#371
#536
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#797
Een Garuda van gebeeldhouwd hardhout. Zuid-Oost Azië.
#361
Een oude weegschaal met een assortiment aan gewichten.
#352
‘ Les Artistes’. Eerbetoon aan Leo Ferré. Tekst en lithografieën van verschillende vrienden en kennissen. Nr. 2 van 150 exemplaren
”Les Artistes”. Hommage à Leo Ferré. Texte et lithographies de différents amis et famille. N° 2 de 150 exemplaires.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#306
Een tweeledig meubel met twee paneeldeuren.
#678
Un petit Samovar anglais en métal argenté style Adam. Fin XIXème siècle. Marque sous la base. Marque de fabrication A&JZ.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 65/85 -
#891Mats Jonasson, Sweden
#485
#834
Een gesculpteerd houten wandspiegel.
#787
Vijf verschillende koffiekannen van tin, waarbij één zonder deksel.
#848
Een halluchter van messing met een centrale coupe en drie bloemvormige kapjes.