Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een zuil van bruin geaderd marmer en arduin.

Een zuil van bruin geaderd marmer en arduin.

Une colonne en marbre veiné brun et pierre de taille.
Dim. h: 104 cm
SKU: 2105190366.
Category: Marmer.
Auction day: 21 May 2019 19:00
Catalogue #366
Estimate: € 250 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #546

    Een bistrotafeltje met smeedijzeren naaimachine-voet en een witmarmeren blad.

    Une table bistrot, pied fabriqué à partir d’un pied de machine à coudre et tablette en marbre blanc.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm x 88 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #286

    Gefineerd meubel in de geest van Boulle met witmarmeren blad.

    Un meuble style Boulle à tablette en marbre blanc.
    No longer available
    Dim. h: 104 cm l: 35,5 cm
    Estimate: € 600 / 650
  • #654

    Een grote vierkante salontafel met verchroomde poten en met een marmeren blad (fossiele zeebodem). Modern.

    Une grande table de salon carrée , pieds chromés et tablette en marbre (fossiles marins).
    No longer available
    Dim. 110 x 110 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #298

    Een cassolette van beige marmer met verguld bronzen monturen.

    Une cassolette en marbre beige, montures en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 49 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #555

    Een marqueterie ladenkastje met een witmarmeren blad.

    Un petit meuble à tiroirs, marqueterie, tablette en marbre blanc.
    No longer available
    Dim. 79 x 35 x 35 cm
    Estimate: € 190 / 210
  • #658

    Een marmeren piëdestal in de vorm van drie semi-antieke zuiltjes.

    Un piédestal en marbre en forme de trois colonnes antiques.
    No longer available
    Dim. h: 89 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #247

    “Sylphide”. Een bronzen beeld op grijs geaderd marmer.

    ”Sylphide”. Une statue en bronze sur marbre gris veiné.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #556

    Een marqueterie ladenkastje met een witmarmeren blad.

    Un petit meuble à tiroirs, marqueterie, tablette en marbre blanc.
    No longer available
    Dim. 79 x 35 x 35 cm
    Estimate: € 190 / 210
  • #457

    Een paar arduinen boekensteunen, versierd met gesculpteerde houten Boeddha’s. Enkele beschadigingen.

    Une paire de serre-livres en pierre de taille, décoration de Bouddhas en bois. Quelques dégâts.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #221
    Guenoux à Paris

    Een Lodewijk XVI pendule van wit marmer en verguld brons, versierd met leeuwenkoppen en getooid met een siervaas.

    Une pendule Napoléon III en marbre blanc et bronze, décorée de têtes de lions et un vase.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #296

    Gefineerd meubel in de geest van Boulle met witmarmeren blad.

    Un meuble style Boulle à tablette en marbre blanc.
    No longer available
    Dim. h: 104 cm l: 35,5 cm
    Estimate: € 600 / 650

Other lots in this auction

  • #823

    Een bootvormige schaal van Imariporselein.

    Un plat en forme de bateau en porcelaine Imari.
    No longer available
    Dim. l: 28 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #761

    Een Japanse cache-pot van meerkleurig porselein, versierd met een bloemendecor op groene fond. Met houten sokkel.

    Un cache-pot en porcelaine japonaise polychrome, décoration de fleurs sur fond vert. Avec un socle en bois.
    No longer available
    Dim. diam 28 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #164

    Twee antieke karaffen met zilveren afwerking.

    Deux carafes, finitions en argent.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #490
    Christofle

    Een verzilverd metalen bestek, bestaande uit messen, lepels en vorken voor zes personen en negen koffielepeltjes. Bijgevoegd een groot rond dienblad.

    Un service à couverts en métal, comprenant des couteaux, cuillères et fourchettes pour six convives et neuf cuillères à café. Nous ajoutons un grand plateau rond.
    No longer available
    Estimate: € 270 / 300
  • #619
    Picasso

    “Geneviève Laporte, zittende vrouw”. Droge naald. Gemerkt met stempel en gedateerd in de plaat : 1951.

    ”Geneviève Laporte, femme assise”. Pointe sèche. Marque avec tampon et datée dans la planche: 1951.
    No longer available
    Dim. 14 x 9,5 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #79
    Georgette Iserbyt
    Period: 1915 - ?

    “Meisjesportret”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.

    ”Portrait de jeune fille”. Techniques mixtes sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #602

    “Liggend naakt”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: Mortier.

    ”Nu couché”. Techniques mixtes. Porte une signature: ‘Mortier’.
    No longer available
    Dim. 47 x 62 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #593

    Drie verschillende balustervazen van Chinees porselein met meerkleurige decors. Twee gemerkt onderaan.

    Trois vases balustre différents en porcelaine chinoise, décors polychromes. Deux portent une marque à la base.
    No longer available
    Dim. h: 41 - 46 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #10

    Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.

    Un bracelet à maillons en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 6,03 g
    Estimate: € 180 / 250
  • #307

    Aardewerken koffiestel van Valauris bestaande uit 3 kopjes met schotels, een melkkannetje, suikerpot en koffiekan.

    Un service à café en faïence de Valauris, comprenant 3 tasses et souscoupes, un pot à lait, un sucrier et une cafetière.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #617

    Een reeks van vier ivoren netsukes, een fo-hond, een yak, een arend en een leeuw in gevecht en twee neerhofdieren in een nest. Allen onderaan gemerkt.

    Une série de quatre netsukes en ivoire, dont un chien Fo, un yack, un aigle et un lion en combat et deux animaux de basse-cour dans leurs nids. Marques sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #852
    Severin

    Twee etsen: ‘ Hoevetje’ en ‘ Waaslands hoevetje’ een ingekleurde ets.

    Deux eaux fortes: ‘Fermette ‘ & ‘Fermette du pays de Waes’. Ce dernier en couleurs.
    No longer available
    Dim. 60 x 54 cm
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Veiling 21 & 22 Mei 2019

De veiling is volledig - 910 loten in de catalogus. .pdf en .xls verkrijgbaar op de downloads pagina.

21 May 2019 19:00
22 May 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 May 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More