#298Een cassolette van beige marmer met verguld bronzen monturen.
#555Een marqueterie ladenkastje met een witmarmeren blad.
#658Een marmeren piëdestal in de vorm van drie semi-antieke zuiltjes.
#247“Sylphide”. Een bronzen beeld op grijs geaderd marmer.
#556Een marqueterie ladenkastje met een witmarmeren blad.
#457Een paar arduinen boekensteunen, versierd met gesculpteerde houten Boeddha’s. Enkele beschadigingen.
Un meuble style Boulle à tablette en marbre blanc.No longer availableDim. h: 104 cm l: 35,5 cmEstimate: € 600 / 650
#823Een bootvormige schaal van Imariporselein.
#761Een Japanse cache-pot van meerkleurig porselein, versierd met een bloemendecor op groene fond. Met houten sokkel.
Un cache-pot en porcelaine japonaise polychrome, décoration de fleurs sur fond vert. Avec un socle en bois.No longer availableDim. diam 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#164Twee antieke karaffen met zilveren afwerking.
#619Picasso“Geneviève Laporte, zittende vrouw”. Droge naald. Gemerkt met stempel en gedateerd in de plaat : 1951.
”Geneviève Laporte, femme assise”. Pointe sèche. Marque avec tampon et datée dans la planche: 1951.No longer availableDim. 14 x 9,5 cmEstimate: € 250 / 300 -
#602“Liggend naakt”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: Mortier.
”Nu couché”. Techniques mixtes. Porte une signature: ‘Mortier’.No longer availableDim. 47 x 62 cmEstimate: € 200 / 300 -
#593Drie verschillende balustervazen van Chinees porselein met meerkleurige decors. Twee gemerkt onderaan.
#10Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
#852SeverinTwee etsen: ‘ Hoevetje’ en ‘ Waaslands hoevetje’ een ingekleurde ets.
Deux eaux fortes: ‘Fermette ‘ & ‘Fermette du pays de Waes’. Ce dernier en couleurs.No longer availableDim. 60 x 54 cmEstimate: € 30 / 50