Other lots by Delvaux
Similar lots by type
-
#611Louis VuitonEen bruin lederen handtas met het gekende monogramdecor.
Sac à main en cuir brun avec le motif connu au monogramme.No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#618Louis VuitonEen bruin lederen handtas met het gekende monogramdecor.
Sac à main en cuir brun décoré d’une répétition du logo.No longer availableEstimate: € 450 / 550
Other lots in this auction
-
#675Een witmetalen racewagen uit de jaren ‘20 met het opschrift ‘Indianapolis’ op de banden.
Voiture de course en métal blanc des années 20. Inscription “Indianapolis” sur les pneus.No longer availableDim. l: 31 cmEstimate: € 65 / 75 -
#728Een theepot op komfoor van blauw en wit Kaiserporselein met en decor van bloemen en vogels en een bronzen handvat. We voegen er een tijger op rots van Chinees aardewerk aan toe.
Théière sur réchaud en porcelaine Kaiser bleue et blanche décorée de fleurs et d’oiseaux et avec une anse en bronze. Nous ajoutons un tigre sur un rocher en faïence de Chine.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#592“Wagen met fantasiefiguren”. Gouache op papier. Gemonogrameerd ‘A.A.’.
“Char aux figures fantastiques”. Gouache sur papier. Monogramme A.A.No longer availableDim. 48 x 63 cmEstimate: € 80 / 120 -
#538Een Chinese vaas van geel aardewerk met een drakendecor in reliëf. Onderaan gemerkt.
Vase en faïence de Chine jaune à décor de dragons en relief. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 220 / 260 -
#243Een grote schijf versteend hout op metalen voet.
Grande disque de bois pétrifié sur support en métal.No longer availableDim. l: 60 cmEstimate: € 200 / 220 -
#6Een paar handgeknoopte Perzische karpetten. Slijtage.
Paire de carpettes persanes en laine. Nouées main. Usures.No longer availableDim. 246 x 126 & 180 x 146 cmEstimate: € 80 / 120 -
#371ChristofleEen bestek van verzilverd metaal voor twaalf personen, versierd met een Lodewijk XV-motief en in ménagère.
Couvert en métal argenté pour douze personnes. Décor Louis XV. Dans la ménagère.No longer availableEstimate: € 100 / 180 -
#432“St. Barbara”. Een aquarel op perkament(?). Volkskunst uit het begin van de XIXe eeuw.
“Sainte Barbe”. Aquarelle sur parchemin (?). Travail folkloriste du début du XIXe siècle.No longer availableDim. 13 x 8,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#686Een bureau van gesculpteerd eikenhout in Lodewijk XV inspiratie met aan weerskanten vijf laden. Jaren ‘30.
Bureau en chêne sculpté d’inspiration Louis XV avec cinq tiroirs des deux côtés. Années ‘30.No longer availableEstimate: € 20à / 240 -
#95Christaulin Aurelias Posivici“Naakt met stier”. Gemengde techniek op papier. Achteraan gesigneerd.
“Nu sur taureau”. Technique mixte sur papier. Signée au verso.No longer availableDim. 43 x 57 cmEstimate: € 80 / 120 -
#522H***“Compositie”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd 1972 op verso.
“Composition”. Huile sur panneau. Signé illisiblement et au verso daté 1972.No longer availableDim. 90 x 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#272L. Schuermans“Zicht op Mechelen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“La Tour Saint-Rombaut à Malines”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 57 x 47 cmEstimate: € 100 / 150

