#72Felicien Rops“La Bonne Hollandaise”. Vernis Mou. Getiteld, gedateerd 1895 en gemonogrammeerd in de plaat.
“La Bonne Hollandaise”. Vernis Mou. Titled, dated 1895 and monogrammed in the plate.No longer availableDim. 14,5 x 9,9 cmEstimate: € 100 / 150 -
#245Een set van 8 geslepen kristallen gekleurde glazen. Eén schilfer aan de voet van het oranje-rood glas.
A set of 8 cut crystal colored glasses. One flake at the base of the orange-red glass.No longer availableDim. h 19 cmEstimate: € 120 / 200 -
#176Een groot formaat landelijke kast met lichtgrijs patine. 2-delig. Beide onder en bovenstuk 4-deurs. Barst in zijpaneel onderkast(AID736)
A large format rural cabinet with light gray patina. 2-piece with Glen tableware. Both lower and upper part 4-door. (AID736)No longer availableDim. 250 x 305 x 62 cmEstimate: € 1000 / 1400 -
#410Een halssnoer met natuurparels met zilveren slot. En een ras de cou met gekleurde parel. Neue Goldsmiede Augsburg.
#688Een metalen luchter met 6 lichtpunten, satijnglazen kapjes.
#613Een speksteen pagode wierookbrander op houten sokkel.
A soapstone pagoda incense burner on a wooden base.No longer availableDim. 49 cmEstimate: € 80 / 120 -
#537Vijf diverse grote schotels van veelkleurig porselein met verschillende decors. Chinees werk. Onderaan gemerkt. Kleine letsels.
Five various large dishes of multicolored porcelain with different decors. Chinese work. Marked at the bottom. Minor injuries.No longer availableDim. Ø 36 à 29,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#600Een 18 karaats geelgouden armband bezet met kleine briljantjes en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 4 ct.
An 18 karat yellow gold bracelet set with small brilliants and rubies with a combined weight of +- 4 ct.No longer availableDim. 9,80 gEstimate: € 750 / 850 -
#378Een set van twee spekstenen vaasjes met twee en drie niveaus.
A set of two soapstone vases with two and three levels.No longer availableDim. h - 15 cmEstimate: € 35 / 45