Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een zwartgepatineerd smeedijzeren rek met zes houten legplanken.

Een zwartgepatineerd smeedijzeren rek met zes houten legplanken.

Un support en fer forgé patiné noir avec six étagères en bois.
Dim. 214 x 113 x 36 cm
SKU: 2408210539.
Category: Meubel.
Auction day: 25 August 2021 19:00
Catalogue #539
Estimate: € 200 / 400
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #126

    Een uit drie delen opgebouwd grenenhouten meubel.

    Un meuble en pin composé de trois parties superposées
    No longer available
    Dim. 185 X 116 X 55 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #595

    Een eikenhouten koffer in Régencestijl. Omstreeks 1800.

    Un coffre en chêne de style Régence. Vers 1800.
    No longer available
    Dim. 62 x 133 x 59 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #580

    Een klasseermeubeltje met rolluik.

    Un classeur avec volet roulant.
    No longer available
    Dim. h: 120 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #645

    Een houten zuil met imitatiemarmeren schildering.

    Une colonne en bois avec une peinture imitation marbre.
    No longer available
    Dim. h: 135 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #246

    Een grijsgepatineerde commode in Lodewijk XVI-stijl met twee grote en twee kleine laden en een marmeren blad.

    Commode de style Louis XVI à patine grise avec deux grands et deux petits tiroirs et un dessus en marbre.
    No longer available
    Dim. 85 x 131 x 52 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #600

    Een notenhouten tafelvitrine.

    Une vitrine de table en noyer.
    No longer available
    Dim. 76 x 86 x 47 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #306

    Een gesculpteerde kuipfauteuil, bekleed met tapisserie., We voegen er een Régence voetbankje,bekleed met naaldwerk aan toe.

    Un crapaud sculpté, recouvert de tapisserie. On ajoute un pouf Régence tapissé.
    No longer available
    Dim. h: 94 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #566

    Een mahoniehouten klapsecretaire met vier laden onder het blad en binnenin zes kleine laden en een kastje.

    Un secrétaire pliant en acajou avec quatre tiroirs sous le dessus et à l'intérieur six petites tiroirs et un meuble.
    No longer available
    Dim. 104 x 107 x 52 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #610
    Joe Colombo

    “Yellow Boby Trolley 1970”. Van ABS plastic en met drie wielen. Eerste reeks, met merk. Enige slijtage.

    “Yellow Boby Trolley 1970”. En plastique ABS et sur trois roues. Première série, avec marque. Quelques usures.
    No longer available
    Dim. H. 73 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #575

    Een zwartgelakt en goudgepatineerd Chinees tweedeurskastje.

    Un meuble chinois à deux portes laqué noir et patiné or.
    No longer available
    Dim. 91 x 62 x 31 cm
    Estimate: € 60 / 1500
  • #96

    Een blank houten commode met vier geaccoleerde laden.

    Une commode en bois blanc avec quatre tiroirs intégrés.
    No longer available
    Dim. b: 128 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #256

    Een paar notenhouten fauteuils in Régencestijl en bekleed met groen fluweel.

    Une paire de fauteuils en noyer de style Régence recouverts de velours vert.
    No longer available
    Dim. h: 98 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #236

    Een gefineerde Engelse commode met drie grote en twee kleine laden.

    Commode anglaise plaquée avec trois grands et deux petits tiroirs.
    No longer available
    Dim. 107 x 101 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #655

    Een gebeeldhouwd bijzettafeltje in barokke stijl met marmeren blad.

    Une table d'appoint sculptée de style baroque avec tablette en marbre.
    No longer available
    Dim. 47 x 57 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #576

    Een commode met twee grote onder twee kleine laden en met marmeren blad.

    Commode avec deux grands sous deux petits tiroirs et avec dessus en marbre.
    No longer available
    Dim. 85 X 127 X 50 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #665

    Een lage eikenhouten boekenkast in Régencestijl.

    Une bibliothèque basse en chêne de style régence.
    No longer available
    Dim. 100 x 200 x 28 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #226

    Een gebeeldhouwd bureau op sledepoten, met twee laden en het blad met parketwerk.

    Un bureau sculpté sur tréteaux, avec deux tiroirs et le dessus parqueté.
    No longer available
    Dim. 150 x 85 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #456

    Een tafel met rond glazen blad op een voet van witgepatineerd composiet in de vorm van een Corinthische zuil.

    Table ronde à tablette en verre sur base en composite à patine blanche en forme d’une colonne corinthienne.
    No longer available
    Dim. Ø: 115 cm h: 77 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #116

    Een Engels mahoniehouten meubel met twee paneeldeuren en een openklapbare bovenkant.

    Un meuble anglais en acajou avec deux portes à panneaux et un dessus rabattable.
    No longer available
    Dim. 127 x 96 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #266

    Een paar grijsgepatineerde fauteuils in Lodewijk XVI-stijl met groen fluwelen bekleding.

    Paire de fauteuils de style Louis XVI patine grise avec revêtement en velours vert.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #650

    Een paar zwartgelakte tafeltjes met verguld lijstmotief.

    Une paire de tables laquées noires avec un motif doré.
    No longer available
    Dim. 52 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #590

    Een Engels notenhouten hoekkastje met een paneeldeur onder een gevitreerde deur.

    Un meuble d'angle en noyer anglais avec une porte à panneaux sous une porte vitrée.
    No longer available
    Dim. h: 181 cm
    Estimate: € 70 / 110
  • #635

    Een kaarttafel met vier bijpassende armstoelen.

    Une table à cartes avec quatre fauteuils assortis.
    No longer available
    Dim. 80 x 80 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #585

    Een verlengbare ovale tafel met gerainureerde tapse poten. Zonder verlengblad.

    Une table ovale extensible avec des pieds fuselés. Sans rallonge.
    No longer available
    Dim. 133 x 106 cm
    Estimate: € 60 / 100

Other lots in this auction

  • #415

    Een dubbele geelgouden ring met een groene cabochon. 18K.

    Une double bague en or jaune avec un cabochon vert. 18K.
    No longer available
    Dim. 12,19 g
    Estimate: € 350 / 450
  • #653

    Een witmetalen wijnkoeler met handvatten van hoorn.

    Un refroidisseur à vin en métal blanc avec poignées en corne.
    No longer available
    Dim. h: 22,5 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #37

    “Vrouwelijk naakt met ster”. Een bronzen beeldje op roze marmeren voetstukje. Tijdperk art nouveau.

    “Navire féminin avec étoile”. Une statue en bronze sur un socle en marbre rose. Epoque Art Nouveau.
    No longer available
    Dim. h: 26,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #501

    Een fijn gesculpteerde okimono in de vorm van een bedevaarder. Kleine beschadiging bovenaan en restauratie aan de voet.

    Un okimono finement sculpté en forme de pèlerin. Légers dégâts vers le haut.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #370

    Twee 18 K geelgouden trouwringen.

    Deux alliances en or jaune 18 carats.
    No longer available
    Dim. 6,70 g
    Estimate: € 200 / 250
  • #486
    Hereke

    Een handgeknoopt tapijt van wol op katoen.

    Une laine nouée à la main sur un tapis en coton.
    No longer available
    Dim. 376 x 260 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #153

    Een fijn gesculpteerde ivoren corpus. Begin XIXe eeuw. Kruisbeeld recenter. beschadiging aan een arm.

    Corps en ivoire finement sculpté. Début XIXe siècle. Crucifix plus récent. Dommage à un bras.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #198

    “Danseresje van 14 jaar”. Een bronzen beeld met tweekleurig patina naar een werk van Edgar Degas.

    Danseuse de 14 ans. Une statue en bronze à patine bicolore d'après une oeuvre d'Edgar Degas.
    No longer available
    Dim. h: 94 cm
    Estimate: € 1600 / 1800
  • #583

    Een zeshoekige Chinees porseleinen theebus met een meerkleurig decor van personages, perziken en vleermuizen. Onderaan gemerkt.

    Une boîte à thé hexagonale en porcelaine de Chine à décor multicolore de personnages, pêches et chauves-souris. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #329

    Drie coupes Val Saint-Lambert, waarvan één kleurloos met onderschaal en vergulde rand.

    Trois coupés Val Saint-Lambert dont un incolore avec sousplat et avec bordure dorée.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #28

    Een samovar van rood en geel koper met drie kraantjes. XIXe eeuw.

    Un samovar en cuivre rouge et jaune à trois robinets. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #529

    Een Chinees ivoren schaakspel, gebeeldhouwd en gegraveerd naar Qianlong voorbeeld, maar daterend uit het midden van de XXe eeuw. De zestien donkere stukken traditioneel gekleurd met thee, de zestien andere natuurlijk. Een koning meet 16 cm, een pion is 6,5 cm. De pionnen zijn gezeten op diverse dieren. het geheel wordt gepresenteerd in een zwartgelakte houten doos, ingelegd met gegraveerd parelmoer, dat de speelvelden vormt. Met Cites-attest.

    Un jeu d'échecs chinois en ivoire, sculpté et gravé d'après l'exemple de Qianlong, mais datant du milieu du 20e siècle. Les seize pièces sombres traditionnellement colorées au thé, les seize autres naturelles. Un roi mesure 16 cm , un pion fait 6,5 cm. Les pions sont assis sur divers animaux. Le tout est présenté dans un coffret en bois laqué noir, incrusté de nacre gravée, qui forme les terrains de jeu. Avec certificat Cites.
    No longer available
    Dim. 60 x 30,5 x 16 cm (gesloten doos)
    Estimate: € 3500 / 5000
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 Augustus 2021

Onze kijkdagen zijn op vrijdag 20 en zaterdag 21 augustus. Nog steeds enkel op Afspraak.Van 10.00 tot 17.00.

24 August 2021 19:00
25 August 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 August 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More