Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een zware vaas van blauw glas.

Een zware vaas van blauw glas.

Un vase en verre bleu épais.
Dim. h: 25 cm
SKU: 2906210593.
Auction day: 30 June 2021 19:00
Catalogue #593
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #172
    August Audenaert
    Period: 1872-1953

    “Vlucht naar Egypte”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd Sint-Gillis-Waas, 1900. Lichte verfschade. In een indrukwekkende eikenhouten baroklijst, bovenaan versierd met een Heilig Hart (150 x 115 cm).

    Fuite en Egypte. Huile sur toile. Signée et datée Sint-Gillis-Waas, 1900. Légère détérioration de peinture. Dans un impressionnant cadre baroque en chêne, dessus décoré d'un Sacré-Cœur 115 cm ).
    No longer available
    Dim. 94 x 75 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #697
    Alessi

    Een rond witmetalen schotel. Gemerkt.

    Un plat rond en métal blanc. Marqué.
    No longer available
    Dim. Ø: 40 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #384

    Een melkvrouwtje met koe van meerkleurig Delfts aardewerk. Restauratie aan een hoorn en een voetje en een pootje van het krukje manco. Gemerkt van Dextra onderaan.

    Femme laitière avec vache en faïence de Delft multicolore. Restauration sur une corne et un pied et un pied du tabouret manquants. Marqué par Dextra en bas.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #538

    Een moderne vaas van deels geglazuurd Chinees aardewerk, versierd met ringen. Onderaan gemerkt.

    Vase moderne en faïence de Chine partiellement glaçurée décoré d’anneaux. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #362
    Jos Trotteyn
    Period: 1910-2002

    “Hoevezicht”. Gesigneerd en gedateerd ‘43. Kleine herstelling.

    Farm View. Signé et daté '43. Petite réparation.
    No longer available
    Dim. 52,5 x 63 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #348

    Een koffer met bestek van verzilverd metaal (100). Lodewijk XV-motief. Compleet voor 12 personen. 84-delig plus een pollepel.

    Valise avec couverts en métal argenté (100). Motif Louis XV. Complet pour 12 personnes. 84 pièces plus une louche.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #627

    Twee vissen van meerkleurig Muranoglas.

    Deux poissons en verre de Murano multicolore.
    No longer available
    Dim. l: 34 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #130

    Een 18 K geelgouden ring bezet met email en een smaragd van +- 20 ct. Maat 50.

    Une bague en or jaune 18 kt sertie d'émail et d'une émeraude de +- 20 ct. Taille 50.
    No longer available
    Dim. 1,87 g
    Estimate: € 230 / 280
  • #162

    Een Venetiaans glazen spiegel met gegraveerde motieven en geblazen bloemetjes. Eèn bloemtje beschadigd.

    Miroir en verre de Venise avec des motifs gravés et des fleurettes soufflées. Une fleurette endommagée.
    No longer available
    Dim. 88 x 68 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #34
    Pol Mara
    Period: 1920-1998

    “Vrouw met kat”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd 6.12.80 en genummerd 129/200 buiten de plaat. Met dédicace.

    Femme au chat. Une lithographie. Signée, datée du 6.12.80 et numérotée 129/200 à l'extérieur de la planche. Avec dédicace.
    No longer available
    Dim. 36 x 53 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #148

    Een zilveren flessenhouder in de vorm van een barokke strijdwagen. Gemerkt.

    Un porte-bouteille en argent en forme de char baroque. Avec poinçon.
    No longer available
    Dim. l: 35 cm 806,45 g
    Estimate: € 400 / 450
  • #106

    Een ovaal gefineerd houten tafeltje, het blad bekleed met parketwerk en het geheel versierd met verguld beslag.

    Une table ovale en bois plaqué, la tablette parquettée et le tout décoré de garnitures dorées.
    No longer available
    Dim. 91 x 62 cm
    Estimate: € 220 / 240
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 juni 2021

Kijkdagen: vrijdag 25 en zaterdag 26 juni van 10 tot 17 uur ENKEL OP AFSPRAAK.   
Opnieuw binnenbrengen voor de veiling van augustus kan ENKEL OP AFSPRAAK van 2 tot en met 6 augustus.

29 June 2021 19:00
30 June 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 June 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More