Other lots in this auction
-
#115
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,45 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,45 ct.No longer availableDim. 4,50 gEstimate: € 500 / 550 -
#306
Een XVIIIe eeuwse gietijzeren kolenbak. Met schep.
Un charbonnier en fonte du XVIIIe siècle. Avec pelle.No longer availableDim. H:25cmEstimate: € 35 / 50 -
#352
“Poppentafereel.” Een paar olieverfschilderijen op board. Gemonogrammeerd L.A.
"Scène de poupées." Quelques peintures à l'huile sur carton. Monogrammés LA.No longer availableDim. 49 x 38 (x2) cmEstimate: € 120 / 180 -
#250
Een 18 K geelgouden ring bezet met diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,90 ct. en een vierkante smaragd van +- 1,14 ct. Met ALGT certificaat.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants baguettes d'un poids combiné de +- 0,90 ct et d'une émeraude carrée de +- 1,14 ct Avec certificat ALGT.No longer availableDim. 5,76 gEstimate: € 1600 / 1700 -
#503
Vier diverse paarden. Twee bronzen, één van smeedijzer van de hand van Laure Frankinet (°1955) en een klein ivoren paardenhoofdje.
Quatre chevaux différents. Deux bronzes, un en fer forgé de Laure Frankinet (°1955) et une petite tête de cheval en ivoire.No longer availableDim. H:5-35cmEstimate: € 200 / 240 -
#327
Een paar antieke messingen kanderlaars met gedreven decors.
Paire de bougeoirs anciens en laiton à décors en relief.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 100 / 150 -
#51Jan CockxPeriod: 1891 - 1976
Een aardewerken vaas met blauw-grijs glazuur. Onderaan gesigneerd.
Vase en faïence à glaçure bleu-gris. Signé en bas.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 50 / 70 -
#689Brown & Beres Designs Inc.
Een licht gepatineerd houten salontafel met leeuwenpoten en -kopjes.
Une table basse en bois légèrement patiné avec des pattes de lion et des tasses.No longer availableDim. 44 x 106 x 106 cmEstimate: € 40 / 60 -
#111
Een aardewerken sierschotel met een meerkleurig decor van een papegaai en vlinders bij een bloeiende tak. Achteraan gemerkt ‘B.D.’. Omstreeks 1800. En twee andere.
Plat décoratif en faïence à décor multicolore d'un perroquet et de papillons près d'une branche fleurie. Marqué 'BD' au dos. Vers 1800. Et deux autres.No longer availableDim. Ø 23 - 42 cmEstimate: € 180 / 220 -
#135
Een paar zilveren kandelaars in Lodewijk XV-stijl. Duitse keuren 835‰.
Une paire de bougeoirs en argent de style Louis XV. Poinçons allemands 835‰.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 250 / 350 -
#517
Een verguld zamakken pendule, bovenaan getooid met twee figuren. Kleine beschadiging onderaan. Op houten voetstuk.
Une pendule de cheminée en alliage de zinc doré, surmontée de deux personnages. Petits dégâts en bas. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 100 / 120 -
#475
Een handgeknoopt modern wollen karpet.
Un tapis en laine moderne noué à la main.No longer availableEstimate: € 100 / 120