Similar lots by type
-
#777
Een gevarieerd lot glaswerk, bestaande uit karaffen en borreltjes, zes grote glazen, een toiletstel, schaaltjes en een vaasje.
Lot de verrerie varié comprenant des carafes, des gouttes, six verres, une garniture de toilette, des petits plats et un petit vase.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#772
Een grote partij glasserviezen van geslepen kristal.
Grande partie de services en cristal taillé.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#394Val St. Lambert
Drie paar kandelaars van deels gesatineerd glas, gedragen door een beeltenis van het Heilig Hart. Twee gemerkt.
Trois paires de candélabres en verre partiellement satiné portés par une statuette du Sacré Coeur. Deux avec marque.No longer availableEstimate: € 30/60 -
#477
Een designvaas van meerkleurig glaspasta. Vermoedelijk Italiaans.
Vase design en pâte de verre polychrome. Probablement italien.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 30/50 -
#93
Twee lage ronde vazen van Booms glas met twee verschillende vergulde decors. Jaren ‘30 - ‘40.
Deux vases bas ronds en verre de Boom à décors dorés. Années 30-40.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#37
Een vaas van kleurloos geslepen kristal en een designvaasje van geblazen glas.
Vase en cristal taillé incolore et un petit vase design en verre soufflé.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#331
Twee bolle vaasjes van Booms glas, resp. roze en groengekorreld met vergulde decors. Medio XXe eeuw.
Deux petits vases sphériques en verre de Boom respectivement rose et vert aux détails dorés. Milieu du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#789
Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit een coupe op verzilverde voet, diverse vaasjes, een gedeelte toiletstelletje van Val St. Lambert, drie bokalen, een olielamp, ...
Lot de cristaux et de verrerie comprenant une coupe sur pied en métal argenté, petits vases divers, une partie de garniture de toilette de Val Saint-Lambert, trois pots, une lampe à huile etc.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#313
Een lot amberkleurig glaswerk, bestaande uit een fruitschaal met onderschotel en een vaas naar ontwerp van Henri Heemskerk. Belgisch werk, de laatste Scailmont. Tijdperk Art deco.
Lot de verrerie de couleur ambre comprenant une coupe à fruits avec présentoir et un vase d’après Henri Heemskerk. Travail belge, le dernier par Scailmont. Epoque art déco.No longer availableEstimate: € 20/30
Other lots in this auction
-
#658
Twee bronzen staande Boeddha’s in verschillende gedaantes.
Deux Bouddha debout en bronze en différentes apparitions.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 300/400 -
#355Neubauer à Verviers
Een oeil-de-boeufklok in kast van zwartgelakt hout met albasten wijzerplaat met geëmailleerde romeinse cijfers en rondom versierd met koperen inlegwerk.
Pendule oeil-de-boeuf en bois noirci à cadran en albâtre aux chiffres romains et entouré d’incrustations en cuivre.No longer availableDim. 59 x 52 cmEstimate: € 100/150 -
#507
Een lot polychroom porselein. Een rechthoekig doosje in nabootsing van de Compagnie des Indes met een wapenschild en een decor van veelkleurige bloemen, vergulde friezen en bianco-sopra-bianco omlijstingen. Gemerkt Limoges France en met een pastiche op de Chinese keizerlijke merken. Een bord met een bloemendecor naar de famille rose. Drie borden met vergulde initialen C.M. en een rozendecor naar Meissen voorbeeld. Een recipiënt met verzilverd metalen randen (hersteld). Frans merk.
Lot de porcelaines polychromes. Petite boîte rectangulaire imitant la Compagnie des Indes avec blason et décor de fleurs, de frises dorées et des encadrements en blanc sur blanc. Marque Limoges France et avec une pastiche des marques impériales chinoises. Une assiette à décor de fleurs d’après la famille rose. Trois assiettes aux initiales C.M. dorées d’après les porcelaines de Meissen. Un récipient aux bords argentés (réparé). Poinçon français.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#204
“Maria met kind”. Olieverf op doek. Enkele restauraties. Eerste helft XVIIIe eeuw met XIXe eeuwse herdoeking.
“Vierge à l’Enfant”. Huile sur toile. Quelques restaurations. Première moitié du XVIIIe siècle et retoilée aux XIXe siècle.No longer availableDim. 71 x 59 cmEstimate: € 800/1200 -
#466
Een klein Italiaans meubel van goudgepatineerd hout met drie laden.
Petit meuble italien en bois doré ouvrant à trois tiroirs.No longer availableDim. b: 57 cmEstimate: € 40/50 -
#75Niki de Saint Phalle en Lalique
Een eau de toilette en een eau de parfum van 59 en 75 ml.
Une eau de toilette de 59 ml et une eau de parfum de 75 ml.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#206Gebr. Petzina Hofpianofabriken, Schwerin
Een zwartgelakte kwartvleugelpiano in goede staat en gestemd. Noord-Duitse makelij.
Piano à quart queue. En bon état. Fabrication Nord Allemagne.No longer availableEstimate: € 3000/4500 -
#351
Zes likeurglaasjes van Muranoglas in verschillende kleuren, versierd met vergulde motieven. Gemerkt.
Six gouttes à liqueur en verre de Murano de différentes couleurs décorées aux motifs dorés. Marquées.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#20
Een oude camera Paillard Bolex model H16 reflex Nr.139942. Met handleiding en statief. Jaren ‘50.
Une ancienne caméra Paillard Bolex modèle H16 reflex nr. 139942. Avec manuel et statif. Années 50.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#102Paul BoonaertPeriod: °1946
Twee plattelandsgezichten. Olieverf op doek. Beide gesigneerd en resp. gedateerd ‘76 & ‘77.
Deux vues de campagne. Huile sur toile. Signées et respectivement datées ‘76 et ‘77.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 60/80 -
#84
“Boten”. Twee tekeningen in houtskool en kleurkrijt.
“Bateaux”. Deux dessins. Fusain et pastel.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#640
Een Arabische dolk met handvat en schede van gedreven geel koper en versieringen op het lemmet.
Dague arabe à poignée et fourreau en cuivre jaune repoussé. Lame décorée.No longer availableEstimate: € 50/80