Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een zwart lederen handtas.
Céline

Een zwart lederen handtas.

Sac à main en cuir noir.
SKU: 2806160603.
Category: Mode.
Auction day: 29 June 2016 19:00
Catalogue #603
Estimate: € 350 / 450
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #729

    Een oude Engelse hoge hoed in doos.

    Ancien haut de forme anglais dans sa boîte.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #597
    Delvaux

    Een zwart lederen handtas.

    Sac à main en cuir noir.
    No longer available
    Estimate: € 250 / 350

Other lots in this auction

  • #387

    Drie vazen in diverse uitvoeringen van geslepen Boheems kristal en rood gekleurd in de massa.

    Trois vases divers en cristal de Bohème taillé et coloré rouge dans la masse.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #725
    J. Michiels

    “Stilleven met bloemen en peren”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    Nature morte aux fleurs et aux poires”. Huile sur carton. Signé.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #369

    Twee ingelijste oude prenten van planten. Met de hand ingekleurd.

    Deux estampes encadrées représentant des plantes. Colorées à la main.
    No longer available
    Dim. 36 x 26 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #313

    Een lot amberkleurig glaswerk, bestaande uit een fruitschaal met onderschotel en een vaas naar ontwerp van Henri Heemskerk. Belgisch werk, de laatste Scailmont. Tijdperk Art deco.

    Lot de verrerie de couleur ambre comprenant une coupe à fruits avec présentoir et un vase d’après Henri Heemskerk. Travail belge, le dernier par Scailmont. Epoque art déco.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #791

    Een partij rechthoekige zoutvaatjes van monochroom wit aardewerk met een gezicht in reliëf en armen.

    Lot de salières rectangulaires en faïence monochrome blanche formées d’un visage et de bras.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #538

    Een grote Turkse samovar van verzilverd metaal.

    Grand samovar turque en métal argenté.
    No longer available
    Dim. h: 82 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #81
    Limoges

    Paar porseleinen vazen met afgeplatte buik en oren in de vorm van zwanenhalzen. Onderaan gemerkt.

    Paire de vases en porcelaine aux panses aplaties. Anses en forme de cols de cygnes. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #560

    Een ronde bilbiotheektafel van gefineerd hout in Georgianstijl met een gevacheteerd blad en vier laden in de gordel.

    Table de bibliothèque ronde en bois de placage de style Georgian. Tablette en vachette et quatre tiroirs en ceinture.
    No longer available
    Dim. Ø: 112 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #733

    Een wassen Mariabeeld onder stolp.

    Statuette de la Sainte-Vierge en cire. Sous globe en verre.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #606

    Twee Chinese houten armstoelen en een bijzettafeltje, versierd met een ingelegd decor van karpers en bloemen van parelmoer.

    Deux fauteuils Chinois et table d’appoint, décoré de fleurs de nacre et des carpes.
    No longer available
    Estimate: € 1500 / 1600
  • #749

    Barometer van gebeeldhouwd hout. Zwarte woud, begin XXste eeuw.

    Baromètre en bois sculpté. Forêt noire, début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. H 48 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #515

    Een faldistorium van verguld hout met messingen schoeisel naar Romeins voorbeeld.

    Faldistorium en bois doré aux sabots en laiton d’après un exemple romain.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 Juni

Deze veiling is volledig.

28 June 2016 19:00
29 June 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 June 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More