Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een zittend peutermeisje van meerkleurig biscuit.

Een zittend peutermeisje van meerkleurig biscuit.

Petite fille assise en biscuit polychrome.
Dim. h: 32 cm
SKU: 2709160021.
Category: Biscuit.
Auction day: 27 September 2016 19:00
Catalogue #21
Estimate: € 25 / 35
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #475

    “De lezeres”. Een beeld van monochroom wit biscuit naar een werk van Détrier.

    “La liseuse”. Sculpture en biscuit monochrome blanc d’après un oeuvre de Détrier.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #12

    “Straatmuzikant”. Een groep van meerkleurig biscuit naar Capodimonte met muziekdoos.

    “Musicien de la rue”. Groupe en biscuit polychrome d’après les exemples de Capodimonte. Avec musique.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30

Other lots in this auction

  • #620

    Een notenhouten bureau met twee deuren aan weerskanten, drie laden in de gordel en met een kalfslederen blad.

    Bureau en noyer avec deux portes des deux côtés, trois tiroirs en ceinture et tablette recouverte de vachette.
    No longer available
    Dim. b: 150 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #631
    Delvaux

    Een bruin lederen handtas. Met stofhoes.

    Sac à main en cuir brun. Avec sac de protection.
    No longer available
    Estimate: € 350 / 400
  • #181

    “Meisje op paard”. Een bronzen groep op marmeren sokkel naar een werk van Botero.

    “Fille à cheval”. Groupe en bronze sur socle en marbre. D’après une oeuvre de Botero.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 320 / 400
  • #435

    Een lot van vijf verschillende karaffen van kristal en glas, waarbij één van de Rechtbank van ‘s Hertogenbosch. We voegen er een schenkkan met tinnen monturen aan toe.

    Lot de cinq carafes en cristal et en verre. Une du Tribunal de ‘s Hertogenbosch. Nous ajoutons une verseuse aux montures en étain.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #72

    Vijf kleine litho’s van Marc Kennis met betrekking tot Spanje. En twee grotere gravures van dezelfde auteur. We voegen er een metaalkleurig hoogreliëf met Madonna en Kind aan toe.

    Cinq petites lithos par Marc Kennis aux sujets espagnols. Et deux plus grands gravures du même auteur. Nous ajoutons un relief métallique représentant une Vierge à l’Enfant.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #425
    Spode

    Drie grote koppen met onderborden van blauw en wit Engels porselein met een decor van Italiaanse romantische zichten. Onderaan gemerkt.

    Trois grandes tasses et soucoupes en porcelaine anglaise bleue et blanche à décor de vues romantiques italiennes. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #280
    Peru Ilaria

    Een dubbele halssnoer van 925 ‰ zilver bezet met bergkristal en onyx, in originele doos.

    Collier double en argent 925‰ serti de cristal de roche et onyx. Dans la boîte d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #470
    Limoges

    Een servies voor twaalf personen van meerkleurig porselein met een decor van vogels en vissers. Onderaan gemerkt.

    Service pour douze personnes en porcelaine polychrome à décor d’oiseaux et de pêcheurs. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 160
  • #815

    Een mahoniehouten bijzettafeltje met twee klapbladen en twee laden. XIXe eeuw.

    Table d’appoint en acajou à deux abattants et deux tiroirs. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #110
    Andor Komives
    Period: °1958

    “Personages”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1989.

    “Personnages”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1989.
    No longer available
    Dim. 19 x 29 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #134
    Maurice Somers
    Period: °1926

    “Personage”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Personnage”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 79 x 77 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #681

    Een aardewerken schotel met een blauw decor van de Verenigde Oost-Indische Compagnie. XXe eeuw.

    Plat en faïence à décor bleu de la Compagnie des Indes. XXe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 38 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 September 2016

De veiling is volledig - 830 loten.

27 September 2016 19:00
28 September 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 September 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More