Other lots by Delvaux
-
#241DelvauxEen bruin lederen handtas.
Sac à main en cuir brun.No longer availableEstimate: € 200 / 250 -
#283DelvauxEen bruin lederen portefeuille. Uitgave in samenwerking met ASLK - Fortis.
Portefeuille en cuir brun. Ed. en collaboration avec ASLK-Fortis.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#108DelvauxEen zijden foulard in originele doos.
Foulard en soie dans la boîte d’origine.No longer availableDim. 85 x 85 cmEstimate: € 140 / 200 -
#118DelvauxEen beige lederen heuptasje. In originele doos.
Sac banane beige en cuir. Dans la boîte d’origine.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 240 / 300 -
#133DelvauxEen zwart boxkalfslederen pochette. In draagtas.
Pochette en vachette noir. Dans le sac à porter.No longer availableDim. 19 x 30 cmEstimate: € 140 / 200 -
#148DelvauxEen zwart lederen handtas ‘crossbody’ met stofzak.
Sac à main Crossbody en cuir noir. Avec sac de protection.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 240 / 300
Similar lots by type
-
#281Hermes, ParisEen lederen heuptasje (11 x 14 cm), een paar dameshandschoenen en een lederen bandje. In doos.
Sac banane en cuir (11 x 14 cm), une paire de gants et une ceinture en cuir. Dans une boîte.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#163‘Must’ de CartierEen zonnebril in origineel etui en met certificaat
Paire de lunettes de soleil dans l’étui d’origine et avec certificat.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#378Twee vintage handtassen van resp. bruin en zwart krokodillenleder.
Deux sac à mains vintage en croco brun resp. noir.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#151Een portefeuille in beige vernis-leder. Met doosje. Datacode TH1022.
Portefeuille en cuir beige vernis. Avec boîte. Code TH1022.No longer availableDim. 10 x 11 cmEstimate: € 240 / 300 -
#178Hermes, ParisEen zijden foulard in originele doos.
Foulard en soie dans la boîte d’origine.No longer availableDim. 90 x 90 cmEstimate: € 140 / 200 -
#161Louis VuittonEen oranje vernis lederen handtas.
Sac à main en cuir vernis orange.No longer availableDim. h:26 cmEstimate: € 300 / 400 -
#121‘Must’ de CartierEen zijden foulard in originele doos.
Foulard en soie dans la boîte d’origine.No longer availableDim. 85 x 85 cmEstimate: € 140 / 200 -
#157Een handtas, model ‘Calicot’ in zwart-grijs. Met stofzak.
Sac à main modèle Calocot en noir et gris. Avec sac de protection.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 380 / 420 -
#168KenzoEen zijde foulard in originele doos.
Foulard en soie dans la boîte d’origine.No longer availableDim. 55 x 165 cmEstimate: € 40 / 50 -
#259Een antieke boord in kant, ingekaderd in octogonale lijst met uitsparingen voor twee foto’s.
Bordure ancienne en dentelle. Dans un cadre octogonal avec découpures ovales pour deux photos.No longer availableDim. Ø: 67 cmEstimate: € 180 / 250
Other lots in this auction
-
#153AmphoraEen art deco sierkruik van aardewerk met emaildecoratie van een vogel en andere motieven. Onderaan gemerkt.
Vase décoratif art déco en faïence à décor émaillé d’un oiseau et de plantes. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 150 / 200 -
#44Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Boomezel - Waasland”. Ets. Gesigneerd en genummerd 54/100 buiten de plaat.
“Boomezel - Waasland”. Eau-forte. Signée et numérotée 54/100 hors planche.No longer availableDim. 37 x 65 cmEstimate: € 100 / 120 -
#602Een bollantaarn met vier lichtpunten.
Une lanterne boule à quatre points lumineux.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 420 / 460 -
#725Een ovale tafel met kantelbaar blad en op wieltjes.
Table ovale à abattant et sur roulettes.No longer availableDim. b: 118 cmEstimate: € 80 / 120 -
#377Een paar rood koperen kandelaars.
Paire de bougeoirs en cuivre rouge.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 40 / 50 -
#435Een groot lot bid-, rouw-, communie- en andere prentjes, prentkaarten enz.
Grand lot de cartes postales, images de prière, de communion etc.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#260Geelgouden Portugaleser van 100 Mark 1886, ontwerp J. Lorenz. Gemonteerd als hanger. Ter herdenking van de eerste steenlegging van het Rathaus van Hamburg, dat afbrandde in 1843.
Portugaleser de 100 Mark 1886 en or jaune. Dessin J. Lorenz. Montée en pendentif. Commémorant la construction de l’Hôtel de Ville de Hambourg, détruit dans l’incendie de 1843.No longer availableDim. 36,8 g brutoEstimate: € 2000 / 3000 -
#113“Pleurante”. Een gietijzeren reliëf.
“Pleurante”. Relief en fonte.No longer availableDim. 57,5 x 39,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#204“Pastoraal landschap met personage en koeien”. Olieverf op doek. XIXe eeuw.
”Paysage pastorale, personnages et vaches”. Huile sur toile. XIXème siècle.No longer availableDim. 19 x 28 cmEstimate: € 500 / 600 -
#729Leonardo TorfsPeriod: °1927“De kunstenaar”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“L’artiste”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#285Een lederen tweezitsbank.
Canapé à deux personnes en cuir brun.No longer availableDim. b: 157 cmEstimate: € 100 / 150 -
#218Een paar schotels van meerkleurig Hollands aardewerk met een decor van een bloemenvaas op het plat en een Japans geïnspireerd decor op de vleugel. XIXe eeuw. (haarscheur en letsels aan de rand).
Paire de plats en faïence polychrome hollandaise décorés d’un vase fleuri dans le creux et d’un décor à la japonaise sur les ailes. XIXe siècle. (Cheveux et usures au bord).No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 150 / 200

