Une terrine en faïence polychrome en forme de canard. Travail portugais.No longer availableDim. l: 46 cmEstimate: € 30 / 40 -
#684Twee Chinese inkttekeningen op papier. Gesigneerd en gestempeld.
#596Een grote verlengbare tafel van eikenhout in Henri II-stijl.
#558“Chinese wijze”. Een beeldje van gesculpteerd en deels gepolychromeerd ivoor op een ingelegd houten voetstukje. Onderaan gesigneerd.
“Sage chinois”. Sculpture en ivoire partiellement polychromé sur base en bois incrusté. Signée sous la base.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 350 / 450 -
#39Felix TimmermansPeriod: 1886 - 1947“Plattelandszicht”. Inkt en aquarel op papier. Gemonogrammeerd.
”Vue campagnarde”. Encre et aquarelle sur papier. Porte un monogramme.No longer availableDim. 16 x 16 cmEstimate: € 50 / 80 -
#35Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Une bague en or jaune 18 ct. sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 5,50 gEstimate: € 500 / 600 -
#456Een antiek handgeknoopt Oosters karpetje van wol. Slijtage.
#827Een messingen hangluchter met gesatineerde glazen kap.
#433FontenelleEen hert van crackleware. Tijdperk art deco. Gesigneerd.
Un cerf en ‘crackleware’. Période Art Déco. Signé.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 70 / 80 -
#140Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en saffier baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct et de saphirs baguettes ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 7,38 gEstimate: € 400 / 500 -
#405Een lot van drie kleine handgeknoopte karpetjes.
#13Kom in geslepen kleurloos kristal op voet.
Bol en cristal taillé incolore sur piédouche.No longer availableDim. H 16,5 cm; D 26,5 cmEstimate: € 50 / 60