Similar lots by type
-
#991Een milieu de table op verzilverd metalen voet met kristallen schaal en fluitvaasje.
Milieu de table au pied en métal argenté à coupe en cristal et vase flûté.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#1065WiskemannEen groot lot verzilverd metaal, bestaande uit een driedelig koffie- en theestel op dienblad, twee ovale plateaus, een shaker, een coupe, en een kaviaarschaal.
Grand lot de métal argenté comprenant une garniture à café et à thé sur plateau, deux plateaux ovales, un shaker, une coupe et un plat à caviar.No longer availableDim. H: 46, 45,5 en 45 cmEstimate: € 80 / 100 -
#567Een pompoenvormig theepotje van Chinees porselein en verzilverd koper met een meerkleurig decor van bloemen op een rode fond en het dekseltje getooid met een aapje.
Une théière en porcelaine chinoise et cuivre argenté en forme de potiron, décor multicolore sur fond rouge, avec couvercle surmonté d’un singe.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 70 / 100 -
#937Een reeks van zes dessertmesjes en vorkjes van verzilverd metaal met een handvat van paarlemoer.
Suite de six couteaux et fourchettes à dessert en métal argenté aux manches en nacre.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#967Een lotje zilver en verzilverd metaal, bestaande uit twee wijnstoppen, een munt in een schaaltje, een verzilverd poederdoosje en een zilveren kaasschaaf.
Petit lot d’argent et de métal argenté comprenant deux bouchons à vin, une pièce de monnaie monté dans un petit plat, une boîte à poudre argenté et une trancheuse de fromage.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#433Twee paar kandelaars van verzilverd metaal, waarvan één paar in de vorm van zuiltjes met marmerimitatie en het andere gemonteerd als lampen.
Deux paires de bougeoirs en métal argenté dont une paire en forme de colonnettes en imitation de marbre, les deux autres montés en lampe.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#987Een eivormige boterpot van verzilverd metaal. Met botermesje.
Beurrier ovoïde en métal argenté avec couteau à beurre.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#833Een verzilverd metalen komfoor. Engels werk.
Réchaud en métal argenté. Travail anglais.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 30 / 50 -
#1079Een schemerlampje van grijsgeaderd marmer in de vorm van een huisje.
Lampadaire en marbre veiné gris en forme d’une petite maison.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40 / 50
Other lots in this auction
-
#543Twee piëdestals in de vorm van Indische olifanten van meerkleurig aardewerk.
Deux piédestal en forme d’éléphants indiens en faïence polychrome.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 180 / 240 -
#392“Praetorium de Berchem” & “Castellum de Loenhout”. Een paar oude gravures. XIXe eeuw.
“Praetorium de Berchem” et “Castellum de Loenhout”. Paire d’anciennes gravures. XIXe siècle.No longer availableDim. 10,5 x 21,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#285Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 6,88 gEstimate: € 850 / 950 -
#500Omega De Ville AutomaticEen dameshorloge met lederen armband. Slijtage.
Montre de dame aux bracelet en cuir. Usures.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#27“Harlekijnskoppel”. Twee kleine beeldjes van brons. Omstreeks 1900.
“Couple d’Arlequins”. Deux statuettes en bronze. Vers 1900.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 80 / 120 -
#1112Een kleine koperen luchter met een centrale coupe en drie lichtarmen met glazen lampenkappen in de vorm van rozen. Ophanging versierd met kleine porseleinen rozen.
Petit lustre en cuivre à coupe centrale et trois bras de lumière aux abat-jour en verre en forme de roses. Tige décorée de petites roses en porcelaine.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#220Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 8,89 gEstimate: € 700 / 800 -
#318Twee lezende monniken en een heraldische leeuw met wapenschild van gesculpteerd eikenhout.
Deux moines lisant et un lion héraldique à l’écusson en chêne sculpté.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#892Jean Léon DesmetPeriod: °1943“Portret”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
“Portrait”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 68 x 52 cmEstimate: € 100 / 120 -
#538Een fruithandelaar. Japans ivoor, XIXde eeuw. Onderaan gemerkt.
Un vendeur de fruits. Ivoire japonais, XIXième. Marqué en dessous.No longer availableEstimate: € 250 / 400 -
#721Een lot ivoren voorwerpen, bestaande uit twee servetringen, een slabestek en twee brievenopeners met handvatten in de vorm van olifantenkoppen.
Un lot de différents objets en Ivoire, comprenant deux ronds à serviettes, des couverts de service à salade, deux coupe-papier avec poignées en forme de tête d’éléphants.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#212“Herfstbladeren”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Linschooten.
“Feuilles d’automne”. Huile sur toile. Porte une signature: Linschooten.No longer availableDim. 68 x52 cmEstimate: € 500 / 600

