Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een zwarte vilten hoge hoed gemerkt London Fashion en met kartonnen hoedendoos van Oud Huis Félix Goemans Zoon, Kammenstraat.

Een zwarte vilten hoge hoed gemerkt London Fashion en met kartonnen hoedendoos van Oud Huis Félix Goemans Zoon, Kammenstraat.

Un haut-de-forme en feutre noir marqué London Fashion et avec une boîte à chapeaux en carton par Oud Huis Félix Goemans Zoon, Kammenstraat.
SKU: 2906210081.
Auction day: 29 June 2021 19:00
Catalogue #81
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #657
    Benzing

    Een oude constateur voor de duivensport.

    Une vieille horloge pour le sport colombophile.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #629
    M. J. Wené

    “Heer bij vier naakte vrouwen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Seigneur avec quatre femmes nues. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 89 x 99 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #373

    Een gepolychromeerde plaasteren missiespaarpot.

    Une tirelire de mission en plâtre polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #688

    Twee houten speculaasplanken.

    Deux planches de spéculoos en bois.
    No longer available
    Dim. 69 x 11 & 9 x 43 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #698

    Een vaas van geslepen kleurloos kristal.

    Un vase en cristal incolore taillé.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #150

    Een 18 K witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,75 ct. HVSI.

    Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un solitaire de +- 0,75 ct. HVSI.
    No longer available
    Dim. 7,10 g
    Estimate: € 1600 / 1800
  • #686
    C.M. Hammar, Göteborg

    Een koperen scheepslantaarn (mastlicht). Kleine beschadiging aan het glas.

    Une lanterne de navire en cuivre (lumière de mât). Légers dommages au verre.
    No longer available
    Dim. h: 47,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #297

    Een paar messingen scheepslampjes, waarbij één gemonteerd op elektriciteit.

    Une paire de lampes de navire en laiton, dont l'une est montée à l'électricité.
    No longer available
    Dim. h: 18 & 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #270

    Een briljant van 0,56 ct. G VS2 in gesloten rapport en met certificaat.

    Un brillant de 0,56 ct. G VS2 en rapport fermé et avec certificat.
    No longer available
    Estimate: € 700 / 900
  • #261

    Een oude Duitse brandweerhelm.

    Un vieux casque de pompier allemand.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 160
  • #148

    Een zilveren flessenhouder in de vorm van een barokke strijdwagen. Gemerkt.

    Un porte-bouteille en argent en forme de char baroque. Avec poinçon.
    No longer available
    Dim. l: 35 cm 806,45 g
    Estimate: € 400 / 450
  • #176

    Een blank houten vitrine in Hollandse stijl met onderaan drie laden en de kroon rijkelijk uitgewerkt met linten en een siervaas

    Une vitrine en bois blanc de style hollandais avec trois tiroirs en bas et la couronne richement décorée de rubans et d'un vase décoratif.
    No longer available
    Dim. 252 x 166 x 54 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 juni 2021

Kijkdagen: vrijdag 25 en zaterdag 26 juni van 10 tot 17 uur ENKEL OP AFSPRAAK.   
Opnieuw binnenbrengen voor de veiling van augustus kan ENKEL OP AFSPRAAK van 2 tot en met 6 augustus.

29 June 2021 19:00
30 June 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 June 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More