. Op een marmeren sokkel. Gemerkt.
Een zittend naakt van roodbruin gepatineerd metaal. Op een marmeren sokkel. Gemerkt.
Een zittend naakt van roodbruin gepatineerd metaal. Op een marmeren sokkel. Gemerkt.

Een zittend naakt van roodbruin gepatineerd metaal. Op een marmeren sokkel. Gemerkt.

A seated nude of red-brown patinated metal. On a marble base. Marked.
Dim. H. 27 cm
SKU: 1804230041.
Auction day: 18 April 2023 19:00
Catalogue #41
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #282
    Jules Keppens
    Period: 1910 - 1992

    “Vissersboot.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Fishing boat." Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 25 x 35 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #235

    Een hoekbibliotheek van gebeitst hout met twee deuren. Bovenste deur met gaas bekleed.

    A corner library in stained wood with two doors. Top door covered with mesh.
    No longer available
    Dim. 220 x 80 x 62 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #553

    Een paar Chinees porseleinen, cilindervormige bloempotjes.

    A pair of Chinese porcelain cylindrical flower pots.
    No longer available
    Dim. 20 cm x Ø 20 cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #498

    Een gevarieerd lot postzegels. Twee kleine album met gestempelde en postfrisse Belgische zegels. Een doos met Postfolders met ingekleefde zegels, meestal met eerstedagstempel, jaren 60-70. Een doos met losse zegels, diverse landen. Vier diverse albums met een varia Belgische postzegels. Drie albums “Safe Dual”, jaren 80 weinig gevuld, 1968-1974 vrij compleet.

    Lot de timbres variés. Deux petits albums avec cachets belges oblitérés et MNH. Une boîte de dépliants de la poste avec des timbres collés, la plupart avec un timbre du premier jour, des années 1960-1970. Une boîte avec des timbres détachés, divers pays. Quatre albums différents avec une variété de timbres belges. Trois albums "Safe Dual", années 1980 peu remplies, 1968-1974 assez complètes.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #529
    A. Dies

    “Portret van een burgerman”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1906. (AID3385).

    "Portrait of a Citizen". Oil on canvas. Signed and dated 1906. (AID3385).
    No longer available
    Dim. 57 x 47 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #82
    Geert Huyben

    “Zicht op de Durme met zeilboot.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Minieme schade aan het doek.

    “View of the Durme with sailing boat.” Oil on canvas. Signed. Minimal damage to the canvas.
    No longer available
    Dim. 34 x 43 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #683
    Val Saint-Lambert

    Een drageoir van geslepen en deels groen gekleurd kristal. Onderaan gemerkt.

    A drageoir of cut and partly green colored crystal. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. H. 25 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #508

    Een gevarieerd lot postzegels en aanverwante. Vijf in-folio albums met varia en één met oude Belgische reeksen. Drie kleine albums met varia (één oude). Vijf lege albums (o.a. voorgedrukte Davo), een sigarendoosje met losse zegels en drie oude Belgische catalogi.

    Un lot varié de timbres et d’accessoires. Cinq albums (varia, unn avec vieilles séries belges), trois petits albums (dont un vieux), cinq albums vides (dont un DAVO), une petite boîte à cigares avec des timbres dépareillés, trois vieux catalogues belges.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #603

    Een Afrikaans houtsculptuur met divers decor in reliëf.

    An African wood sculpture with various decor in relief.
    No longer available
    Dim. 51 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #143

    “La Liseuse”. Een brons vergulde Lectura pendule op marmeren voet.

    “La Liseuse”. A bronze plated Lectura mantel clock on a marble base.
    No longer available
    Dim. 38 x 39 cm
    Estimate: € 2250 / 2500
  • #145

    Een kleine triptiek met een centrale icoon van Sint-Joris in albast. Binnenin beschilderde luiken met heiligen.

    A small triptych with a central icon of Saint George in alabaster. Inside painted panels with saints.
    No longer available
    Dim. H. 28 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #488

    Ovale tafel met uitschuifbaar tafelblad in mahoniehout.

    Oval-shaped table with extendable table top in mahogany.
    No longer available
    Dim. h73 x l116 x b100cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 18 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More