Other lots in this auction
-
#310Een gietijzeren tuinvaas.
Vase de jardin en fonte.No longer availableDim. 50 x 83 cmEstimate: € 300 / 400 -
#686Een houten telefoonmeubel met 2 boekenstanden.
A wooden telephone table with 2 book stands.No longer availableDim. 74 cmEstimate: € 25 / 35 -
#579Agostino Pezotta“Nacht over de stad”. Olieverf op doek. Gesigneerd en “Bergamo”.
"Night over the city". Oil on canvas. Signed and "Bergamo".No longer availableDim. 66,5 x 76,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#216Een eikenhouten tafel met massief onderstel en 3 delig verlengstuk met 50cm lengte. Totale lengte 3m.
An oak table with a solid base and a 3-part extension with a length of 50 cm. Total length 3m.No longer availableDim. Ø 150 cm h: 74 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#349Een grijsgepatineerde houten kerkstoel met hoge rug en rieten zit.
Chaise d'église en bois patiné gris avec un dossier haut et une assise en osier.No longer availableDim. H:116cmEstimate: € 25 / 30 -
#513Een polychroom aardewerken vaas, modern decor met cyclopische abstracte figuren.
A polychrome earthenware vase, modern decor with cyclopean abstract figures.No longer availableDim. h 62 cmEstimate: € 45 / 55 -
#646Engelse windsorstoel van gedraaid eikenhout. Engels, XIXde eeuw.
English Windsor chair made of twisted oak. English, XIXth century.No longer availableDim. H. 93 cmEstimate: € 80 / 120 -
#209Wilhelmus Van Der SalmPeriod: 1918-1985“Soir sur le Lac”. Een schilderij, olieverf op paneel. Gesigneerd “Van Der Salm”.
Soir sur le Lac. A painting, oil on panel. Signed "Van Der Salm".No longer availableDim. 40 x 49 cmEstimate: € 80 / 120 -
#341Een lot van 8, bestaande uit een set van drie en twee sets van koperen appliques en één koperen staanlampje.
A lot of 8, consisting of a set of three and two sets of copper appliques and one copper floor lamp.No longer availableDim. H: 17-38 cmEstimate: € 60 / 100 -
#426Een hoekkast met gebogen glazen deur, en messingen monturen.
A corner cabinet with a curved glass door and brass fittings.No longer availableDim. h 141 cmEstimate: € 180 / 240 -
#139Salvador Dali“Gala regardant son propre corps”. Kleurenlitho. Genummerd 235/295 in potlood en gesigneerd met goudstempel. Herkomst Espace Dali, Montmartre.
« Gala regardant son propre corps ». Lithographie en couleurs. Numéroté 235/295 au crayon et signé au tampon or. Origine Espace Dali, Montmartre.No longer availableDim. 56 x 45 cmEstimate: € 400 / 600 -
#22Jules KeppensPeriod: 1910 - 1992“Kerk te Vlassenbroek.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Church in Vlassenbroek.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 100 / 120



