#449
"Koopman op ezel". Aquarel op papier. Gesigneerd Gustave Lorain (?). XIXe eeuw.
“Marchand sur son âne”. Aquarelle sur papier. Signée Gustave Lorain (?).No longer availableDim. 25 x 22 cm -
#486
Een handgeknoopt Pakistaans wollen karpet.
#574Marcel Vaes
“Heidelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#511
Een theepot van Chinees porselein met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Théière en porcelaine de Chine à décor polychrome de fleurs. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 80/100 -
No longer availableDim. Ø: 35 cm -
#604
Een paar gietijzeren tuinvazen op sokkel.
#102L. Vanaerschot
Twee stillevens, olieverf op doek. Beide gesigneerd.
“Deux natures mortes”. Huile sur toile. Les deux signées.No longer availableDim. 45 x 62 & 55 x 66 cmEstimate: € 80/120 -
#720
Een zwartgelakt wandtafeltje met èèn lade. XIXe eeuw.
#605
Een tweeledige XIXe eeuwse eikenhouten vitrinekast met onderaan drie paneeldeuren. Zonder glas.
Vitrine à deux corps en chêne, le bas ouvrant à trois portes pleines, le haut sans vitres. XIXe siècle.No longer availableDim. 252 175 x 46 cmEstimate: € 100/150 -
#71
#406
Quatre chaises anglaises en acajou et un fauteuil assorti. Un dossier à restaurer.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#489
“Vogels bij een bloeiende boom”. Een paar Chinese Gouaches op zijde. Gemerkt.
“Oiseaux dans un arbre en fleurs” Paire de gouaches chinoises sur soie. Avec marque.No longer availableDim. 83 x 38 cmEstimate: € 120/150