Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#686
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 333 x 105 cmEstimate: € 120/200 -
#20
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een diamant van ± 0,10 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 2,50 gEstimate: € 100/150 -
#763Hildebert Derre
Een gipsen buste van Edward Keurvels (1853-1916, componist en dirigent, leerling van Peter Benoit). Gesigneerd en gedateerd 1925.
Buste en plâtre représentant Edward Keurvels (1853-1916, compositeur et dirigent, élève de Pierre Benoit). Signé et daté 1925.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40/50 -
#586
Een eikenhouten vierdeurskast, versierd met zwartgelakte en gesculpteerde details. Basis laat XVIIIe eeuw.
Meuble à quatre portes aux détails en bois noirci et sculptés. XVIIIe siècle.No longer availableDim. 153 x 142 x 61 cmEstimate: € 200/300 -
#528
“Keizerin”. Een netsuké van ivoor. Japans werk, begin XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
"Impératrice". Un netsuké en ivoire. Oeuvre japonaise, début XXième siècle. Porte une marque en dessous.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 100/120 -
#118
Een vaas mauve glas met een verguld art nouveau decor. Omstreeks 1900.
Un vase en verre mauve avec une décoration style Art Déco doré.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 140/160 -
#548
Een paar vazen van meerkleurig Satsuma-aardewerk met een decor van bloemen en met linten aan ringen in hoogreliëf. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1900. Kleine restauratie aan één vaas.
Paire de vases en faïence polychrome de Satsuma à décor de fleurs et de rubans dans des anneaux en relief. Marque sous la base. Vers 1900. Petite restauration à l’un des deux.No longer availableDim. H. 41 cmEstimate: € 80/120 -
#754Wlodzimierz SzpingerPeriod: °1942
“Figuren met duiveltjes”. Een pendant. Olieverf op paneel. Gesigneerd en één van de twee gedateerd 1977.
“Personnages aux petits diables”. Pendants. Huile sur panneau. Signés et l’un des deux daté 1977.No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 200/300 -
#552Corneille
“Vrouw met kat”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘98 en genummerd 111/150 buiten de plaat.
“Femme et chat”. Lithographie. Signée, datée 1998 et numérotée 111/150 hors planche.No longer availableDim. 76 x 56 cmEstimate: € 220/260 -
#635Swarovski
Een lot van vier verschillende hondjes van geslepen kleurloos kristal.
Lot de quatre chiens en cristal taillé incolore.No longer availableDim. h: 3 - 6 cmEstimate: € 70/100 -
#815
Een bol karafje met vijf bijbehorende glaasjes met een handgeschilderd bloemendecor.
Carafon sphérique et cinq gouttes assorties à décor de fleurs peint à la main.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 40/60 -
#340
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en twee robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct et de deux rubis ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 2,40 gEstimate: € 450/550