Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Zuid-Franse processielantaarn van smeedijzer op houten stok. XIXe eeuw.

Een Zuid-Franse processielantaarn van smeedijzer op houten stok. XIXe eeuw.

Lanterne de procession en fer forgé du sud de la France sur un bâton en bois. XIXème siècle.
Dim. H. 210 cm
SKU: 2501220197.
Auction day: 25 January 2022 19:00
Catalogue #197
Estimate: € 140 / 160
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #225

    “Aapje met een schedel”. Een bronzen beeldje op een zwart marmeren sokkel naar een werk van Rheinhold.

    “Singe avec un crâne”. Une statue en bronze sur un socle en marbre noir d'après une œuvre de Rheinhold.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #347
    Herend, Hungary

    Drie beeldjes van meerkleurig porselein, bestaande uit een giraf, een konijntje en een kardinaal. Allen gemerkt onderaan.

    Trois figurines en porcelaine multicolore, composées d'une girafe, d'un lapin et d'un cardinal. Toutes marquées en bas.
    No longer available
    Dim. h: 15 - 19 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #551

    Een lot porseleinen borden bestaande uit: twee imari schaaltjes (21 cm x 17 cm), vijf imari borden (Ø 21,5 cm) en een grote blauw-witte schotel (Ø 32 cm).

    Lot d'assiettes en porcelaine composé de : deux plats imari (21 cm x 17 cm), cinq assiettes Imari (Ø 21,5 cm) et une grande assiette bleue-blanche (Ø 32 cm).
    No longer available
    Estimate: € 35 / 45
  • #136

    Een bretoens kastje.

    Un cabinet breton.
    No longer available
    Dim. 158 x 70 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #595

    Een paar cilindervormige porseleinen cachepots.

    Une paire de cache-pot cylindriques en porcelaine.
    No longer available
    Dim. h: 19,5 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #512
    R. Blomme

    “Annemie. Vrouwelijk naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘75.

    “Annemie. Nu féminin”. Aquarelle sur papier. Signée et datée '75.
    No longer available
    Dim. 22 x 33 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #107
    Val Saint Lambert

    Een coupe in geslepen en groen gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt Val St Lambert.

    Une coupe en cristal taillé et doublé vert. Marquée en bas Val St Lambert.
    No longer available
    Dim. Ø 25 cm
  • #389
    Zowa

    “Drie vrouwen”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘81.

    Trois femmes. Techniques mixtes sur papier. Signé et daté '81.
    No longer available
    Dim. 71 x 31 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #686

    Twee handgeknoopte Oosterse wollen tapijtjes.

    Deux tapis orientaux en laine noués main.
    No longer available
    Dim. 152 x 117 & 147 x 107 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #475
    Nain

    Een handgeknoopt Perzisch wol met zijde tapijt.

    Carpette persane en laine et soie.
    No longer available
    Dim. 115 x 78 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #194
    Mobili Colombo

    Een gelakte presenteerkast met versierd met twee paneeldeuren naast en twee kleine paneeldeuren onder de drie glazen legplanken. versierd met handgeschilderde decoraties in malachietimitatie, vergulde monturen en bovenaan met gebroken fronton.

    Une vitrine laquée ornée de deux portes à panneaux à côté et de deux petites portes à panneaux en dessous des trois étagères en verre. Ornée de décorations peintes à la main en imitation malachite, cadres dorés et en haut avec fronton brisé .
    No longer available
    Dim. 230 x 215 x 40 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #105

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en robijn en saffier cabochon met een gezamenlijk gewicht van ± 0,75 ct.

    Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants baguettes ayant un poids total de ± 0,40 ct et de rubis et de saphirs cabochon ayant un poids total de ± 0,75 ct.
    No longer available
    Dim. 4,03 g
    Estimate: € 300 / 400
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Januari 2022

Veiling volledig - 700 loten.

25 January 2022 19:00
26 January 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 January 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More