Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een zittende Quan Yin van gesculpteerd jade.
Een zittende Quan Yin van gesculpteerd jade.
Een zittende Quan Yin van gesculpteerd jade.

Een zittende Quan Yin van gesculpteerd jade.

Un Quan Yin assis en jade sculpté.
Dim. h: 22 cm
SKU: 2505210423.
Categories: Aziatisch, Beeld.
Auction day: 26 May 2021 19:00
Catalogue #423
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #493

    Een Mariabeeldje van gesculpteerd ivoor. Begin XXe eeuw.

    Une statue de la Vierge Marie en ivoire sculpté. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 14,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #468

    Een vrouwen- en een mannenbuste van gebeeldhouwd Afrikaans hout.

    Un buste féminin et masculin en bois dur sculpté africain.
    No longer available
    Dim. h: 26 & 31 cm 4730 g
    Estimate: € 100 / 120
  • #583

    Een Chinees porseleinen penseelkoker met een decor van pioenen en een vogel. Onderaan gemerkt.

    Un étui à pinceaux en porcelaine de Chine décoré de pivoines et d'un oiseau. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #173
    Antoine Bofill
    Period: 1875 - 1939

    “Rokende boer”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.

    Fermier fumeur . Une statue en bronze. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 320 / 400
  • #580

    Een bronzen meisjeshoofd in profiel op een beige marmeren sokkel.

    Tête de jeune fille en bronze de profil sur un socle en marbre beige.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #131
    Desiderius Duwaerts
    Period: 1850 - 1901

    Een terracotta meisjesbuste. Gesigneerd en gedateerd 1884.

    Buste de jeune fille en terre cuite. Signé et daté 1884.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #587

    Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een goudfazant en pioenen op blauwe achtergrond.

    Un vase en porcelaine de Chine à décor multicolore d'un faisan doré et de pivoines sur fond bleu.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #497

    “Zittend personage”. Een okimono van fijn gesculpteerd en gepolychromeerd ivoor. Eerste helft XXe eeuw. Onderaan gesigneerd.

    Personnage assis . Un okimono en ivoire finement sculpté et polychrome. Première moitié du 20ème siècle. Signé en bas.
    No longer available
    Dim. h: 9 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #163

    Een bronzen sierjardinière, gedragen door een vrouwenfiguur.

    Une jardinière décorative en bronze portée par une figure féminine.
    No longer available
    Dim. h: 76 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #557

    Een Hindoeïstisch bronzen godsbeeldje en muurbeeldje.

    Une statue hindoue en bronze et une statuette murale.
    No longer available
    Dim. h: 26 & 22 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #483

    Twee verschillende theepotjes van meerkleurig Chinees porselein. Onderaan gemerkt.

    Deux différentes théières en porcelaine chinoise multicolores. Marquées en bas.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #567

    Een Thais houten beeldje met sporen van verguldsel.

    Une figurine en bois thaïlandaise avec des traces de dorure.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #539

    Een paar Indische Kama-Sutrascènes. Met certificaten op de achterkant.

    Quelques scènes du Kama Sutra indien. Avec des certificats au dos.
    No longer available
    Dim. 14,5 x 9,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #511

    Een gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig famille-rosedecor. Onderaan gemerkt.

    Un pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor famille rose multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #519

    Een paar dekselvazen van Chinees porselein met blauw op wit decor van draken en feniksen.

    Une paire de vases en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de dragons et de phénix.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #503

    Twee Japanse netsuké’s van fijn gesculpteerd en deels gepolychromeerd ivoor. Eén stukje manco. Onderaan gesigneerd.

    Deux netsukes japonais en ivoire finement sculpté et partiellement polychrome. Un petit manquant. Signé en bas.
    No longer available
    Dim. h: 5 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #570

    Een modern bronzen beeldje op sokkel van wit en zwart marmer.

    Une statue en bronze moderne sur un socle en marbre blanc et noir.
    No longer available
    Dim. h: 34,5 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #123
    L. Claus

    “Geknield naakt”. Een beeldje van gepolijst brons. Gesigneerd onderaan.

    Nu agenouillé . Une statue en bronze poli. Signée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 16,5 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #561

    Een gesculpteerd Chinees spekstenen sierstuk op voet. Enkele kleine beschadigingen. Bijgevoegd een Boeddha met cobra.

    Une pièce décorative en pierre de savon chinoise sculptée sur une base. Quelques dommages mineurs. Comprend un Bouddha avec un cobra.
    No longer available
    Dim. h: 37 & 13 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #513

    Twee Japanse netsuké’s van fijn gesculpteerd en deels gepolychromeerd ivoor. Onderaan gesigneerd.

    Deux netsukes japonais en ivoire finement sculpté et partiellement polychrome. Signé en bas.
    No longer available
    Dim. h: 5 & 5,5 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #523

    “Man met hamer” & “Man met vis”. Twee Japanse netsuké’s van fijn gesculpteerd en deels gepolychromeerd ivoor. Eén stukje manco. Onderaan gesigneerd.

    Homme au marteau & Homme au poisson . Deux netsukes japonais en ivoire finement sculpté et partiellement polychrome. Un seul défaut. Signé en bas.
    No longer available
    Dim. h: 5,5 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #527

    Twee dekselpotjes, een dekselvaasje en een dekselterrine van Chinees porselein met meerkleurige decors.

    Deux bocaux à couvercle, un vase à couvercle et une soupière en porcelaine chinoise avec des décorations multicolores.
    No longer available
    Dim. h: 13 - 17 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #521

    Een vaas van Chinees porselein met meerkleurig decor van rituele keizerlijke scènes en kostbaarheden. Onderaan gemerkt.

    Un vase en porcelaine chinoise à décor multicolore de scènes rituelles impériales et d'objets de valeur. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #171

    “Danseres”. Een bronzen beeld naar een werk van Chiparus. Op zwart marmeren sokkel.

    Danseuse . Une statue en bronze d'après une œuvre de Chiparus. Sur un socle en marbre noir.
    No longer available
    Dim. h: 55,5 cm
    Estimate: € 200 / 280

Other lots in this auction

  • #180

    Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,07 ct.

    Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de 0,07 ct.
    No longer available
    Dim. 2,90 g
    Estimate: € 280 / 350
  • #605

    Een verguld messingen luchter, versier met strikken en bladeren en met zeven glazen kappen.

    Lustre en laiton doré décoré de noeuds et de feuilles et avec sept abat-jour en verre.
    No longer available
    Dim. H. 90 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #663
    Lladro

    “Slapend meisje tegen moeders schoot”. Een groepje van meerkleurig Spaans porselein. Onderaan gemerkt.

    Fille endormie sur les genoux de sa mère . Un groupe de porcelaine espagnole multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #475

    Drie zilveren schotels met geäccoleerde rand. Tsjechoslowaakse importkeur. 800‰. 1949 - 1962. 1400 gram.

    Trois plats en argent avec un bord assorti. Poinçon d'importation tchécoslovaque. 800 ‰. 1949 - 1962. 1400 grammes.
    No longer available
    Dim. Ø: 29 cm
    Estimate: € 600 / 750
  • #399
    Roland Rens

    “De kampeerders”. Gravure. Gesigneerd en genummerd B1/15 buiten de plaat.

    Les campeurs . Gravure. Signée et numérotée B1 / 15 à l'extérieur de la plaque.
    No longer available
    Dim. 29 x 39 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #111

    Driedelig klokstel van brons in eclectische stijl. Gemerkt : Cie des Bronzes.

    Garniture de cheminée trois pièces de style éclectique. Marque: Cie des Bronzes.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #629
    Jan Van Puijenbroeck
    Period: 1887 - 1972

    Twee portretten van André Van den Sande, zijn privéleerling. Olieverf op paneel. Beide met opdracht aan achterzijde.

    Deux portraits d'André Van den Sande, son élève particulier. Huile sur panneau. Tous deux avec dédicace au dos.
    No longer available
    Dim. 18 x 14 & 22 x 21 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #8

    Een achthoekige geribde kalebasvaas van meerkleurig Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt.

    Un vase calebasse octogonal côtelé en Delft multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #122
    M. Donat

    “Stadsgezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    Vue de ville . Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 17 x 24 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #76

    Een serie van zes notenhouten stoelen in Hollandse Lodewijk XVI-stijl. Ruggen versierd met een guirlande en met een centraal vrouwenhoofd in medaillon. Gestreept fluwelen bekleding. Begin XIXde eeuw.

    Série de six chaises en noyer de style Louis XVI hollandais. Dossiers décorés d'une guirlande et d'une tête de femme centrale dans un médaillon. Revêtement en velours rayé. Début du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H.97 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #438

    Een Hindoeïstisch bronzen beeldje van de godin Kali. Op plexiglazen sokkel gemonteerd.

    Une statue hindoue en bronze de la déesse Kali. Montée sur un socle en plexiglas.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #33
    Geo Maxim

    “Meisje met bloem”. Beeldje van zamak op marmeren sokkel.

    Fille à la fleur . Figurine en zamak sur socle en marbre.
    No longer available
    Dim. H. 21 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Mei 2021

Tentoonstelling enkel op afspraak - 21 & 22 Mei 10.00 - 17.00. Catalogus in .pdf verkrijgbaar op de downloads pagina

25 May 2021 19:00
26 May 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 May 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More