Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een zittend naakt van roodbruin gepatineerd metaal. Op een marmeren sokkel. Gemerkt.
Een zittend naakt van roodbruin gepatineerd metaal. Op een marmeren sokkel. Gemerkt.
Een zittend naakt van roodbruin gepatineerd metaal. Op een marmeren sokkel. Gemerkt.

Een zittend naakt van roodbruin gepatineerd metaal. Op een marmeren sokkel. Gemerkt.

A seated nude of red-brown patinated metal. On a marble base. Marked.
Dim. H. 27 cm
SKU: 1804230041.
Auction day: 18 April 2023 19:00
Catalogue #41
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #246

    Een mahoniehouten Empire secretaire, bekroond met koperen ornamenten. 1 lade bovenaan, uitklapbare schrijfklep midden en tweedeurs kast onderaan. 1 handvat houdertje bij bovenlade ontbreekt.

    A mahogany empire secretaire, crowned with copper ornaments. 1 drawer at the top, folding writing flap in the middle and 2 doors below. 1 handle holder at the top drawer is missing.
    No longer available
    Dim. 136 x 81 x 41 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #498

    Een gevarieerd lot postzegels. Twee kleine album met gestempelde en postfrisse Belgische zegels. Een doos met Postfolders met ingekleefde zegels, meestal met eerstedagstempel, jaren 60-70. Een doos met losse zegels, diverse landen. Vier diverse albums met een varia Belgische postzegels. Drie albums “Safe Dual”, jaren 80 weinig gevuld, 1968-1974 vrij compleet.

    Lot de timbres variés. Deux petits albums avec cachets belges oblitérés et MNH. Une boîte de dépliants de la poste avec des timbres collés, la plupart avec un timbre du premier jour, des années 1960-1970. Une boîte avec des timbres détachés, divers pays. Quatre albums différents avec une variété de timbres belges. Trois albums "Safe Dual", années 1980 peu remplies, 1968-1974 assez complètes.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #235

    Een hoekbibliotheek van gebeitst hout met twee deuren. Bovenste deur met gaas bekleed.

    A corner library in stained wood with two doors. Top door covered with mesh.
    No longer available
    Dim. 220 x 80 x 62 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #569

    Een paar landschappen met personages. Houtskool op papier. Engelse School XIXde eeuw. Onleesbaar gesigneerd, kleine letsels. (AID2907).

    A few landscapes with characters. Charcoal on paper. English School XIXth century. Illegibly signed, small injuries. (AID2907).
    No longer available
    Dim. 29 x 23,5
    Estimate: € 200 / 300
  • #35

    Een antieke gebedsrol van bewerkt been met de mantra “O mani padme hum”. Tibet.

    An antique prayer scroll of worked bone with the mantra "O mani padme hum". Tibet.
    No longer available
    Dim. H. 18 cm
  • #414

    “Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan onleesbaar gesigneerd. Lichte schade. Etiket op achterzijde.

    “Flower still life”. A painting, oil on canvas. Signed illegibly at the bottom. Light damage. Label on the back.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #227

    Een kaststelletje van drie vazen van Brussels porselein, 2 gedecoreerd met mannenhoofden aan de handvaten.

    A cabinet set of three Brussels porcelain vases, 2 decorated with men's heads on the handles.
    No longer available
    Dim. h 29 & 16,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #651
    Nell

    Een koro van veelkleurig aardewerk met decor van personages en met een draak als dekselknop. Satsuma, omstreeks 1900. Onderaan gemerkt.

    A multicolored earthenware koro decorated with characters and with a dragon as a lid knob. Satsuma, around 1900. Marked on the bottom.
    No longer available
    Dim. H. 18 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #442
    Toshihide
    Period: 1863 - 1925.

    “De verbazing over de kracht van de krijger Benke als kind”. Een Japanse houtsnede, triptiek. Gesigneerd en gedateerd 1908.

    "L'émerveillement devant la force du guerrier Benké dans son enfance". Une gravure sur bois japonaise, triptyque. Signée et datée 1908.
    No longer available
    Dim. 35x70cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #544
    Gaston Noelanders
    Period: °Elsene 1910-2003

    “Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Still life". Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #319

    Een lot van zeven karaffen, waaronder drie voor wijn, drie voor sterke drank en één met groen glas en verzilverd montuur.

    A lot of seven decanters, including three for wine, three for spirits and one with green glass and silver-plated mounting.
    No longer available
    Dim. H: 22-32 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #244
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    “Bloemenstilleven met blauwe vaas.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Flower still life with blue vase.” Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 63 x 72 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 18 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More