#1Een waterkan in de vorm van een grijze haan met rode kam. Kleine beschadiging aan de snavel.
A water jug in the shape of a gray rooster with a red comb. Minor damage to the beak.No longer availableDim. h 27 cmEstimate: € 45 / 55 -
#531“Vierspan”. Een Indische bronzen groep.
#528Een paar verzilverd metalen kandelaars in Adamstijl.
#461Een bronzen beeldje van een danseres.
A bronze sculpted figurine of a dancer.No longer availableDim. 52 x 35 cmEstimate: € 225 / 275 -
#575Een houten marqueterie kast met 3 laden en marmeren blad. Zwart met goudkleur beschilderd en met ornamenten versierd.
#198Een paar bronzen boeksteunen in de vorm van olifanten.
#333Een ovale koperen dienschaal met geëtst decor van fruit en een centrale vaandel.
An oval copper serving dish with etched decoration of fruit and a central banner.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 25 / 35 -
#68Een Amsterdamse lantaarn met heraldisch schild en leeuw. 19de eeuws. Bedraad.
An Amsterdam lantern with heraldic shield and lion. 19th century. Wired.No longer availableDim. h 43 cmEstimate: € 100 / 150 -
#266Een houten gesculpteerd Dagobert stoel met bijhorend goudkleurig kussen.
A wooden sculpted Dagobert chair with matching gold-coloured cushion.No longer availableDim. 104 x 60 x 54 cmEstimate: € 175 / 225 -
"Paysage". Huile sur toile. Signée et datée 1983.No longer availableDim. 48 x 58 cmEstimate: € 500 / 600