Similar lots by type
-
#323Een lot van drie verschillende vintage handtassen.
Un lot de trois sacs à main vintage.No longer availableEstimate: € 65 / 80 -
#151Louis VuittonEen pochette model “Milla Trunk”. Limited edition.
Une pochette modèle “Milla Trunk”. Edition limitée.No longer availableEstimate: € 200 / 250 -
#798EscadaEen handtas van bruin leder.
Un sac à main en cuir brun.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#167Delvaux, BruxellesEen handtas van cognackleurig boxcalfleder. In stofzak en met certificaat.
Un sac à main en vachette de couleur cognac. Dans un sac anti-poussières et avec certificat.No longer availableEstimate: € 220 / 240 -
#747Een paar Chinese muiltjes van messing met gegraveerd decor.
Une paire de mules chinoise en laiton et décor gravé.No longer availableDim. l: 23 cmEstimate: € 80 / 100 -
#900Omega SeamasterEen vergulde dameshorloge.
Une montre pour dames dorée.No longer availableEstimate: € 200 / 300
Other lots in this auction
-
#544Filip Staes“Urban chaos”. Een reeks van negen etsen. Genummerd op vier exemplaren en gedateerd ‘94.
“Chaos urbain”. Une série de neuf eaux-fortes. Quatre pièces numérotées et datées ‘94.No longer availableDim. 23 x 15,5 cmEstimate: € 90 / 120 -
#556Een marqueterie ladenkastje met een witmarmeren blad.
Un petit meuble à tiroirs, marqueterie, tablette en marbre blanc.No longer availableDim. 79 x 35 x 35 cmEstimate: € 190 / 210 -
#342“Nomaden te paard bij een oase”. Olieverf op doek. Recenter atelierwerk in de geest van de XIXe eeuw.
”Nomades à cheval et oase”. Huile sur toile. Travail d’atelier récent dans l’esprit du XIXème siècle.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 200 / 240 -
#315Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,23 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,23 ct.No longer availableDim. 2,30 gEstimate: € 200 / 250 -
#404Jozef MousPeriod: 1896-1968“Havenzicht” en “Arbeider”. Twee tekeningen op papier. Beide Gesigneerd.
”Vue portuaire” & “ Ouvrier”. Deux dessins sur papier. Signés.No longer availableDim. 23 x 33 & 13 x 17 cmEstimate: € 60 / 100 -
#66Een gebeeldhouwde armstoel in Lodewijk XVI-stijl.
Un fauteuil sculpté style Louis XVI.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#34Karel-Jan Van den HeuvelPeriod: 1913 - 1991“Studie van een zittende man”. Pen op papier. Gesigneerd.
“Etude d’un homme assis”. Encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 18,5 x 16,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#469Carle Vernet“Paarden”. Een lithografie door Delpech in mahoniehouten kader. Gesigneerd binnen de plaat. Bijgevoegd een Franstalig boek over de kunstenaar uit 1925.
”Chevaux”. Une lithographie par Delpech dans encadrement en acajou. Signée dans la planche. Nous ajoutons un livre (français) sur l’artiste, 1925.No longer availableDim. 40 x 54 cmEstimate: € 60 / 80 -
#592Een butlerspiegel met gebombeerd glas en vergulde lijst.
Un miroir majordome.No longer availableDim. ø 100 cmEstimate: € 200 / 220 -
#608“Geisha”. Een beeldje van gesculpteerd jade. In een doos.
”Geisha”. Une statue en jade sculptée. Dans une boîte.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#770Een licht gele ovale briljant in gesloten AIG certificaat van 0,42 ct. Kleur FLY. VS1.
Un brillant jaune clair dans un certificat sous scellé. 4,42 ct. Couleur FLY. VS1.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#553“Schakers”. Een ivoren netsuke.
”Joueurs d’échecs”. Un netsuke en ivoire.No longer availableDim. l: 5 cmEstimate: € 90 / 120

