Similar lots by type
-
#714
Een Madonna met Kind en twee hoornvaasjes van Vieux Bruxelles. onder stolpen.
Une Vierge à l’Enfant et deux vases cornes Vieux Bruxelles, le tout sous cloches.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 80/120 -
#898
Twee verschillende messingen kandelaars.
Deux candélabres différents en laiton.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 30/35 -
#754
Afrikaans sculptuur met talrijke personages. Ebbenhout.
Une sculpture africaine de divers personnages.No longer availableDim. h: 107 cmEstimate: € 60/100 -
#719
Afrikaans hoogrelief. “Personages”.
Un haut-relief: “Personnages”.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 60/80 -
#231
Een verguld koperen luchter met acht lichtpunten in Empirestijl.
Un lustre en cuivre doré à huit points lumineux. Style Empire.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 200/240 -
#773
Afrikaanse ebbenhouten non-figuratieve sculptuur.
Sculpture africaine en ébène. Non-figurative.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 50/80 -
#769
Afrikaans sculptuur met talrijke personages. Ebbenhout.
Une statue sculptée africaine, divers personnages. En ébène.No longer availableDim. h: 101 cmEstimate: € 60/80 -
#713
Een staande Boeddha van gepolychromeerd en verguld hout.
Un Bouddha en bois polychrome et doré.No longer availableDim. h: 167 cmEstimate: € 200/300 -
#784
Afrikaans hoogreliëf. “Personages”.
Un haut-relief africain. “Personnages”.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 80/100 -
#628
Houten hoogreliëf. “Personages uit Jakarta”.
Un haut-relief en bois: “Personnages”. Jakarta.No longer availableDim. h: 141 cmEstimate: € 50/80 -
#889
Een paar koperen bijzettafeltjes.
Une paire de petites tables en cuivre.No longer availableDim. 45 x 35 cmEstimate: € 50/70 -
#749
Een Afrikaans ebbenhouten hoogreliëf. “Personages”.
Un haut-relief africain en ébène. “Personnages”.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 60/100 -
#722
Afrikaans sculptuur met talrijke personages. Ebbenhout.
Une statue africaine en ébène, multiples personnages.No longer availableDim. h: 132 cmEstimate: € 80/120 -
#247
“Sylphide”. Een bronzen beeld op grijs geaderd marmer.
”Sylphide”. Une statue en bronze sur marbre gris veiné.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 300/500 -
#854
Twee gestileerde bronzen olifantjes op zwart marmeren sokkeltjes.
Deux petits éléphants stylisés en bronze sur socles en marbre noir.No longer availableDim. 9 x 13 cmEstimate: € 40/60 -
#711
Een Afrikaans ebbenhouten hoogreliëf. “Personages”.
”Personnages”. Un haut-relief en ébène africain.No longer availableDim. h: 117 cmEstimate: € 50/80 -
#774
Afrikaans sculptuur met talrijke personages. Ebbenhout.
Une statue sculptée africaine, divers personnages. En ébène.No longer availableDim. h: 95cmEstimate: € 60/80 -
#454Capo di Monte
Een multichroom porseleinen beeld van twee spelende jongens. Gemerkt.
Une statue en porcelaine polychrome, représentant deux garçons qui jouent.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#707
Een Afrikaans ebbenhouten hoogreliëf. “Personages”.
”Personnages”. Un haut-relief en ébène africain.No longer availableDim. h: 98 cmEstimate: € 40/60 -
#734
Afrikaans sculptuur met talrijke personages. Ebbenhout.
Une sculpture africain en ébène, multiples personnages.No longer availableDim. h: 97 cmEstimate: € 60/80 -
#800
Afrikaanse ebbenhouten sculptuur.
Une sculpture africaine en ébène.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 80/100 -
#717
Afrikaanse ebbenhouten non-figuratieve sculptuur.
Une statue africaine en ébène, non-figurative.No longer availableDim. h:97 cmEstimate: € 40/60 -
#258
Twee bronzen plaquettes naar bekende werken van Alphonse Mucha.
Deux plaquettes en bronze d’après des oeuvres par Alphonse Mucha.No longer availableDim. 23,5 x 9,5 cmEstimate: € 150/180 -
#790
Afrikaanse ebbenhouten sculptuur.
Une sculpture africaine en ébène.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 60/80
Other lots in this auction
-
#644
“Geometrische compositie”. Olieverf op doek. Draagt een monogram: E. 67. Toeschrijving op verso.
”Composition géométriques”. Huile sur toile. Porte un monogramme:’ E’67. Attribution au dos.No longer availableDim. 100 x 100 cmEstimate: € 300/400 -
#319Glansdorf
“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘27.
”Vase à fleurs”. Huile sur toile. Signée et datée ‘27.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#372F. Schmidt
“Portret van een oude zigeunerin”. Olieverf op board. Gesigneerd.
”Portrait d’une vieille gitane”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 24 x 20 cmEstimate: € 60/100 -
#235
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,15 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,15 ct.No longer availableDim. 3,08 gEstimate: € 250/300 -
#58
“Vrouwelijk naakt”. Een bronzen beeldje op een houten voetstuk.
”Nu féminin”. Une statue en bronze sur socle en bois.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60/80 -
#268Royal Dux
Een art nouveau siervaas van zachte pasta, versierd met planten en een jonge vrouw in hoogreliëf en met vergulde accenten.
Un vase en pâte de verre Art Nouveau, décoration de plantes et une jeune fille en haut-relief, accents dorés.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 200/240 -
#536
Een vintage lederen zeteltje.
Un petit fauteuil vintage en cuir.No longer availableDim. h: 101 x 70 cmEstimate: € 60/80 -
#280
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,73 ct. en een centrale smaragd van ± 1,05 ct. Met certificaat.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,73 ct et une émeraude centrale de ± 1,05 ct.No longer availableDim. 8,27 gEstimate: € 750/850 -
#508
Een vaas van cloisonné op rood koper met decor van vogels.
Un vase en cloisonné sur cuivre rouge, décor d’oiseaux.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 50/60 -
#751
Een vaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor van vogels op bloeiende takken in cartouches op een achtergrond van bloemen op lichtblauwe fond. Onderaan gemerkt.
Un vase en porcelaine chinoise , décor Famille Rose d’oiseaux sur des branches en floraison en cartouches sur fond de fleurs et arrière-plan bleu clair.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 140/160 -
#155
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,92 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,92 ct.No longer availableDim. 15,77 gEstimate: € 1400/1500 -
#469Carle Vernet
“Paarden”. Een lithografie door Delpech in mahoniehouten kader. Gesigneerd binnen de plaat. Bijgevoegd een Franstalig boek over de kunstenaar uit 1925.
”Chevaux”. Une lithographie par Delpech dans encadrement en acajou. Signée dans la planche. Nous ajoutons un livre (français) sur l’artiste, 1925.No longer availableDim. 40 x 54 cmEstimate: € 60/80