#217A. Lalouette
#235
Een serie van zes Engelse stoelen van mahoniehout, versierd met inlegwerk.
#179C. Gody (?)
”La fiancée. Intérieur élégant”. Huile sur toile. Signée. Petite réparation.No longer availableDim. 65 x 55 cmEstimate: € 300 / 500 -
#695
Twee XIXe eeuwse bolspiegels.
#682Romain De Saegher
#55
Cinq différentes épingles en or jaune 18 ct serties de diamants de taille ancienne, de saphirs, de corail et de perles.No longer availableDim. bruto: 5,75 gEstimate: € 200 / 250 -
#605
#510Swarovski
#423
#651
Masque africain en bois sculpté et noirci. La corne restaurée.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#587
Een partij diverse postzegels in 11 albums. 1. Zo goed als leeg album, Europa XIXde eeuw, interessant document maar in slechte staat. 2. Varia Duitsland en Groot-Brittannië. 3. Varia U.S.A., Canada e.a. 4. België omstreeks 1970. 5. Varia Frankrijk en Nederland. 6. België omstreeks 1980, enkele eerstedaguitgaven. 7. Tonga e.a. (Scouting), enkele Belgische e.a. 8. Oostenrijk. 9. België, jaren 70. 10. België, jaren 60. 11. Scouting 1960-1974. Evenals talrijke dozen met losse zegels, gefrankeerde ka(..)
Collection de timbres postes dans 11 albums. 1. Un album presque vide Europe XIXe siècle. Intéressant document mais en mauvais état. 2. Allemagne et Grande Bretagne. 3. U.S.A., Canada e.a. 4. Belgique vers 1970. 5. France, Pays Bas. 6. Belgique vers 1980, quelques éditions premier jour. 7. Tonga e.a. (scouting), quelques belges e.a. 8. Autriche. 9. Belgique, années 70. 10. Belgique, années 60. 11. Scouting 1960-1974. Ainsi que plusieurs boîtes aux timbres dépareillés, cartes affranchies, édition(..)No longer availableEstimate: € 220 / 240 -
#566