#32Een vaas van Satsuma porselein met personages.
#189Een staande lamp met vier lichtpunten op messing voet met leeuwenpootjes. De elektriciteit dient vernieuwd te worden.
#151Maria Innocentia HummelEen Hummel Madonna, 46/1.
#291Een gedraaide Vlaams aardewerken vaas. Onduidelijk gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyDim. h 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#248Een lot van 6 stuks tin en verzilverd thee en koffieservies.
#220KashmirHandgeknoopt wollen karpet.
#31Een recent Brussels vaasje met glazen bloemen onder stolp.
A recent Brussels vase with glass flowers under a dome.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#159Een paar gepatineerd terracotta boeksteunen in de vorm van paardenhoofden.
A pair of patinated terracotta bookends in the shape of horse heads.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 50 -
No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 70 -
#226BeloutchHandgeknoopt wollen karpet.
Hand-knotted wool rug.No longer availableOnline onlyDim. 98 x 80 cmEstimate: € 35 / 45 -
#206Een paar engeltjes van verguld plaaster. Eén vleugel kapot. We voegen er een kleine wandconsole aan toe.
#175L. Francklot van 3 etsen-”Havenlandschap” - “Rivierlandschap”, “Havenzicht met kranen”, litho op papier gemengde techniek, gesigneerd onderaan “Franck L.”.
lot of 3 etchings -”Harbour landscape” - “River landscape”, “Haven view with cranes”, lithograph on paper mixed media, signed at the bottom “Franck L.”.No longer availableOnline onlyDim. 48 x 66cmEstimate: € 100 / 200