Similar lots by type
-
#633Een druppelvormige vaas van Chinees porselein met sang-de-boeufglazuur.
Un vase en porcelaine chinoise en forme de goutte avec glaçure sang-de-boeuf.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 260 / 300 -
#208“Danseres”. Een beeld van gepatineerd brons op sokkel van rood en zwart marmer. Naar een werk van Chiparus.
Danseur . Une image de bronze patiné sur un piédestal de marbre rouge et noir. D'après une oeuvre de Chiparus.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 200 / 240 -
#593Bronzen carrouselpaard.
Cheval de carrousel en bronze.No longer availableDim. 130 x 120 cmEstimate: € 1500 / 1800 -
#764Een gevarieerd lot Japans en Chinees porselein, bestaande uit kopjes, kommetjes en vaasjes.
Un lot varié de porcelaine japonaise et chinoise, composé de tasses, bols et vases.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#629Een lot van vier vaasjes en een dekselvaasje van Imariporselein.
Un lot de quatre vases et un vase à couvercle en porcelaine Imari.No longer availableDim. h: 16 - 23 cmEstimate: € 50 / 80 -
#217Een paar vergulde kandelaars, gedragen door bronzen moriaantjes op een marmeren zuiltje.
Une paire de bougeoirs dorés, soutenus par des landes en bronze sur une colonne de marbre.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 250 / 300 -
#183Een paar bronzen girandoles met zes lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.
Girandoles en bronze à six bras légers et décorées de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 200 / 220 -
#622Een bronzen luchter met tien lichtpunten en albasten kappen.
Un lustre en bronze avec dix points lumineux et abat-jour en albâtre.No longer availableDim. Ø: 102 cmEstimate: € 200 / 300 -
#591Een bronzen Boeddha , versierd met kraaltjes.
Un Bouddha en bronze décoré de perles.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 160 / 180 -
#510Een Chinese sokkel van gebeeldhouwd hardhout met een roze marmeren blad.
Socle chinois en bois dur sculpté à tablette en marbre rose.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 180 / 240 -
#647Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van gelukstekens en florale motieven.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine décorés de signes porte-bonheur et de motifs floraux en bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 100 / 120 -
#601Een hoge tulpenvaas van blauw en wit Chinees porselein, opgebouwd uit zes delen op een basis met vier salamanders.
Un grand vase tulipe en porcelaine chinoise bleue et blanche, composé de six parties sur un socle avec quatre salamandres.No longer availableDim. h: 50 + cmEstimate: € 200 / 240 -
#651Een ovale plaquette van Perzisch aardewerk met een meerkleurig decor van een hinde en bloemen.
Une plaque ovale en poterie persane avec un décor multicolore représentant une biche et des fleurs.No longer availableDim. 26 x 19 cmEstimate: € 60 / 80 -
#765Een rechthoekig en een ovaal Chinees wollen tapijtje.
Un tapis rectangulaire et ovale en laine de Chine.No longer availableDim. 140 x 70 cm & 150 x 90 cm.Estimate: € 20 / 25 -
#617Een cilindervormige paraplubak van Chinees porselein met een blauw op wit decor van Fo-honden.
Un porte-parapluie cylindrique en porcelaine de Chine avec un décor bleu sur blanc de chiens Fo.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 200 / 240 -
#515Een piëdestal van opengewerkt aardewerk, versierd met een meerkleurig decor van dieren en bloemen op blauwe fond.
Un piédestal en faïence ajourée, décoration d’animaux sur fond bleu.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 100 / 150 -
#227“Vrouwe Justitia”. Een bronzen beeldje op arduinen voetstuk naar een werk van Alois Mayer.
Lady Justice . Une sculpture en bronze sur socle en pierre bleue d'après une œuvre d'Alois Mayer.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 120 / 200 -
#243Een lopende leeuwin van donkergepatineerd op zwart marmeren sokkel.
Une lionne marchant à patine sombre sur un socle en marbre noir.No longer availableDim. l: 41 cmEstimate: € 260 / 300 -
#568Een theepot van Chinees porselein met een meerkleurig floraal decor. Onderaan gemerkt.
Théière en porcelaine chinoise à décor floral multicolore. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 55 / 65 -
#608Een grote plaquette van Chinees porselein met meerkleurig decor van een bloeiende pioenenstruik en vlinders. Gemerkt.
Une grande plaque en porcelaine de Chine à décor multicolore d'un buisson de pivoines en fleurs et de papillons. Marquée.No longer availableDim. 105 x 93 cm (met kader)Estimate: € 420 / 480 -
#238Een paar bronzen boekensteunen met leeuwinnen.
Une paire de serre-livres lionne en bronze.No longer availableDim. h: 17 & 23 cmEstimate: € 420 / 460 -
#218“Danseres”. Een gepatineerd bronzen beeld op voetstuk van rood en zwart marmer, naar een werk van Chiparus.
Danseur . Une statue en bronze patiné sur un socle en marbre rouge et noir, d'après une œuvre de Chiparus.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 200 / 240 -
#567Een paar dekseldoosjes van blauw en wit Chinees porselein in de vorm van ganzen.
Une paire de boîtes à couvercle en porcelaine de Chine bleue et blanche en forme d'oies.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 65 / 75 -
#611Een modern bronzen beeld naar voorbeeld uit het kubisme.
Une statue de bronze moderne d'après un exemple du cubisme.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 1600 / 1800
Other lots in this auction
-
#152Emile LammersPeriod: 1940 - 2000“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue du village . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 70 x 135 cmEstimate: € 60 / 100 -
#737RörstrandEen art deco vaasje van aardewerk. Gemerkt onderaan.
Vase art déco en faïence. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 15 cmEstimate: € 30 / 40 -
#512“Oosterse tuin met personages”. Gemengde techniek op papier. Draagt een handtekening ‘Arie Smit en 2001.
Jardin oriental avec personnages . Technique mixte sur papier. Signature Arie Smit en 2001.No longer availableDim. 47,5 x 43 cmEstimate: € 400 / 600 -
#105Een 18 karaats geel gouden broche bezet met een camee.
Une broche en or jaune 18 carats sertie d'un camée.No longer availableDim. bruto: 19,13 gEstimate: € 200 / 250 -
#169Albert Likeke MongitaPeriod: 1916-1985“Personages bij een hut in het oerwoud”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Personnages près d'une cabane dans la jungle . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 50 x 39 cmEstimate: € 200 / 300 -
#387Een armstoel in Lodewijk XV-stijl met blauwe stoffen bekleding.
Fauteuil de style Louis XV avec revêtement en tissu bleu.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#683GobenaEen afgeplatte bolle art déco vaas in zwart en verguld. Gemerkt.
Vase art déco sphérique aplati en noir et or. Avec marque.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 500 / 800 -
#656Sarouk MahalEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 380 x 296 cmEstimate: € 200 / 260 -
#241Hermes, ParisEen foulard van zijde.
Un foulard en soie.No longer availableEstimate: € 160 / 200 -
#553Een zeshoekige vaas van Chinees porselein met meerkleurig decor. Onderaan gemerkt. Barst aan een handvat.
Un vase hexagonal en porcelaine chinoise à décor multicolore. Marqué en bas. Fissuré sur une anse.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 80 / 120 -
#444A. Festraets“Honden”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1927.
“Chiens”. Huile sur toile. Signée et datée 1927.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 100 / 160 -
#213Een bronzen edelhert op zwart marmeren sokkel. Naar een werk van Jules Moigniez.
Cerf en bronze sur socle en marbre noir. D’après l’oeuvre de Jules Moigniez.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 300 / 340


