#339
#653
Twee hoornvormige sierstukken van gedreven, gehamerd en verzilverd koper.
#617
Een lange bajonet in lederen schede. Met serienummer.
#466
“Medal”. Een zwartlederen relax met drie standen.
#536
Lampadaire en bois sculpté et polychrome à décor de style paléochrétien.No longer availableDim. h: 175 cmEstimate: € 60 / 100 -
#624Bob StikkersPeriod: °1944
“Compositie”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 64/75 buiten de plaat.
"Composition". Une lithographie. Signée et numérotée 64/75 hors planche.No longer availableDim. 37 x 49 cmEstimate: € 50 / 80 -
#638
Een bajonet in metalen schede.
#5
Een antiek goudweegschaaltje met compleet gewichtensetje en in doosje.
#418
#308
Een koperen beddenpan met gedraaide steel.
Un bassin de lit en cuivre avec une poignée torsadée.No longer availableDim. l: 103 cmEstimate: € 45 / 60 -
#300
Une demi-alliance américaine en or blanc 18 kt sertie de diamants taille marquis et de baguettes d'un poids combiné de +- 0,42 ct.No longer availableDim. 5,32 gEstimate: € 550 / 650 -
#437Paul Sersté
“Mannenhoofd”. Terracotta op houten sokkel.
"Tête d'homme". Terre cuite sur socle en bois.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 80 / 100