Other lots by Delvaux
Similar lots by type
-
#618Louis Vuiton
Een bruin lederen handtas met het gekende monogramdecor.
Sac à main en cuir brun décoré d’une répétition du logo.No longer availableEstimate: € 450 / 550 -
#611Louis Vuiton
Een bruin lederen handtas met het gekende monogramdecor.
Sac à main en cuir brun avec le motif connu au monogramme.No longer availableEstimate: € 400 / 500
Other lots in this auction
-
#171
“Hond”. Een beeld van zamak op een sokkel van meerkleurig marmer. Tijdperk art deco.
“Chien”. Sculpture en régule sur socle en marbre polychrome. Epoque art déco.No longer availableDim. l: 48 cmEstimate: € 120 / 180 -
#299Alphonse De ClercqPeriod: 1868 - 1945
“Begijnhofpoort te Brugge”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Porte du béguinage de Bruges”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 57 x 42 cmEstimate: € 200 / 300 -
#441
Een Afrikaanse reiziger van zwartgelakt recuperatiemetaal, een slavenketting uit Zanzibar, een bronzen armband versierd met een spin, een ebbenhouten bestek voor zes personen met drie extra vorken (niet gebruikt).
“Voyageur africain” en métal de récupération laqué noir, une chaîne d’esclave du Zanzibar, un bracelet en bronze décoré d’une araignée, un couvert en ébène pour six personnes plus trois fourchettes extra (jamais utilisé).No longer availableEstimate: € 20 / 40 -
#750
Een ‘Character Jug’ van polychroom aardewerk. Onderaan gemerkt.
Character jug en faïence polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 25 / 50 -
#45Dupont Paris, Croun en Hadson
Vijf verschillende aanstekers, één met lakwerk en twee laque de Chine.
Cinq allumeurs différents dont un en laque et deux en laque de Chine.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#459Antoine Ceysens
“Binnenkoer van een hoeve”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Basse cour d’une ferme”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 41 x 33,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#117SBS Solingen
Verguld bestek in koffer. Compleet voor 12 personen.
Couvert doré dans une ménagère. Complet pour 12 personnes.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#474
Drie kleine Boeddhistische aquarellen. Evenals een Mongoolse miniatuur.
Trois petites aquarelles bouddhistes. Ainsi qu’une miniature mongole.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#502Dordevic MiodragPeriod: °1936
“Compositie”. Litho. Gesigneerd en genummerd 24/100 buiten de plaat.
“Composition”. Litho. Signée et numérotée 24/100 hors planche.No longer availableDim. 94 x 65 cmEstimate: € 40 / 60 -
#772
Een Afrikaans beeld van brons.
Sculpture africaine en bronze.No longer availableDim. H 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#610
Een sobere eikenhouten tweedeurs vitrinekast.
Vitrine à deux portes en chêne.No longer available -
#414
Twee replica’s van zwaarden, waaronder een replica van het zwaard van Keizer Karel.
Deux répliques de sabres dont une du sabre de Charles Quint.No longer availableEstimate: € 80 / 100