#310
Bague en or blanc et jaune 18 K sertie d’une émeraude de ca 0,20 ct et de quatre petits brillants.No longer availableDim. 1,72 gEstimate: € 280 / 350 -
#214Leo JordaensPeriod: 1944-2000
“Mannenportret”. Houtskool en krijt op papier. Gesigneerd.
#625
#248Val St. Lambert
#643
Een bronzen trekpaard op zwart marmeren sokkel. Gesigneerd.
#276
Een paar gesculpteerde cabrioletfauteuils, bekleed met grijs fluweel.
#456
Douze pièces d'argent de Charles et Diana. Le mariage royal 1981. Dans l'étui d'origine.No longer availableDim. 336 gEstimate: € 250 / 300 -
#434
#560
Een 18 K geelgouden zegelring.
#187
#417
Een paar dierenfiguurtjes van Chinees porselein.
#405
Un lot d'argent tchécoslovaque (Total 1115 grammes): - Six sous-verres avec sertisseur de bouteilles. 800 ‰, 1922 - 1929. - Rond de serviette. 800 ‰. Bohême / Moravie 1942 - 1949. - Sauskom . 800 ‰, 1929 - 1942.No longer availableEstimate: € 400 / 500