Similar lots by type
-
#608Een bronzen hanglantaarn. Glas ontbreekt.
Lanterne de vestibule en bronze. Verre manque.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 120 / 200 -
#689“Tahoser”. Een beeld van donkergepatineerd brons. Gesigneerd Coudray en met Parijse gieterijstempel. Harp niet origineel.
“Tahoser”. Statue en bronze. Signée Coudray. La harpe n’est pas originale.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 100 / 140 -
#253“Cupido en Psyche”. Een groep van donkergepatineerd brons op zwart marmeren sokkel. naar een werk van Fausto Biggi.
“Cupidon et Psyche”. Bronze sur pied en marbre noir. D’après une oeuvre de Fausto Biggi.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#247“Naakte boogschutter”. Een beeld van donkergepatineerd brons op zwart marmeren sokkel. Naar een werk van Anna Carrier.
“Archer Nu”. Une statue en bronze sur pied en marbre noir. D’après une oeuvre d’Anna Carrier.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 180 / 240 -
#145Chanel No 5 en No 19.Een body lotion en een gel mousse. We voegen er een poeder voor na het bad aan toe van 150 g.
Lotion corporelle et gel mousse. Nous ajoutons une poudre après bain de 150 g.No longer availableEstimate: € 30 / 60 -
#808Een paar bronzen wandkandelaars met vier lichtpunten in Lodewijk-XV-stijl.
Paire d’appliques en bronze de style Louis XV. Quatre lumières.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 260 / 300 -
#234Een paar liggende sfinxen van brons.
Paire de sphinx couchés en bronze.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#251“Krijgsheer”. Een beeld van brons met donker patina op arduinen sokkel.
“Guerrier”. Une statue en bronze sur pied en pierre de taille.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 200 / 280 -
#809Een paar girandoles van brons met zes lichtpunten en kristallen pendeloques
Une paire de girandoles en bronze et cristal à six lumières.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 180 / 220 -
#155Valentino en Arpège“Fragrance speciale”. Drie vaporisators eaux de parfum van 30, 50 en 75 ml.
“Fragrance spéciale”. Trois vaporisateurs d’eaux de parfum de 30, 50 et 75 ml.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#684“Vrouw met duiven”. Een beeld van bruingepatineerd brons naar een werk van Henri Plé uit 1883.
“Femme avec des pigeons”. Statue en bronze. D’après une oeuvre de 1883 par Henri Pié.No longer availableDim. h: 86 cmEstimate: € 200 / 300 -
#575Een borstbeeld van een Romeins keizer van donkergepatineerd brons op een voetstuk en zuil van rood marmer.
Buste d’un empereur romain en bronze à patine foncée sur une base et une colonne en marbre rouge.No longer availableDim. h: 96 + 90 cmEstimate: € 500 / 700 -
#258“Apollo”. Een beeld van bruingepatineerd brons op zwart marmeren sokkel. Naar een werk van G. Nisini.
“Apollon”. Une statue en bronze sur pied en marbre noir. D’après une oeuvre de G. Nisini.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 100 / 160 -
#679“Vrouwelijke amor en mannelijk naakt”. Een groep van bruingepatineerd brons.
“Amor féminin et Nu mâle”. Bronze.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 140 / 200 -
#265Olivier Strelli en Naomi CampbellTwee eaux de toilette van 100 ml en 50 ml natural spray’s. We voegen er twee eaux de toilette “Ispahan en Folies de Saisons” van Yves Rocher aan toe.
Deux eaux de toilette “natural spray” de 100 et de 50 ml. Nous ajoutons deux eaux de toilette “Ispahan” et “Folies de Saisons” par Yves RocherNo longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#699“La poésie”. Een bronzen beeld met tweekleurig patina naar een werk van Mathurin Moreau.
“La Poésie”. Une statue en bronze patinée bicolore. D’après une oeuvre par Mathurin Moreau.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 100 / 120 -
#217Een pendule van donkergepatineerd brons, gedragen door een olifant en met bovenaan een zittende figuur met parasol. XIXe eeuw.
Une pendule en bronze patiné, portée par un éléphant avec passager avec un parasol. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 2600 / 2800 -
#552“L’aviation”. Een beeld van bruingepatineerd brons.
“L’aviation”. Une statue en bronze patinée.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 200 / 300 -
#564“Athena”. Een beeld van donkergepatineerd brons op voetstuk van wit en zwart marmer. Voetstuk beschadigd en schild manco.
“Athène”. Statue en bronze patiné sur pied en marbre blanc et noir. Pied endommagé et bouclier non inclus.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 400 / 600 -
#233“Naakt Romeins krijger”. Een beeld van donkergepatineerd brons op zwart marmeren sokkel.
“Guerrier Romain Nu”. Une statue en bronze sur pied en marbre noir.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 200 / 300 -
#248“Naakte amor”. Een beeld van donker gepatineerd brons.
“Amor Nu”. Bronze à patine foncée.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#578Een bronzen tuinbeeld in de vorm van een staande reiger.
Une statue de jardin en bronze représentant un héron.No longer availableDim. h: 160 cmEstimate: € 200 / 300 -
#577Een bronzen geut van de Venus van Milo met inscriptie ‘Musée du Louvre’.
Un bronze de la Venus de Milo avec inscription du Musée du Louvre.No longer availableDim. h: 102 cmEstimate: € 400 / 600 -
#257“Naakt met adelaar”. Een groep van bruingepatineerd brons op een zwart marmeren voetstuk.
“Nu et Aigle”. Une statue en bronze sur un pied en marbre noir.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 120 / 200
Other lots in this auction
-
#537Een Indo-Perzisch miniatuur met een verhaal op de achterzijde. XIXe eeuw.
Miniature indo-persane avec un texte au verso. XIXe siècle.No longer availableDim. 25 x 15 cmEstimate: € 160 / 180 -
#436Een lot van vier verschillende kleine tapijtjes, waarvan twee mechanisch en één Chinees.
Lot de quatre petits tapis différents dont deux mécaniques et un chinois.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#507Een lot polychroom porselein. Een rechthoekig doosje in nabootsing van de Compagnie des Indes met een wapenschild en een decor van veelkleurige bloemen, vergulde friezen en bianco-sopra-bianco omlijstingen. Gemerkt Limoges France en met een pastiche op de Chinese keizerlijke merken. Een bord met een bloemendecor naar de famille rose. Drie borden met vergulde initialen C.M. en een rozendecor naar Meissen voorbeeld. Een recipiënt met verzilverd metalen randen (hersteld). Frans merk.
Lot de porcelaines polychromes. Petite boîte rectangulaire imitant la Compagnie des Indes avec blason et décor de fleurs, de frises dorées et des encadrements en blanc sur blanc. Marque Limoges France et avec une pastiche des marques impériales chinoises. Une assiette à décor de fleurs d’après la famille rose. Trois assiettes aux initiales C.M. dorées d’après les porcelaines de Meissen. Un récipient aux bords argentés (réparé). Poinçon français.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#325Twee displays met stenen en mineralen waarvan een flesje met 22 karaat bladgoud.
Deux présentoirs contenant des pierres et des minéraux comprenant un flacon à la feuille d’or 22 ct.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#449“Sloep aan de oever”. Olieverf op doek. Draagt handtekening ‘Bonnet’.
“Chaloupe sur la rive”. Huile sur toile. Porte une signature Bonnet.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#640Een Arabische dolk met handvat en schede van gedreven geel koper en versieringen op het lemmet.
Dague arabe à poignée et fourreau en cuivre jaune repoussé. Lame décorée.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#218Constantin Louis DetoucheEen pendule van verguld brons, versierd met een jongetje bij een vogelnestje bovenaan en onderaan een meisje met een kooitje, allen in een decor van korenhalmen en gebladerte. XIXe eeuw.
Une pendule en bronze décoré d’un petit garçon et nid d’oiseaux et une petite fille dans une cage. XIXe.No longer availableEstimate: € 1300 / 1500 -
#21Val St. LambertTwee verschillende coupes van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.
Deux coupes en cristal taillé incolore. Avec marque.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#71En paar zilveren servetringen in etui. 800‰.
Paire d’anneaux à serviettes dans l’étui. Argent 800‰.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#92Isidore Meyers“De aardappelschilster”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“L’éplucheuse de pommes de terre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 57 cmEstimate: € 200 / 300 -
#727Een paar oude gelijkaardige ceremoniële sabels, waarvan één met schede.
Paire de sabres de cérémonie anciens dont un avec fourreau.No longer availableDim. h: 98 cmEstimate: € 180 / 220 -
#276MahalEen Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 385 x 297 cmEstimate: € 400 / 600

