Other lots in this auction
-
#691
Een Chinese tijger van gesculpteerd hout op sokkel.
Un tigre chinois en bois sculpté sur un socle.No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 80/120 -
#578
Een paar balustervazen van Chinees porselein met decors van spelende kinderen in cartouches en met famille-rose motieven.
Une paire de vases balustre en porcelaine de Chine, décors d’enfants jouants et motifs famille-rose.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 200/300 -
#615
Een paar dekselvazen van blauw en wit Chinees porselein met een decor van vogels.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine bleue et blanche, décor d’oiseaux.No longer availableDim. h : 48 cmEstimate: € 180/200 -
#761
Een bordje van Imariporselein.
Une assiette en porcelaine Imari.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 20/30 -
#381
Twee terrines en een schaal van tin.
Deux terrines et un plat en étain.No longer availableDim. h: 30 & Ø: 33 cmEstimate: € 25/35 -
#382Val St. Lambert
Een driedlig toiletstelletje van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Une garniture de toilette en trois pièces en cristal incolore taillé. Avec marque.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#393
Schemerlampje van verguld koper in de vorm van een rozenstruIk.
Une petite lampe en cuivre doré en forme de rosier.No longer availableEstimate: € 20/40 -
#334
“Schaatsers bij een molen”. Olieverf op paneel. Omstreeks 1900.
”Patineurs et moulin”. Huile sur panneau. +- 1900.No longer availableDim. 20 x 26 cmEstimate: € 100/150 -
#198Hilaire BalsPeriod: °1940
“Schapen op de oever”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Moutons sur la rive”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 420/480 -
#706Metro
Een mechanisch geknoopt wollen tapijt. Belgische makelij.
Un tapis en laine noué mécaniquement. Fabrication belge.No longer availableDim. 230 x 160 cmEstimate: € 50/80 -
#744
Een lot van twee sprookjesboeken - “De sprookjes van Grimm, Geïllustreerd door Anton Piek.” & “Er was eens - ‘Uit de grote Sprookjesschat’ door Marian Hesper-Sint”. We voegen er een strip van Pinocchio van Walt Disney aan toe.
Un lot de livres de contes: “De sprookjes van Grimm, illustrations par Anton Piek” et “Er was eens - Uit de grote Sprookjesschat” par Marian Hesper-Sint. Nous ajoutons une bande-dessinée de Pinochio de Walt Disney.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#215
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,55 ct. en een Colombiaanse smaragd van ± 2,20 ct.
Une bague en or blanc sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,55 ct et une émeraude de Colombie de +- 2,20 ct.No longer availableDim. 6,40 gEstimate: € 2000/2200