Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een zwartgelakte Chinese houten sokkel met marmeren blad.

Een zwartgelakte Chinese houten sokkel met marmeren blad.

Un socle chinois en bois laqué noir avec dessus en marbre.
Dim. h: 46 cm Ø: 42 cm
SKU: 2505210426.
Auction day: 26 May 2021 19:00
Catalogue #426
Estimate: € 100 / 140
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #427

    Een paar dekselvazen van polychroom Frans porselein. Onderaan gemerkt.

    Paire de vases en porcelaine polychrome française avec couvercle. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. H. 44 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #34

    Een lot van drie kleine aquarelletjes op papier. Omstreeks 1900.

    Un lot de trois petites aquarelles sur papier. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. 7 x 12 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #647

    Een Madonna met kind van meerkleurig en verguld porselein. Onder stolp.

    Une Vierge à l'Enfant en porcelaine multicolore et dorée. Sous cloche.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm (stolp)
    Estimate: € 60 / 80
  • #497

    “Zittend personage”. Een okimono van fijn gesculpteerd en gepolychromeerd ivoor. Eerste helft XXe eeuw. Onderaan gesigneerd.

    Personnage assis . Un okimono en ivoire finement sculpté et polychrome. Première moitié du 20ème siècle. Signé en bas.
    No longer available
    Dim. h: 9 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #119

    “Pijproker aan Leuvense stoof”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Fumeur de pipe près d’un poêle de Louvain . Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 39 x 49 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #134
    H. Op de Beeck

    “Hoeves”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Hoeves . Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #400
    Bormioli Rocco, Italia.

    Een fruitschaal en twee kommetjes van kleurloos glas met verzilverde monturen. De kommetjes gemerkt. Jaren ‘60.

    Un bol de fruits et deux bols en verre incolore avec des cadres en métal argenté. Les bols sont marqués. Années 1960.
    No longer available
    Dim. Ø: 12 & 23 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #218
    J. Cremers

    “De vioolspeler”. Een glasraam in lichtbak.

    Le violoniste . Une vitre en verre dans une boîte à lumière.
    No longer available
    Dim. 142 x 104 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #646

    Twee Chinese gesculpteerd hardhouten sokkels, waarbij de grootste met marmeren blad.

    Deux socles chinois en bois dur sculpté, le plus grand avec dessus en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 21 & 46 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #681
    Amphora, Austria

    Een sierjardinière van meerkleurig porselein, geflankeerd door twee meisjes. Onderaan gemerkt.

    Une jardinière décorative en porcelaine multicolore, flanquée de deux filles. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #528

    Een bronzen hallantaarn met facetgeslepen glas.

    Lanterne de vestibule en bronze avec verre à facettes.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #114

    Een butlerspiegel in verguld houten lijst.

    Un miroir de majordome dans un cadre en bois doré.
    No longer available
    Dim. Ø: 79 cm
    Estimate: € 160 / 180
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Mei 2021

Tentoonstelling enkel op afspraak - 21 & 22 Mei 10.00 - 17.00. Catalogus in .pdf verkrijgbaar op de downloads pagina

25 May 2021 19:00
26 May 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 May 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More