#327
Een Afrikaans houten handvat, fijn geciseleerd. Kuba (DRC).
Une poignée en bois africaine, finement ciselée. Kuba, RDC.No longer availableDim. L. 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#243
Een paar bronzen tafellampen.
#220
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 2,45 ct.No longer availableDim. 10,45 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#487
Een Afrikaans mes en schede evenals zes pijlen met ijzeren punten. D.R.C.
#527
#637
Een bronzen beeld van een Boeddha op een Fo-hond.
#296
Een sobere tweedeurs garderobe met twee laden onderaan.
#227
#225
Une chaîne en or blanc 18 ct et pendentif serti d’un diamant central de 0,72 ct et de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 2 gEstimate: € 1250 / 1350 -
#69Kees Van den Bree
“Bergriviertje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#678
Een Japanse doos van papier-maché , versierd met een bloemendecor.
#348Simboli
Een vaas van meerkleurig Italiaans aardewerk met bloemendecor.