Other lots by Delvaux
#618Louis Vuiton
Een bruin lederen handtas met het gekende monogramdecor.
#611Louis Vuiton
Sac à main en cuir brun avec le motif connu au monogramme.No longer availableEstimate: € 400/500
#242Frieda TirezPeriod: °1952
Drie aquarellen met symbolische voorstellingen. Gesigneerd.
Trois aquarelles aux représentations symboliques. Signées.No longer availableDim. 64 x 49 cmEstimate: € 120/200 -
#296
Een mahoniehouten tweedeurskast in Louis-Philippestijl met een lade en doucine.
#294Gies CosynsPeriod: 1920-1997
Een reeks van 28 kristallen wijnglazen op roze voet.
#1
Een lot van vier verschillende eenden, waarbij één als doosje.
#428
Een klein koffertje van zwartgelakt hout, ingelegd met vogels van parelmoer. Japans werk.
#5
Sac à main en métal argenté contenant quatre pièces de monnaie en argent e.a.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#582
“Indisch koppel”. Paar gouaches op doek. Modern werk.
“Couple indien”. Paire de gouaches sur tissu. Travail moderne.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#161
Twee verschillende verrekijkers in originele tassen, waarvan één gemerkt van Pentax.
#779
Beeldje van terracotta als allegorie op de oogst. Gesigneerd. M. Laeremans.
Statuette en terre cuite représentant une allégorie de la récolte. Signée M. Laeremans.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 30/50 -
#368
#702Roman ZuzukPeriod: °1961
“Drinkende man en vis met kippen” en “Maskerade”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘99.
“Homme buvant et poisson aux poules” et “Mascarade”. Aquarelles sur papier. Signées et datées ‘99.No longer availableDim. 17 x 24 cmEstimate: € 200/240