#767
Een paar documentatieboeken m.b.t. Harley Davidson. Ed. Rebo & R&B.
#63
Een Hongaarse boterkarner met glazen bokaal en een oude sodafles.
#761
Een vintage kunststof hanglamp. Jaren ‘60.
#702Jan CockxPeriod: 1891 - 1976
Een meerkleurig geglazuurd aardewerken bord. Gesigneerd.
Assiette en faïence polychrome. Signée.No longer availableDim. Ø: 34 cmEstimate: € 80/120 -
#679De Smedt
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 34 cmEstimate: € 40/60 -
#331
Een oude balgcamera met glasplaten. Op statief.
#88
“Moeder Gods Pokrov”. Messingen reisicoon met blauw email.
Mère de Dieu Pokrov . Icône de voyage en laiton avec émail bleu.No longer availableDim. 17,5 x 10 cmEstimate: € 70/100 -
#680Henri RobertsPeriod: 1865 - 1929
“Stilleven met brioche, een kopje, een boeket en dameshandschoenen op een kanten lap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux brioche, une tasse, un bouquet et des gants sur une dentelle”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 44 x 37 cmEstimate: € 300/400 -
#69L. Voets
“Watermolen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Moulin à eau . Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 44 x 54 cmEstimate: € 100/120 -
#74Herman GrietenPeriod: 1902 - 1969
“Zicht op de Kalmthoutse heide”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de la Kalmthoutse heide . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 70 x 55 cmEstimate: € 50/80 -
#148
“Rondom het kruis”. Bronzen icoon met lichtblauw email.
#164G. Lambert
“Schapen en kippen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Moutons et poulets . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 32 x 41 cmEstimate: € 150/250