Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een zittende Boeddha van brons. Eind XIXe eeuw.

Een zittende Boeddha van brons. Eind XIXe eeuw.

Un Bouddha assis en bronze. Fin XIXème siècle.
Dim. h: 16 cm
SKU: 2105190517.
Categories: Aziatisch, Beeld, Brons.
Auction day: 22 May 2019 19:00
Catalogue #517
Estimate: € 200 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #744

    Een Chinees theeservies bestaande uit zes schoteltjes, twee reeksen van zes kopjes en een theepot. Wit met blauwe florale decoraties.

    Un service à thé chinois, comprenant six tasses, deux séries de six tasses et une théière. Le tout décoré de fleurs bleu et blanc.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 50
  • #722

    Afrikaans sculptuur met talrijke personages. Ebbenhout.

    Une statue africaine en ébène, multiples personnages.
    No longer available
    Dim. h: 132 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #749

    Een Afrikaans ebbenhouten hoogreliëf. “Personages”.

    Un haut-relief africain en ébène. “Personnages”.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #854

    Twee gestileerde bronzen olifantjes op zwart marmeren sokkeltjes.

    Deux petits éléphants stylisés en bronze sur socles en marbre noir.
    No longer available
    Dim. 9 x 13 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #773

    Afrikaanse ebbenhouten non-figuratieve sculptuur.

    Sculpture africaine en ébène. Non-figurative.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #687

    Een zeshoekige theepot in Chinees porselein met een decoratie van spelende kinderen en tekst. Onderaan gemerkt.

    Une théière en porcelaine chinoise, décoration d’enfants qui jouent et d’un texte.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #454
    Capo di Monte

    Een multichroom porseleinen beeld van twee spelende jongens. Gemerkt.

    Une statue en porcelaine polychrome, représentant deux garçons qui jouent.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #713

    Een staande Boeddha van gepolychromeerd en verguld hout.

    Un Bouddha en bois polychrome et doré.
    No longer available
    Dim. h: 167 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #693

    Een chinees porseleinen theepotje met sang-de-boeuf glazuur.

    Une théière en porcelaine chinoise, à glaçure sang-de-boeuf.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #227

    Een verguld bronzen luchter met drie dubbele lichtpunten met bloemvormige kapjes en centrale schelpvormige coupe van gesatineerd glas. XIXe eeuw.

    Un lustre en bronze doré à trois doubles points lumineux, capes en forme de fleur et une coupe centrale en vert satiné en forme de coquillage.
    No longer available
    Dim. h: 78 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #697

    Een Chinees porseleinen kommetje met een decoratie van krijgers en tekst in cartouches. Onderaan gemerkt.

    Un bol en porcelaine chinoise, décoration de guerriers et texte en cartouches. Marque à la base.
    No longer available
    Dim. Ø 18 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #714

    Een Madonna met Kind en twee hoornvaasjes van Vieux Bruxelles. onder stolpen.

    Une Vierge à l’Enfant et deux vases cornes Vieux Bruxelles, le tout sous cloches.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #258

    Twee bronzen plaquettes naar bekende werken van Alphonse Mucha.

    Deux plaquettes en bronze d’après des oeuvres par Alphonse Mucha.
    No longer available
    Dim. 23,5 x 9,5 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #486

    Een zwart- en roodgelakte Chinese sokkel met een decor van spelende kinderen.

    Un socle à laque noir et rouge, chinois, décor d’enfants qui jouent.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #701

    Een potje in Nanking porselein met een meerkleurig decor van krijgers.

    Un petit pot en porcelaine Nankin, décor polychrome de guerriers.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #247

    “Sylphide”. Een bronzen beeld op grijs geaderd marmer.

    ”Sylphide”. Une statue en bronze sur marbre gris veiné.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #217

    Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.

    Une grande lanterne de vestibule en bronze à verre gravé et concave.
    No longer available
    Dim. h: 120 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #790

    Afrikaanse ebbenhouten sculptuur.

    Une sculpture africaine en ébène.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #784

    Afrikaans hoogreliëf. “Personages”.

    Un haut-relief africain. “Personnages”.
    No longer available
    Dim. h: 110 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #691

    Een Chinese bronzen wierookbrander. Onderaan gemerkt.

    Un encensoir chinois en bronze. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø 9 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #719

    Afrikaans hoogrelief. “Personages”.

    Un haut-relief: “Personnages”.
    No longer available
    Dim. h: 93 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #676

    Een Japanse paravent met diverse personages bestaande uit zes panelen.

    Un paravent japonais à six panneaux, décor de personnages.
    No longer available
    Dim. (194 x 40 cm) x 6
    Estimate: € 200 / 300
  • #800

    Afrikaanse ebbenhouten sculptuur.

    Une sculpture africaine en ébène.
    No longer available
    Dim. h: 59 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #769

    Afrikaans sculptuur met talrijke personages. Ebbenhout.

    Une statue sculptée africaine, divers personnages. En ébène.
    No longer available
    Dim. h: 101 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #338
    Serano

    Een gitaar.

    Une guitare.
    No longer available
    Dim. l: 93 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #246

    Een eikenhouten tinkast in Régencestijl met onderaan twee gemoulureerde deuren onder drie laden. XIXe eeuw.

    Un vaisselier en chêne style Régence à deux portes à moulures en dessous de trois tiroirs. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 200 x 135 x 55 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #665

    Vijf in briolette geslepen rookkwartsen. Met een gezamenlijk gewicht van ± 150 ct.

    Cinq quartz fumés briolette, ayant un poids total de ± 150 ct.
    No longer available
    Dim. 29,90 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #544
    Filip Staes

    “Urban chaos”. Een reeks van negen etsen. Genummerd op vier exemplaren en gedateerd ‘94.

    “Chaos urbain”. Une série de neuf eaux-fortes. Quatre pièces numérotées et datées ‘94.
    No longer available
    Dim. 23 x 15,5 cm
    Estimate: € 90 / 120
  • #476

    Een gebeeldhouwd eikenhouten haardkistje met deksel.

    Un coffre en chêne sculpté à couvercle.
    No longer available
    Dim. 45 x 43 x 43 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #35

    Een gouden munt van Edward VII. 1905.

    Une pièce en or Edouard VII. 1905.
    No longer available
    Dim. 3,95 g
    Estimate: € 120 / 150
  • #811

    Een paar borden van Imariporselein met gehoekte rand en versierd met een decor van bloemen.

    Une paire d’assiettes en porcelaine Imari au rebord carré, décoration de fleurs.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #830

    Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met een fancy diamond van ± 1 ct.

    Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie d’un diamant fancy de ± 1 ct.
    No longer available
    Estimate: € 800 / 1000
  • #381

    Een bureaugarnituur in de vorm van een bronzen kanon.

    Une garniture de bureau sous forme de canon.
    No longer available
    Dim. l:24 cm
    Estimate: € 45 / 50
  • #462

    Een glazen stolpje met eronder geblazen glazen vruchtjes en bloemblaadjes.

    Une cloche en verre avec six fruits et feuilles en verre soufflé.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #511

    Een zittende Boeddha van messing.

    Un Bouddha en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #185

    Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,44 ct.

    Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,44 ct.
    No longer available
    Dim. 5,97 g
    Estimate: € 2300 / 2500
View all auction items ›

Veiling 21 & 22 Mei 2019

De veiling is volledig - 910 loten in de catalogus. .pdf en .xls verkrijgbaar op de downloads pagina.

21 May 2019 19:00
22 May 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 May 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More