Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een zittend naakt van roodbruin gepatineerd metaal. Op een marmeren sokkel. Gemerkt.
Een zittend naakt van roodbruin gepatineerd metaal. Op een marmeren sokkel. Gemerkt.
Een zittend naakt van roodbruin gepatineerd metaal. Op een marmeren sokkel. Gemerkt.

Een zittend naakt van roodbruin gepatineerd metaal. Op een marmeren sokkel. Gemerkt.

A seated nude of red-brown patinated metal. On a marble base. Marked.
Dim. H. 27 cm
SKU: 1804230041.
Auction day: 18 April 2023 19:00
Catalogue #41
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #509
    Gerard Portielje

    Een lot van 2 tekeningen op papier, gesigneerd.

    A lot of 2 drawings on paper, signed.
    No longer available
    Dim. 20 x 14 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #286

    Een recente drieladenkast naar Lodewijk XV voorbeeld.

    A recent three drawer cabinet after Louis XV example.
    No longer available
    Dim. 80 x 39 x 94 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #433

    Een overgedecoreerd Chinees porseleinen bord met bloemendecor en vergulde accenten. Oude restauratie aan de rand. 18de eeuws.

    An over-decorated Chinese porcelain plate with floral design and gilt accents. Old restoration on the edge. 18th century.
    No longer available
    Dim. Ø 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #420

    Een 18 karaats witgouden ring bezet met één briljantje en een aquamarijn van +- 0,25 ct.

    An 18 carat white gold ring set with one brilliant and an aquamarine of +- 0.25 ct.
    No longer available
    Dim. 4,53 g
    Estimate: € 200 / 250
  • #595

    Een Chinees porseleinen vaas, famille jaune met turquoise en celadon in de massa. Op houten sokkel.

    A Chinese porcelain vase, famille jaune with turquoise and celadon in the mass. On wooden base.
    No longer available
    Dim. 23,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #492
    H. Uyttersprot

    “Dorpszicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Village view". A painting, oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 50 x 78 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #173
    Mia Moreaux
    Period: °1950

    “Abstract.” Sculptuur van verguld brons. Gesigneerd. Genummerd 7/8.

    "Abstract." Gilded bronze sculpture. Signed. Numbered 7/8.
    No longer available
    Dim. h 17 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #562

    Een sac-à-perles luchter van verzilverd metaal en kristal.

    A sac-à-perles chandelier in silver-plated metal and crystal.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #442
    Toshihide
    Period: 1863 - 1925.

    “De verbazing over de kracht van de krijger Benke als kind”. Een Japanse houtsnede, triptiek. Gesigneerd en gedateerd 1908.

    "L'émerveillement devant la force du guerrier Benké dans son enfance". Une gravure sur bois japonaise, triptyque. Signée et datée 1908.
    No longer available
    Dim. 35x70cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #284

    Een uit marmer gesculpteerd boekje met bronzen beeldje van een beer.

    A marble sculpted booklet with a bronze statuette of a bear.
    No longer available
    Dim. 12 x 9 cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #362

    Een mahoniehouten bibliotheektrapje. XIXe eeuw.

    A mahogany library step. XIX century.
    No longer available
    Dim. H. 76 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #202

    “Vissersboten aan het strand”. Een 19e eeuws schilderij, olieverf op paneel. Uit de catalogus van Van Herck.

    "Fishing boats on the beach". A 19th century painting, oil on panel. From the Van Herck catalogue.
    No longer available
    Dim. 34 x 54 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 18 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More