Other lots in this auction
-
#467Een paar dekselpotten van Chinees blauw en wit porselein versierd met tempelleeuwen op de deksels.
Une paire de pots à couvercle en porcelaine de Chine bleu et blanc décorés de lions du temple sur les couvercles.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 260 / 300 -
#83Bronzen beeldje van een lijdende Christus. Donker patina.
Statuette en bronze d'un Christ souffrant. Patine foncée.No longer availableDim. H. 13 cmEstimate: € 120 / 180 -
#397Drie clowns van veelkleurig Murano glas.
Trois clowns en verre de Murano multicolore.No longer availableDim. H. 25 - 22 - 22 cmEstimate: € 100 / 180 -
#289Felix EyskensPeriod: 1882 - 1986“Bomen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Arbres". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 120 / 200 -
#37Twee verschillende grote vazen van geglazuurd Belgisch/ Duits aardewerk, versierd met bloemen in hoogreliëf. Meerdere beschadigingen.
Deux grands vases différents en faïence belge/allemande émaillée, décorés de fleurs en haut relief. Dégâts.No longer availableDim. h: 42 & 48 cmEstimate: € 35 / 45 -
#136Een Louis XV vitrinekastje op leunhoogte in gefineerd notenhout met marketterie-inlegwerk van ruiten in fruithout onderaan de beglaasde deur, verguld bronzen beslag, gewelfde schuine pootjes.
Vitrine à hauteur d’appui Louis XV en placage de noyer avec incrustations de marqueterie de forme losange de bois fruitier au bas de la porte vitrée, garnitures en bronze doré, pieds galbés.No longer availableDim. 166 x 73 x 40 cmEstimate: € 200 / 300 -
#293Een lot van vijf karaffen, waarbij drie glazen en twee geslepen kristallen.
Lot de cinq carafes, dont trois en verres et deux en cristal taillé.No longer availableDim. h: 23 - 38 cmEstimate: € 100 / 120 -
#197Een driedelig klokstel van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk.
Une garniture de cheminée trois pièces en faïence belge émaillée multicolore.No longer availableDim. h: 18 & 25 cmEstimate: € 120 / 200 -
#446Een zwartgelakte Chinese klapsecretaire met uitgestoken en gepolychromeerde decors.
Un secrétaire chinois à abattant laqué noir à décors sculptés et polychromes.No longer availableDim. 112 x 92 x 42 cmEstimate: € 120 / 200 -
#117Val Saint-LambertCoupe van kleurloos kristal. Op een vierkante voet en met een vergulde Griekse fries.
Coupe de cristal incolore. Sur une base carrée et avec une frise grecque dorée.No longer availableDim. H. 17,5 cmEstimate: € 200 / 220 -
#7“The Illustrated National Family Bible with commentaries of Scott and Henry” Ed. by the Rev. John Eadie. In lederen band met messingen sloten. Omstreeks 1870.
"La Bible nationale illustrée de la famille avec les commentaires de Scott et Henry" Ed. par le Rév. Jean Eadi. Dans un bracelet en cuir avec fermoirs en laiton. Vers 1870.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#426Armstoel in Lodewijk XIII-stijl bekleed met naaldwerk.
Fauteuil de style Louis XIII recouvert de tapisserie.No longer availableDim. h: 113 cmEstimate: € 100 / 150

