Other lots in this auction
-
#893
Een koperen luchtertje met zes kaarsenhouders en twee rijen lampjes en versierd met kristallen pendeloques.
Un petit lustre en cuivre à six bougeoirs et deux rangées de lampes, décoration de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 80 / 100 -
#106
Een gefineerde ronde tafel op centrale poot, eindigend in drie voluten.
Une table ronde en bois de placage sur pied central se terminant en trois volutes.No longer availableDim. h: 78 cm Ø: 100 cmEstimate: € 40 / 60 -
#548
“Oude man en vrouw.” Twee benen netsukes.
Deux netsukes en os sculpté, représentant un homme et une femme.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#101
Twaalf zilveren koffielepeltjes in etui. 800‰.
Douze cuillères à café en argent dans un étui. 800 ‰.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#170
Een 18 karaats wit gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,56 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct.
Un bracelet en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,56 ct.No longer availableDim. 22,95 gEstimate: € 1300 / 1500 -
#591
Twee geisha’s van gesculpteerd jade. Op houten sokkeltjes.
Deux Geishas en jade sculptée. Sur socles en bois.No longer availableDim. h: 20 & 22 cmEstimate: € 80 / 100 -
#104
“Visserstafereel.” Olieverf op doek. Toegeschreven aan een leerling van Vernet.
”Scène de pêche”. Huile sur toile. Attribuée à un élève de Vernet.No longer availableDim. 65 x 45 cmEstimate: € 100 / 140 -
#825Swarovski
Een treintje van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een locomotief, een kolenwagon, personenwagon, tankwagen en een containerwagon. Op houten treinspoor. Bijgevoegd een brugboog en een kristallen belletje.
Un petit train en cristal taillé incolore, comprenant une locomotive, un wagon à charbon, un wagon pour voyageurs, un wagon à combustible et un wagon conteneur. Sur rails en bois. Nous ajoutons un pont et une clochette en cristal.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#887
Luchtertje met kristallen hangertjes en gelakte metalen roosjes.
Un petit lustre, pendentifs en cristal et petites roses en métal laqué.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 50 / 60 -
#834J Severin
“Netels”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Orties”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 40 x 27 cmEstimate: € 30 / 40 -
#679
Een directoire tafel van fruithout met een demi-lune klapblad.
Une table directoire en bois fruitier et tablette demi-lune.No longer availableDim. Ø: 103 cmEstimate: € 200 / 300 -
#812
“Gebouw te Tokio”. Een Japanse houtsnede (harimaze-prent). Vermoedelijk Hiroshige. XIXe eeuw.
”Immeuble à Tokyo”. Une gravure sur bois japonaise. (Image Harimaze).No longer availableDim. 11 x 13,5 cmEstimate: € 80 / 100