Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een zittend naakt van roodbruin gepatineerd metaal. Op een marmeren sokkel. Gemerkt.
Een zittend naakt van roodbruin gepatineerd metaal. Op een marmeren sokkel. Gemerkt.
Een zittend naakt van roodbruin gepatineerd metaal. Op een marmeren sokkel. Gemerkt.

Een zittend naakt van roodbruin gepatineerd metaal. Op een marmeren sokkel. Gemerkt.

A seated nude of red-brown patinated metal. On a marble base. Marked.
Dim. H. 27 cm
SKU: 1804230041.
Auction day: 18 April 2023 19:00
Catalogue #41
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #360

    Een 18 karaats wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,16 ct. Met draaivorm.

    An 18 carat white and yellow gold ring set with brilliants with a combined weight of +- 0.16 ct. With a rotating shape.
    No longer available
    Dim. 6,03 g
    Estimate: € 300 / 350
  • #130

    Een 18 karaats geelgouden ring bezet met kleine briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en saffieren in markies geslepen van +- 0,25 ct.

    An 18 carat yellow gold ring set with small brilliants with a combined weight of +- 0.20 ct and marquise cut sapphires of +- 0.25 ct.
    No longer available
    Dim. 7,83 g
    Estimate: € 380 / 450
  • #205

    Een massief houten “Indische strijktafel”. (AID4446)

    A solid wooden "Indian ironing table". (AID4446)
    No longer available
    Dim. 80 x 237 x 90 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #459
    Maurits Van Saene

    “Rotsformatie”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    "Formation rocheuse". Huile sur carton. Signé.
    No longer available
    Dim. 25 x 30
    Estimate: € 400 / 600
  • #67

    Een polychroom gesculpteerde houten Jezus Corpus. XIXe eeuw.

    A polychrome wood sculpted Jesus Corpus. XIX century.
    No longer available
    Dim. 42 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #633
    Val Saint Lambert

    Een geslepen kristallen vaas met groene accenten. Onderaan gesigneerd.

    A cut crystal vase with green accents. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #129
    H. Syhtam

    “Bedrijvigheid op het strand”. Olieverf op doek. Kleine beschadiging in de lucht. Gesigneerd.

    "Activités sur la plage" . Huile sur toile. Petits dégâts dans l'air. Signée.
    No longer available
    Dim. 101 x 71 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #620

    Vijf in briolette geslepen rookkwartsen met een gezamenlijk gewicht van +- 50 ct.

    Five smoky quartz cut in briolette with a combined weight of +- 50 ct.
    No longer available
    Dim. 29,90 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #105

    Een bronzen olielampje gemonteerd op een versierd rund. Indisch werk, XIXde eeuw.

    A bronze oil lamp mounted on a decorated statue of a cow. Indian work, XIXth century.
    No longer available
    Dim. H: 8 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #506

    Een lange glazen eettafel met chroom onderstel en bijzettafeltje.

    A long glass dining table with chrome base and side table.
    No longer available
    Dim. 260 x 100 x 75 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #442
    Toshihide
    Period: 1863 - 1925.

    “De verbazing over de kracht van de krijger Benke als kind”. Een Japanse houtsnede, triptiek. Gesigneerd en gedateerd 1908.

    "L'émerveillement devant la force du guerrier Benké dans son enfance". Une gravure sur bois japonaise, triptyque. Signée et datée 1908.
    No longer available
    Dim. 35x70cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #241

    “De Omhelzing.” Houten sculptuur van een man en een vrouw.

    “The Embrace.” Wooden sculpture of a man and a woman.
    No longer available
    Dim. h 39 cm
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 18 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More