Other lots in this auction
-
#154F Ory
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 200 / 300 -
#467
Een vaas van Satsuma-aardewerk met een decor van krijgers. Eerste helft XXe eeuw.
Vase en faïence de Satsuma à décor de guerriers. Première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 50 / 60 -
#459
“Moeder Gods van Kazan”. Een reproductie van een Russische icoon. Met verzilverde en deels geëmailleerde riza.
”Notre Dame de Kazan”. Une reproduction d’une icône russe. Riza argenté et partiellement émaillé.No longer availableDim. 32 x 28 cmEstimate: € 100 / 120 -
#396
Twee gesculpteerde stoelen en een armstoel in Louis-Philippestijl.
Deux chaises sculptées et un fauteuil style Louis Philippe.No longer availableDim. H. 110 cmEstimate: € 40 / 50 -
#335
Een 18 karaats wit gouden geweven armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Un bracelet en or blanc tissé serti de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 15 gEstimate: € 650 / 750 -
#721
Een lot oude obligaties.
Un lot d’anciennes obligations.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#661
Een paar albasten bustes met marmeren basis.
Une paire de bustes en albâtre sur une base de marbre.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#621
Een paar armstoelen van gebeeldhouwd eikenhout in Louis XIII-stijl, bekleed.
Une paire de fauteuils en chêne sculpté, style Louis XIII, avec revêtement.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 240 / 320 -
#611
Twee luchters van messing met telkens zes lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques. Licht afwijkende modellen.
Deux lustres en laiton à six points lumineux, décoration de pendeloques en cristal. Modèles légèrement différents.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 250 / 400 -
#563
“Chinese wijze met kom”. Een beeldje van gesculpteerd en deels gepolychromeerd ivoor op een ingelegd houten voetstukje. Onderaan gesigneerd.
“Sage chinois au bol”. Statuette en ivoire sculpté et partiellement polychromé sur base en bois incrusté. Signée sous la base.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 350 / 450 -
#373
Een sierkom in meerkleurig kristal. Afwisselend mat en doorschijnend in golfpatroon.
Bol en cristal polychrome. Parties mates et claires en alternance formant des vagues.No longer availableDim. h 17 cm; B 30 cmEstimate: € 30 / 40 -
#706
Een gesculpteerd houten krukje in de vorm van twee buffelkoppen. Afrikaans werk.
Une cruche en bois sculpté en forme de deux têtes de buffles. Travail africain.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 100 / 120