Other lots in this auction
-
#77Mooi art nouveau klokje.
Belle horloge Art Nouveau.No longer availableDim. H. 34 cmEstimate: € 150 / 160 -
#156Een eetkamer met wortelnootfineer met gebeeldhouwde poten en motieven, bestaande uit een verlengbare eettafel met zes stoelen en twee armstoelen en een buffetkast met twee gebogen paneeldeurtjes en een lade, geflankeerd door twee grote paneeldeuren.
Salle à manger en placage de ronce de noyer à pieds et motifs sculptés, comprenant une table à manger à rallonges avec six chaises et deux fauteuils et un buffet à deux portes à panneaux galbés et un tiroir, flanqué de deux grandes portes à panneaux .No longer availableDim. 120 x 168 x 53 cm en 130 x 100 cmEstimate: € 350 / 500 -
#190Een 18 K witgouden ketting met hanger bezet met een in markies geslepen diamant van +- 0,32 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,27 ct.
Un collier avec pendentif en or blanc 18 ct serti d'un diamant taille marquis de +-0,32 ct et de diamants taille brillant d'un poids combiné de +- 0,27 ct.No longer availableDim. 4,65 gEstimate: € 700 / 800 -
#523Een modern driedelig lederen salon, bestaande uit een driezitsbank, een tweezitsbank en een fauteuil.
Un salon moderne en cuir trois pièces, composé d'un canapé trois places, d'un canapé deux places et d'un fauteuil.No longer availableDim. b: 225, 156 & 56 cmEstimate: € 300 / 400 -
#302Val Saint LambertRechthoekig kristallen doosje met vergulde fries. Onderaan gemerkt.
Boîte rectangulaire en cristal avec frise dorée. Marquée en bas.No longer availableDim. 16,5 x 10,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#271Een lot archeologische vondsten, bestaande uit fossiele schelpen, een blikseminslag, een bijl, een bijtel, passer en winkelhaak.
Lot de découvertes archéologiques, composées de coquillages fossiles, d'un coup de foudre, d'une hache, d'un ciseau, d'un compas et d'une équerre.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#390Een 18 K geelgouden kleine zakhorloge in origineel etui.
Une petite montre de poche en or jaune 18 carats dans son écrin d'origine.No longer availableDim. Ø 2,5 cm br: 18,15 gEstimate: € 50 / 100 -
#568Een reeks van twaalf geslepen kristallen wijnglazen met gekleurde kelken.
Ensemble de douze verres à vin en cristal taillé avec calices colorés.No longer availableDim. h: 19,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#3BochArt deco vaasje, gemerkt en genummerd D5461.
Vase art déco, marqué et numéroté D5461.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#38Lalique, FranceEen bolle karaf van kleurloos kristal met geribd en gesatineerd motief. Onderaan gemerkt. Bijgevoegd een kleine kleurloos kristallen coupe op voetstuk van zwart marmer.
Une carafe convexe en cristal incolore à motif côtelé et satiné. Marquée en bas. Ci-joint une petite coupe en cristal incolore sur un socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 26 & 10 cmEstimate: € 40 / 60 -
#432Rik Schaefels“De terreur”. Een potloodtekening op papier. Gesigneerd rechts onderaan. Bijgevoegd een gravure met gesigneerd zelfportret van de kunstenaar. Ets door J.B. Michiels.
La terreur . Un dessin au crayon sur papier. Signé en bas à droite. On joint une gravure avec autoportrait signé de l'artiste. Eau-forte de J.B. Michiels.No longer availableDim. 24 x 32 & 17 x 13 cmEstimate: € 140 / 160 -
#298Vier diverse paarden. Twee bronzen, één van smeedijzer van de hand van Laure Frankinet (°1955) en een klein ivoren paardenhoofdje.
Quatre chevaux différents. Deux bronzes, un en fer forgé de Laure Frankinet (°1955) et une petite tête de cheval en ivoire.No longer availableEstimate: € 200 / 240

