#362Een mahoniehouten bibliotheektrapje. XIXe eeuw.
#304Een antieke aardewerken tegel met een geglazuurd decor van een leeuw. Bijgevoegd een uitgave van “De Vlaamsche leeuw” uit 1914.
An antique earthenware tile with a glazed decoration of a lion. Attached is an edition of “De Vlaamsche Leeuw” from 1914.No longer availableDim. Tegel: 15x15 cmEstimate: € 60 / 100 -
#309MuranoEen lot van drie clowns met diverse kleuren in de massa.
#414“Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan onleesbaar gesigneerd. Lichte schade. Etiket op achterzijde.
“Flower still life”. A painting, oil on canvas. Signed illegibly at the bottom. Light damage. Label on the back.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 200 / 300 -
#106Een houten gepatineerde toonbank met verschillende hoogten en tabletten. (AID5852)
#167“Ballerina”. Een bronzen beeld, naar Degas.
#208Twee in marmer gegraveerde platen, onderaan gesigneerd, naar Cocteau.
Two plates engraved in marble, signed at the bottom, after Cocteau.No longer availableDim. 50 x 41 cmEstimate: € 100 / 120 -
#379Gabriel Dechamps“Chapelle campagne Monton.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Chapelle Campaign Monton." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 26 x 34 cmEstimate: € 800 / 1200